Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Klímo.Už dlouho sleduju váš pořad a nikdy jsem si nemyslela že budu potřebovat vaší pomoc.Nenašla jsem přímí kontakt na vás, proto píšu přes diskuzi.Moc vás prosím o pomoc....neví si rady ani právníci.Můj email je :zuzka-72@seznam.cz, napište mi a já vám pošlu svůj příběh.
  • To co zažívám jako občan města Mostu, mne nenechává být v pohodě jako je naše ombucmanka paní Šabatová. To co jsem zažil stojí za to aby se dozvěděli všichni lidé žijící v této republice. Napište, zda máte zájem o příběh, který nechává klidným pana primátora pana Paparegu.Zástupce městské policie pana Hrvola i městskou policii města Mostu.
    Takovou aroganci může mít jen ten, který si platí PR agenturu aby aby uspěl v podzimních volbách.
  • Dobrý večer pane Klímo,dneska jsem si pustila ze záznamu pořad o Longevitě Plzeň,na Jíkalce.Tato pracovnice která vystupovala v pořadu,měla pravdu.Nevím,jak ji pomoc,ráda se přidám.
    • mohu vědět kde je ten pořad ne netu nebo o co tam šlo?
  • Pane Klímo,býval jste dobrým reportérem,ale to,co předvádíte v Soukromých dramatech na Primě už nemá s novinařinou,natož pak investigativní,nic společného.Vnucujete lidem obraz bezmocných a osudem postižených lidí,kteří se dostali do neřešitelné situace,ovšem zapomínáte říci,že to byla hlavně jejich nezodpovědnost a lehkomyslnost,která je do těchto konců dovedla.Nejkřiklavějším případem je pro mne případ hluchoněmých rodičů,kteří,proto aby měli větší hmotné statky,neváhali nasekat obrovské dluhy a nyní vyslali svou 16letou dceru,aby to řešila.Dovolil jsem se k tomuto tématu vyjádřit na FB profilu Vašeho pořadu,kde jsem pouze uvedl,že dluhy se musí platit,ať je člověk zdravej nebo jakkoli postiženej.Pokud tedy není nesvéprávnej...a to hluchoněmý není!!Navíc přístup otce,který nám posunky sdělil,že smlouvu o úvěru vyhodil je prostě hroznej.Nevím,koho z vašich přátel je to známý,ale vyrobit reportáž,kde není ani zmínka,na co byly peníze z úvěrů (dotyční "chudáci" jich totiž mají mnohem víc)použity a obsahuje hlavně morální apel na soucitné lidi,aby otevřeli šrajtofle...tak to už byla vaše práce.Moje příspěvky do diskuze na FB byly smazány,další zablokovány,ale jak jsem se dneska přesvědčil,lidi nejsou tak hloupí,jak si myslíte.A brzy docílíte toho,že nepomůžou ani když to bude opravdu potřeba.Hrajete si na Mesiáše,který,ovšem za cizí peníze,pomáhá a máte z toho možná i dobrý pocit,možná část dobročinné sbírky končí i na vašem účtě...nevím,vím jen jedno jste špatný novinář a ve své podstatě křivák... *10*
  • Dobrý den, dalo by se posvítit na kauzu Romana Janouška, kolik lidí musel podplatit, aby dostal jen 3 roky popř. podmínku? Měl by dostat 20 roků a doživotní zákaz řízení motor. vozidel a zabavení auta. Tohle tak smrdí, že je to cítit až u nás ve Frýdku-Místku.
    Soudce Z Prahy si asi dělá z lidí srandu?? V tom případě by měl jít sedět s Janouškem. A obhájce, který Janouškovi pomohl, by měl jít do vězení s nimi. Děkuji.
  • Dobrý den pane Klímo,velice si vážím vaší práce,to jak pomáháte druhým a věřte mi,že by mne ani ve snu nenapadlo,že vás budu též žádat o pomoc.Píši vám jako bezradná,bezmocná matka,která musí koukat na to jak vlastní otec ničí dceři život.Jmenuji se Pavla Sapendowská,bydlím v Jirkově,Můj manžel Wolfgang a dcera Jenny.Můj manžel podal v únoru 2011 žádost o rozvod,ale s tím,že čekal,že ho odprosím aby vše stáhl jak se již jednou stalo.Manžel mne po celou dobu manželství psychicky týral a jednou mne i napadl fyzicky a to tak,že do mne kopal před domem až mne dokopal k bytu,přivolala jsem policii,ale nepomohla.Ihned v únoru se odstěhoval do pronajatého bytu v Německu,kdy za dcerou přijel jen občas,nikdy si ji nevzal ven,na hřiště,výchova dcery byla vždy na mě ve všech směrech.Dodnes nezná jméno třídní učitelky nebo dětské lékařky.
    Po dvou měsících se odstěhoval do Mostu ke své přítelkyni se kterou udržoval vztah již po dobu manželství,já to trpěla pouze kvůli naší dceři a ze strachu z něj.Dokonce po dobu co udržoval vztah s námi oběma si na internetu našel třetí ženu,která mu naslibovala život v Americe,pokud jí pošle 6000euro,vidina ho zaslepila,zadlužil rodinu a nikdy neviděl ani jí ani peníze.
    Mě sdělil,že mne zničí,dokud mne neuvidí plazit se po zemi,tak nepřestane a to plní!Dceru si začal brát jednou za 14 dní na víkend,do té doby to ještě šlo,i když dcera chodila od něj úplně jiná než dřív.
    Zjistil,že Jenny je snadno zmanipulovatelná,tak začal se svým plánem,veškeré naše problémy řešil s ní,mě před dcerou nenazve jinak než .... a další výrazy se stydím napsat.Začal dceru deptat svými telefonáty,kdy místo pusy na dobrou noc mu musela vyprávět do podrobna s kým jsem se za ten den setkala,kolik z toho bylo mužů,kdo byl u nás na návštěvě a o čem se mluvilo.Též jí říkal,že musí spát se mnou v posteli,jinak jí prý nemám ráda.V září si vynutil na OSPOD Chomutov střídavou péči,která dceři vůbec neprospívala jak potvrdil i OSPOD.Po týdnu u otce se mi dcera vzdalovala víc a víc a pozorovala jsem,že je pod jeho velice silným vlivem a je zmanipulovaná.Každý den co byla Jenny u otce tak jezdil do Chomutova do bytu na kontrolu,jak vysvětloval dceři.Též vždy při vstupu do bytu dal dceři do ruky kameru a poslal jí vždy jako první do ložnice,protože se snažil mne nachytat a chtěl aby naše dcera byla první kdo to uvidí,toto se mu nepovedlo,tak jeho agresivita narůstala.Začal ubližovat nejen mě,ale i celé mé rodině,začalo to u rozřezaných gum na autě,napadením mé sestry a marného pokusu nechat vyhodit mého švagra z práce a to jen proto,že jako rodina stáli za mnou a ve všem mi pomáhali,jen jim dodnes vděčím za to,že jsem se ještě nezbláznila.Říkal Jenny,že pokud zůstane v mé péči,tak ji ihned odložím do dětského domova a nebo si pořídím jiné dítě a ji nebudu chtít.Po tomto se dcera psychicky zhroutila a já podala předběžné opatření do mé péče,podpořila mne i dětská neuroložka kde se dcera dlouhodobě léčí,kde prosila pana soudce aby tuto situaci řešil předběžným opatřením,že toto dítěti vůbec neprospívá.Opatření mi bylo zamítnuto.Situace se vyhrotila 8.12.2011 kdy jsem poslala svou dceru do školy a až odpoledne kdy ji šla vyzvednout má sestra jsme zjistili,že do školy vůbec nedorazila,otec ji odvezl hned ráno a přihlásil ji do školy v Mostě kam chodí dosud.Odmítl mi i sdělit jakou školu dcera navštěvuje,seděla jsem celý den u telefonu a zjištovala do které školy chodí.OSPOD Chomutov podal na otce trestní oznámení za psychické týrání dcery,ale ani tak nemá OSPOD kompetenci mu dceru odebrat.
    A nyní je situace taková,že jsem dceru od 8.12.viděla pouze párkrát a to jen pod dohledem kamer které vždy spouští když za dcerou přijedu,neměla jsem dceru ani na vánoce.Posledních 14 dní mě k ní nepustil a přerušil i telefonický kontakt.Proběhly již tři soudní stání ohledně naší dcery ale bez úspěchu,soud neurčil ani styk s matkou.Proto jsem podala další předběžné opatření na úpravu styku,které mi bylo schváleno,ale ani přesto mi otec dceru nevydal.Dcera je ke mě velice chladná,nechce se mnou mluvit,když jsem si přijela naposledy pro dceru,tak v její přítomnosti pronesla přítelkyně mého muže,že je dobře,že se mnou nejela,že si musí ještě malá pamatovat jak jsem jí bila do hlavy vařečkou.Takovéto nesmysly má dcera slyší den co den.Též se přítelkyně mého muže snížila k tomu,že mi píše za malou Jenny hanebné sms na mou osobu,dcera mi přiznala,že je nepsala a manžel česky neumí.Je to smutné,dcera je izolovaná od všech co měla ráda a musí žít zavřená se dvěma nemocnými lidmi.
    • kdo je nemocný ,jste vy sama paní Sapendowská,já jsem vám neřekla,že malou bijete vařečkou přes hlavu,ale kam se zrovna trefíte. A přes hlavu jste jí bila a za trest jste jí dělala bordel v pokoji a ona si ho musela uklízet a to ,že devítiletá holčička musela mýt doma záchod a vytírat to je normální ,že ano??
    • Ty JELITO! Přestaň už chlastat a trošku se nad sebou zamysli! Se na sebe podívej co z tebe je a co děláš - a věř mi, že lepší už to nebude! Ty že si celý dny seděla u telefonu a zjišťovala si školu? A jako důkaz si tam nechávala otevřený flašky od alkoholu, vajgly po zemi a použitý kondomy? To si se asi hodně nadřela zjišťováním. Za tu tvojí "DEBILITU" Už by si měla mít doma druhou Oscarovu cenu. Si slečinko myslíš, že si ta nejchytřejší? Ano, možná si - ale z těch nejblbějších! Ten rozum ti z nebe nespadne - zkus se nad tou celou situací zamyslet, a zkus pro to tvoje JEDINÝ DÍTĚ taky něco udělat. Že budeš sedět na nehtíčkách a u kadeřníka - jí radost neuděláš. A o tý výchově, bych taky ru pusu radši zavřela! Tobě se jen usmát do tý tvojí prasečí tvářičky. Že tě zadlužoval? Aha, a on si ty značkový dámský hadříky kupoval asi pro sebe ne? Wolfe - ty lodičky ty sluší *3* Větší tele, už se nikdy nenajde. Tak se na ní pořádně podívejte, je to jedinečný kousek! Smích? PEVNĚ NA MÍSTĚ A JEN PRO TEBE! Vzpamatuj se!
      • no ona je úplně hloupá,myslí si,že když teď bude malou stresovat tak že jí dostane a nedá si říct a nedá,výživné neplatí ,ale chce si malou brát.Na školu a na oblečení pro malou nemá,ale na kadeřníka a na chlast to má!!!
  • Jsem zoufalá a proto prosím o pomoc v jakékoli podobě,možná by stačilo pouze urychlení znaleckého posudku,který podle slov soc.pracovnice trvá až tři měsíce a to je v této situaci opravdu věčnost.Můj muž se tohoto posudku velice bojí,zřejmě ví proč.malá měla navštěvovat psychologa kam ji také nevodí.Bojí se jakéhokoli kontaktu malé se mnou a s mojí rodinou,protože ví kde byla štastná a to přece nechce.Je smutné,že toto vše je jen pomsta na mou osobu a dcera je tím nástrojem.Již nemohu koukat jak týrá naši dceru,proto ještě jednou prosím o radu nebo o pomoc.Psala jsem i na ministerstvo soc.věcí,ale do rozhodnutí soudu se prý nedá nic dělat.
    Děkuji,doufám,že až moje řádky budete číst tak zvítězí lidskost nad paragrafy.
    Můj kontakt je 739 431 230
  • Vše nejlepší k svátku a k narozeniním hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.
  • dobrý den pane Klima co říkáte na to jak větnamci vykupuji po dodávkách zboží v akcích do svých večerek např kaufland modřany ráno o víkendech to je jak makro pro větnamce a krajní kasy jsou určené jen pro ně a když jsem si stěžoval že podporuji danové uniky tak mi odpověděli že se tam nic takového neděje
  • Dobrý den, Pane Klímo, měla bych námět na Vaší reportáž.Se zlem se musí zatočit.Děkuji Olszowská 739 007 177

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit