Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Pepa doma ve svých dvanáctinách, pohoda, klídek... váží si "šance". Kocour v troubě... Darča spokojená...
    *1* *1* *1* *5*
  • *5* Ještě jedna poznámka: Také Blesk píše dnes o monoklu pšes celý Rychtářův kuní ksicht. K tomuto článku se rozjela opět "kvalitní" diskuse, kterou vede vicnezpravda (Radim=congrats), dříve franckajagrova, Habrman, erene, ochman..., ve skutečnosti Rychtářů syn Josef-Pepuša, a ochmanův (Pepušův) klon s tečkou, dříve m.j. kraken666, ve skutečnosti starý Rychtář. Opět jde o veřejnou výměnu "komplimentů" mezi otcem a synem profláklé říčanské famílie. Fůj!!!
    *11* *11* *11* *12*
    • Lituju tě že si tak posedlý tím,kdo kam píše..a jsi mimo syn Rychtáře do žádných diskusí nikdy nepsal,tak nešiř bludy..a pokuď tě diskuse na Blesku pohoršují tak nechápu proč je neustále čteš..dost divné..
      • *1* Všichni, co nenosí hlavu proto, aby jim nepršelo do krku, tě Pepušo lehce rozpoznají. Chybička se vloudila... Rychta teď zakouší "od svých", co připravili Ivetě. Lepší je suchý chleba s láskou, než mísa vepřového a k tomu nenávist.
        *11* *12*
        • To těžko..když nevíš jak píše syn Rychtáře,tak ho těžko někde poznáš..já vím jak píše,takže to rozpoznat můžu..nikdy do diskusí na Blesku ani sem nepsal..jen na fb..
  • Soud se blíží,tak si Pepuša bude hrát na blázna a nechá se zavřít do Bohnic,aby se mu vyhnul.Je to komedie stará.
  • Ivetě skokan roku právem náleží.Žádný umělec pro tuto trofej neudělal tolik co ona.Rychta určitě přijde převzít cenu s urnou v náručí,aby nikdo nepochyboval,že je to hlavně jeho zásluha,ale o tom pochybuje málokdo.Proto bych mu tu cenu klidně dala.
  • *8* Kyzlíková, Franckajágrová, Rychtářová, Nová, teď snad už jen Blbá nebo Ještěblbější. Nechápu, jak mohla Iveta čekat od nich nějakou pomoc a nakonec si natáhnout do domu toho magora. Rodiče Dariny mají v červenci na hrobě dosud uschlý velikonoční věneček. Pepan chodí k prázdnému kameni i ke křížům co chvíli s houfem novinářů, aby famílie nepochcípala hlady, občas taky navaří. Možná chtěl ten zanedbaný hrob zrušit, aby měl své manželky jednou pohromadě :-X.
    *5* *5* *5*
  • K článku o alimentech na Artura někdo zmínil, že Štaidl platil 30 tis. Goldě Dvořákové. Nevím, co měla tato paní kolem třináctiletého kluka v prac. náplni, prý sedával u PC a cpal se mekáčem. Chůvu tedy spíš dělala Ivetě, a tak si Rychta představoval, že by Štaidl těch třicet klacků za "péči" o Ivetu mohl platit jemu. I poté, co Artura soud svěřil do výchovy otce, matku kdykoliv navštěvoval. Dokonce byl svědkem natáčení ujetého "videoklipu" pro Sedmičku (SOS-jde mi o život: Iveta, Zdenda a Pepa). Ze záznamu je slyšet, jak Iveta říká: "Arťo, prosím tě, jdi nahoru". Vůbec se nedivím, že si o rok později raději vypnul mobil, aby se nemusel účastnit nebo vyjadřovat k megaostudné italské anabázi Iveta+Zdenda útěk - Iveta+Pepa šťastný návrat. Teď si stopnu, jak rychle zareaguje otravnej kazimrd "franckajagrova-erene-ochman-vicnazpravda-hahahaga", který už několik let žije místo svého smutného života příběhy těchto bulvárních hvězd.
    *8* *11* *12*
    • Ty jsi nikdy nežil a proto tady píšeš svoje slinty.jsi mimo..piš si co chceš,ale nenávist a blbost je z tebe cítit na míle daleko..
  • *11* Osoba, naposledy s nickem "na kdyby se nehraje" tu má zvláštní protekci za četnost slaboduchých příspěvků a nespočet nicků, že její urážky se nemažou?
    Hm, úroveň...
    *11* *12*
    • Nechápu, proč tomuhle ".ůůůůů...hzhnfjkjjb" s nespočtem dalších nicků, co se na Osobnostech pasoval do samozvaného "admini", (na ostatních diskuzích "franckajagrova, David Habrman, erene, nicnezpravda" a desítky jiných), projdou invektivy i slova, která se jiným mažou... Faktem zůstává, že tohle paranoidní individium by všechy diskuze rád obsadilo svojí mnohočetnou osobností... Přitakává si se svými přezdívkami, které rád prezentuje za "ostatní diskutující". S Věrou a Lukym si tu povídáme o Rychtovi a spol. v přátelském duchu a lehkým nadhledem. Zbývající nicky patří vlezlému a nesnášenlivému otravovi ".ůůůůů....." s nepochopitelným smyslem života.
      *8* *13* *11* *12*
      • Máš naprostou pravdu.Nemusím souhlasit s někým,kdo má odlišný názor,ale můžu to respektovat.Co ale respektovat nehodlám je když se mi někdo snaží svůj odlišný názor vnutit.Jsem plnoletá,svéprávná,nechlastám,nepomočuji se a jsem přístupná rozumným argumentům,nikoli aroganci a sprostotě.
    • jediný tady urážíš ty *6* A je každého věc kolik tady má nicků..a nikdo se tě neprosí o hodnocení příspěvků ostatních..
      • Už si zapoměl,že mě jsi napsal,že jsem blbá o Vacátkovi nemluvím.Dokonce si urážel i batole.Nemám problém s tím,že píšeš ódy na cáklého Mácu,že nenávidíš Rychtáře a jeho přicmrndavače mladšího syna.Že píšeš nejen co udělali,ale dokonce i to co si myslí.S čím mám problém je to,že to ostatním vnucuješ a jsem sakra citlivá na malé děti a je mi jedno jestli jsou bílé,žluté,nebo fialové.Děti nemůžou za blbost dospělých.
        • Luky1987
          Ahoj Vero ten tvuj príspevek byl napsán mne nebo .uuuuu...hznhfjkjjb dekuji
          • *1* myslím, že určitě .ůůůůů.....!!!
      • Luky1987
        Já ani Vacátko ani Vera tady nikoho neurazime, jenom píšeme svoje názory na Rychtáre atd. a nijak vulgárne si myslím
  • Taky mě pobavily opět ty policejní manévry v Uhříněvsi a ten doják před kamerama. Arťo,vždy tady pro tebe budu.Chudák kluk nevěděl kudy vzít dráhu a jak je mu to nepříjemný.Vlastnímu synovi píše sms chcípni u cesty jako pes a podobně laskavé roztomilosti.Je to zkrátka charakter ten Pepa.Já bych mu ty zbytečné výjezdy účtovala,aby přišel na lepší myšlenky.
  • *3* Seš borec Luky, nenech se franckemjagrovym otrávit, prostě ho zazdi, ať si píše se svými nicky.
    *4* *1*
    • Luky1987
      :-)
  • Luky1987
    Je to hruza, jak zaobcházeli s Ivetkou :(
    • *5* Já slovenštinu ovládám, mám jí v krvi 50%. Nemám problém.
      *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit