Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokoj vám nedám dokud hp vy nedáte Josefovi.
    • Vrať se do žumpy.Běž si poplakat k prázdnému hrobu a zavolej si k tomu šišlu de bi le.
      • Bylo fajn už tak paranoidní Ivetu strašit?
        -on tě zabije
        -ty umřeš
        -hledají tě policajti
        -oni tě zavřou
        -tady máš dnešní porci bulváru
        -novináři zas číhají u domu
        -zase tady obchází Macura
        Se nedivím,že z té přemíry lásky a péče hopla radši pod vlak.
        • -musíš pracovat, jinak příjdeš o dům
          -zalarmovat, odalarmovat, smazat "háčko", Ivetko neplakej, prdelko
          • V jeho péči jen kvetla.Tolik lásky nezažije jeden ani za 10životů.To já mám dovku a dnes jsem umyla okno,vyměnila záclonu,vydrbala lednici a linku v sezónní kuchyni a grilovací sezóna u nás může začít.Už se na to těším.Dobrou noc Vacátko a ať tě ani starý,ani ušoun v noci nestraší.
            • Taky dobrou. Já mám pro strach uděláno, bude to tím, že si zbytečně nezatěžuju svědomí. Přeji dobrou společnost a příjemné grilování. Já budu zítra ohrnovat brambory, sázet jiřiny a do skleníku papriky. Práce šlechtí.
      • *1* Šišla je pasé, teď volá Turka. Chtělo by to reportáž, kolik má letos tlustej kaššer kaššenek a jestli už vyvedli káššátka. A pak videjko, jak se Standou vytahujou stehy Ivetě a Gejše. Typnu si, že občas dělali i šití, tedy ševcovinu, když na ni padla lampička...
        *8*
    • Luky1987
      Pane Švec nemá smysl se sváma vubec bavit
  • ..jen něco málo přes 60 dnů a bude to rok od smrti Ivety..zároveň oslaví Rychtář 57.narozeniny,pokuď se jich dožije..doufám,že do té doby skončí v cele..
  • Nejspíš ve firmě nemá televizi a nad čím by se ukájel,kdyby nemohl sledovat bulvární pořady ve kterých hraje hlavní roli.S urnou celý život nevystačí a slečna emeritní prostitutka je teď státní zaměstnanec.Pracuje jako uklízečka v nemocnici a živí se rukama a ne tělem.
  • Luky1987
    Nesouhlasím s tím aby ten dokument nebo film o Ivetce byl, ona si zaslouzi už klid kolem jeji osoby konečne. Jeji písnicky jsou myslím dostatečnou vzpominkou na to, aby se na ní nezapomelo. PS a neverím tomu, že kdyz bude ten dokument tak Rychtovi z toho nic nekapne už v poradu týden v ringu si za pulhodinove povidaní o Ivetce vyzadal 20 tisíc korun
  • Píšete,že do ní Macura týden naléval alkohol,a už vás nezajímá,že to samé dělal Rychtář skoro 3 roky..to je asi světec,akorát byl před pár hodinami odsouzen za zmlácení Dariny a už se nebude moct odvolat,jako to dělal několik let..let k Nejvyššímu soudu..
    • leda k Nejvyššímu soudu..i tak dostal za pokus o vraždu uškrcením Dariny směšný trest..zasloužil by si aspoň 10 let vězení a nejenom trapnou podmínku !!!!
  • *5* Super fotka č. 4 od AHA. Pepovi se srdcem už chybí jen bílé perutě, toulec se šípy, holý zadek a růžky. V žebříčku top léto 2015 zabodovala a dostává se před zákeřného černého kocoura, číhajícího u barikády mezi obývákem a kuchyní v Helence, aby se vykálel na Pepovu dvanáctinu.
    *1* *1* Pepa nejspíš převálcuje i "maminku a babičku" IK-Rychlou, neb stěhování náhrobního srdce na kenotaf proběhlo v přímém přenosu a tedy zcela určitě za mnohem vyšší honorář. Paní Darina N. by si měla zajistit na dobu, kdy byl spáchán největší zločin letošního léta, neotřesitelné alibi, aby neskončila v base dřív než její exmanžel.
    *3* Domnívám se, že jedinými Ivetinými důstojnými pomníky jsou její písničky, které ostatně rádia nepřestala hrát, a zejména vzpomínky nejbližších, postupem času smířených s její komplikovanou tragickou duší.
    A to bez ohledu na to, kde jsou Ivetiny ostatky skutečně uloženy. RIP
    *5* *14* *3*
  • Na co natáčet film,postačí když rychtář s jeho synem poskytnou tajná videa Ivety..to by vydalo na několikahodinový film,i když by asi nebyl moc ke koukání..natáčeli totiž Ivetu tajně ve stavech kdy o sobě ani nevěděla..
  • Luky1987
    Preju Rychtárovi jen to nejhorsí za Ivetku si ani nic jiného nezaslouzí !
  • Luky1987

    Ivetka mela smulu na chlapy, dukazem jsou poslední kašpaři Rychtář, Macura, Martucci a Pomeje

  • Rychtář i jeho syn Jan ztratili před celým národem všechnu lidskou důstojnost..vím že ji to nevadí,ale i tak to nebudou mít snadné žít do konce života v téhle ostudě..která neskončí ani jejich smrtí ale bude trvat tak ještě sto let poté.. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit