Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VRAŽDY BEZ SOUDŮ?.Jen se prosím všichni slušní lidé podívejte na spravedlnost.Krajské státní zastupitelství v Ústí nad Labem poslalo Velikonočního vraha Jiřího.N z Varnsdorfu,který vraždění plánoval a zákeřně zavraždil právě našeho nevinného Dominik Bergy Berger☦️17.4 2017 při cestě domů v parku Panoráma Varnsdorf na místo do vězení,tak do psychiatrické nemocnice.Vrah nebyl opilý,zfetovaný a přesto byl nepříčetný?Oni u toho snad byli??Tak se může beztrestně vraždit?? Ano? Vrahy budou léčit jen léky???Vraždění povoleno?? Ten kdo se nebojí a je pro spravedlnost,za naše děti,naši lepší budoucnost,bezpečné domovy,může příspěvek SDÍLET, pro širší veřejnost celé republiky.Z celého srdce Vám děkuji.Otec Jaroslav Berger,který se za svého milovaného syna bude rvát až do konce.Je to urážka pro rodiče milovaných zesnulých dětí
  • Josefe Klímo, 30.4.2017 v pořadu na TV Prima jste si zase pustil hubu na špacír. Prý že se zítra na prvního května už nemusí do průvodu. A ono se někdy muselo??? Možná vy a vám podobní šli ze strachu. Těm co nebyli zbabělí a do průvodu nešli se za to nikdy nic nestalo. Tak si nedělejte z lidí blázny!
    • Doplňuji - v mém příspěvku se jednalo o pořad Očima Josefa Klímy vysílaného dne 30.4.2017 na TV Prima.
  • Všechno nejlepší k svátku a k narozeninám přeje Pepe Frecer,možná si vzpomeneš,před lety jsme se seznámili u Honzy Hrubýho,žil v té době s dcerou Patrikou.Vzpomínám na Beatles u klavíru a houslí.Ať se daří v práci,hodně zdraví a pohody Tobě i celé rodině. Josef
  • Pane Klímo.Zoufale potřebuju poradit.Nevím jaké údaje uvést.Jde o prosbu o milost a potřebuju aby si to p. prezident přečetl.Zkoušel jsem poprosit p.Ovčáčka,ale nereaguje.Toto téma by Vás možná zaujalo.Jde o odsouzení nemocného,jehož se chtějí zbavit.Tak je odsouzen za činnost na zahradě,na kterou jsem mu půjčil peníze o 8 let později a v garáži,již koupil o 10let později.Když jsem na tuto skutečnost ověřitelnou v registru nemovitostí poukázal,nebyl už nikdy připuštěn ke svědectví nikdo(,včetně policisty),kdo by svědčil ve prospěch obžalovaného.Byl i přepaden v bytě policisty a zmlácen,ale zda šlo o pravé policajty neví.Já jsem starý a nemocný dědek a s pc to moc neumím.Pokud byste odpověděl až Vám to bude možné na jos.kolinek@seznam.cz,byl bych Vám velmi zavázán.Tiscali je pro mne novinkou a nevím kde poštu hledat.Děkuju a fandím Vám,ať už dopadnu jakkoli.Mnoho zdraví a úspěchů!!
  • Popř. píši i e-mail olszowska.p@seznam.cz.Je to důležité, jak ničí úřady a špinavosti lidi, slušné rodiny.
  • Dobrý den, Pane Klímo, měla bych námět na Vaší reportáž.Se zlem se musí zatočit.Děkuji Olszowská 739 007 177
  • Vážený pane Klíma.Jsme zoufalí rodiče,kteří neví,jak se domoci spravedlnosti.Jde o zničený zivot syna,který je po napadeni dvou kamarádu již více než dva roky v komatu.Celý pruběh vyšetřování a směšný rozsudek nás utvrzuje o tom,že tam neco není v pořádku.Máte li zájem nám vrátit víru ve spravedlnost,kontaktujte mě ,prosím.Předem děkuji a těsím se.Přji hezký den.Kontakt je:brejzek2@seznam.cz
    • Haloo,pane Klima.Existujete,nebo jste pouhou fixi pro zoufalce?Preji krasny den.
  • Dobry den,pane Klima nemel by jste zajem jak jde život s Petrem Kupkou s Dobře u Frydku vratil se ze zahraničí kde pofiderne podnikal a ted opet zkousi žívnost jako stavebník a přitom tiskne tricka v garaži.
  • Pane Klímo co říkáte na 23-letého rytce z.----- Asamat Baltaev ? Rostislav Mrnka-Havířov.
  • Dobrý den, pane Klíma,
    prosím o potvrzení, zda spolupracujete se slečnou Lucií Voclonovou, ohledně kauzy Amazon.
    Půjčila jsem ji peníze a odvolává se na Vás, že je s Vámi v kontaktu, ale myslím,že to není pravda.
    Prosím o sdělení skutečnosti, zda jste se slečnou Lucií Voclonovou v kontaktu.
    Prosím o odpověď na email:bklocokova@seznam.cz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit