Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer pane Klímo,
    píši Vám jako člověk, s kterým bych se rád setkal osobně. Vím, že toho máte mnoho, ale......
    Moc děkuji
    Osobní kontakt : Handy 728390462
    E-mail: zdenek.sitina@tiscali.cz
    Zdraví Vás
    Zdenek Šitina
  • Pane, Klíma, pokud se vyjádříte k mému příspěvku, tak je možno ho zaslat na e-mail: Lukes.Daniel@seznam.cz . Zkuste řešit občanské přestupky, páchané zahraničními turisty, které projednávají MÚ , kdy tyto do jednoho roku MÚ odkládají,neboť cizince, přestupce, již do neseženou, dle mého i na tyto přestupce by se měla stahovat tzv. kauce, jako u přestupků v dopravě, já jsem to osobně i několikrát poznal.
    Pěkný den.
  • VRAŽDY BEZ SOUDŮ?.Jen se prosím všichni slušní lidé podívejte na spravedlnost.Krajské státní zastupitelství v Ústí nad Labem poslalo Velikonočního vraha Jiřího.N z Varnsdorfu,který vraždění plánoval a zákeřně zavraždil právě našeho nevinného Dominik Bergy Berger☦️17.4 2017 při cestě domů v parku Panoráma Varnsdorf na místo do vězení,tak do psychiatrické nemocnice.Vrah nebyl opilý,zfetovaný a přesto byl nepříčetný?Oni u toho snad byli??Tak se může beztrestně vraždit?? Ano? Vrahy budou léčit jen léky???Vraždění povoleno?? Ten kdo se nebojí a je pro spravedlnost,za naše děti,naši lepší budoucnost,bezpečné domovy,může příspěvek SDÍLET, pro širší veřejnost celé republiky.Z celého srdce Vám děkuji.Otec Jaroslav Berger,který se za svého milovaného syna bude rvát až do konce.Je to urážka pro rodiče milovaných zesnulých dětí
  • Popř. píši i e-mail olszowska.p@seznam.cz.Je to důležité, jak ničí úřady a špinavosti lidi, slušné rodiny.
  • Pracovníci státní správy pod rouškou směrnice, kterou vydal generální ředitel GFŘ Ing. Knížek, prodávají naše národní bohatství do zahraničí. Otázka, zda z úřednické tuposti („já jsem úředník a mám směrnici“), či zda je za tím něco víc….
    Konkrétně: Právě probíhá tato akce: finanční správa vlastní na jednom pracovišti historicky vzácný trezor, který nepotřebuje. Trezor je z roku cca 1870. O trezor projevil zájem generální ředitel Národního technického muzea a žádá jej do sbírek předat převodem, protože trezor je majetkem státu. Úředník z Generálního finančního ředitelství zamítl žádost Národního technického muzea a nařídil trezor prodat. Vypadá to, že kupec je ze zahraničí, cena směšná: necelých 20 tisíc, když s těmito trezory se u starožitníků téměř nesetkáte, jsou vzácné a krásné a jejich cena se pohybuje nad 100 tisíc.
    Jsou pracovníci ministerstva financí (GFŘ) nekulturní hovada, nebo šmelináři?????? Je toto ojedinělý případ, nebo častá praxe?????
    Ať tak či tak, okrádají nás všechny, naše děti i vnoučata, o hodnoty, které nemůžeme přepočítávat na peníze v žádné době, ani v té podělané dnešní. Najde se někdo, komu toto není lhostejné a kdo se nebojí medializace? Já jsem to zkoušel, ale bylo mi skrytě vyhrožováno, abych nestrkal nos do věcí, které se mne netýkají. Ale toto se mne přece týká. Týká se to nás všech. Napsat to sem je jediná věc, kterou pro to ještě mohu udělat. Nemohu spát a za úředníky pana Knížka a Babiše se stydím. Možná tito dva lidé ani nevědí, jaké zvěrstvo jejich úředníci-ignoranti páchají.
  • Dobrý den,měla bych námět na reportáž,týkající se práce našich soudů v občanskoprávních sporech....telef. 776704881 nebo email daniva@seznam.cz
  • Dobrý den pane Klímo,
    rád bych vás pozval, sice na poslední chvíli, na unikátní ochutnávku skotské sladové whisky z jedné palírny na Islay. Pokud by vás setkání jejich milovníků zajímalo, dejte mi, prosím, kontakt na info@whiskyclub.cz a pošlu vám osobní pozvánku. Děkuji za odezvu.
    Petr
  • Dobrý den, jsem z Dobřichovic a má dcera s Vámi chodila do školy. Vím, že mě to k ničemu neopravňuje, ale tato fakta mi dávají pocit, že snad neotravuju tak moc. Myslím, že smysluplné téma pro reportáž jsou domovy důchodců. Ve středočeském kraji už nějaké zkrachovaly a já se obávám, že přihlížím tomu, jak se k tomu další domov ke krachu blíží. Pak vím ještě o dvou domovech, kde vedení něco jiného "deklaruje" a jiným způsobem domov řídí.
    Promiňte, prosím, že jsem prozatím anonym, pokud se mi podaří shromáždit víc faktů, pokusím se Vás vyhledat. Dík, že jstea že píšete.
  • Dobrý den pane Klímo,
    chtěl bych vás pozvat, sice na poslední chvíli, na ochutnávku raritních stáčení skotské sladové whisky z jedné palírny na Islay. Pokud by vás setkání zajímalo,dejte, prosím,co nejdříve kontakt na info@whiskyclub.cz a zašlu vám osobní pozvánku. Za vaši odezvu děkuji. Petr
  • Vážený pane Klímo,velice ráda bych s Vámi mluvila osobně,vím,že máte mnoho jiných činností,ale měla bych pro Vás návrh na aktuální a myslím jěště nikým nevysílanou reportáž.Týká se e mailů,kterými jsou podvodem získávány od starších osamělých žen velké peníze.Kauzy jsou dobře vypracované,myslím že dotyční,kteří provádí tyto podvody mají i zpracované osnovy a vybičují dotyčnou ženu přes citovou stránku,žena pak vydá peníze,které by jinak při normálním úsudku nevydala.Já sama jsem obětí a nyní začínám řešit tento problém s policií ČR.Bylo mě neznámou skupinou vyhrožováno i terorismem.Pokud budete mít zájem nechávám zde svoji e mail adresu.Můj důvod,proč Vás oslovuji je jednoduchý,chci varovat další ženy,které určitě v nostalgii zamilovanosti udělají to,co jsem udělala já.Zaplatí.V.Vaníková
    v.vanikova@centrum.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit