Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už se to Rychtářovi blíží..až se ten koho napadl přihlásí policii,tak už půjde bez pardonu sedět..možná to byl někdo cizí,ale mohl ho napadnout i jeho starší syn (fakt to nejsem já ani nejsem Macura jak ste tady psali dřív)..jestli splnil svůj slib,že při dalším setkání může dojít ke rvačce..a pokuď by došlo na souboj mezi Rychtářem a jeho starším synem,tak by byl ve výhodě syn ! *1*
    • *15* Jenom jestli Partyška a TV Nova neposlaly na kafe k Rychtům s reportéry Prásku! i šikovného maskéra, aby měl Pepuša celý týden co komentovat, "jakvtipne", "vicnezpravda"!!!
      *1* *1* *1*
  • Podle titulku dal Pepa za tu piksli půl mega?
    *8* Není autor Rychtářův spolužák?
  • Už je jasné, že mezi 13 účastníky rozloučení s IB nebyl Čáryfuk z kultovního britského seriálu, ale pozůstalý z manželovy strany - bratr první manželky čerstvého vdovce Michal K., který se prý uchází o volné místo odpovědného zástupce v podivné rodinné firmě. Nechápu, proč to D. Zápal nazývá zradou na Pepanově ex. Darina sice poté, co dostala na budku za velmi nevhodné chování vůči vetřelkyni IB, s touto funkcí sekla, nicméně uznává, že rodina je základ státu a nevezme si na triko, aby se do klanu infiltrovalo nějaké íčko. Mezi spokojenými klienty, kteří s důvěrou svěří této firmě životy svých blízkých stejně jako ostrahu honosných sídel, pořízených za peníze lůzy ze zaostalého venkova, budou určitě známí dělníci bulváru PN, DZ i ošklivka SŠ. Václav V. s praxí u říčanské mlátičky najde jistě uplatnění na ministerstvu obrany, nestane-li se přímo novým ministrem. Jak na funus, tak v sobotu hurá na slavíky, v plném počtu jako Hujeři. Osvědčená VIP ochranka bude po celou dobu galavečera chránit říčanský klan černými deštníky. Ochránce týraných ani makarón nebudou připuštěni.
    • On ať už byl Pomeje jaký chtěl,jedno se mu musí přiznat.Po jeho boku vystoupala na pomyslném žebříčku o několik příček výš.Po něm už to byl jen strmý pád.
      • Máš pravdu Věrko, ale při tom pádu bolestivě narážela na mecenáše, kteří ji ve skutečnosti na ty vrchní příčky postrčili. Mrkni na oslavu výročí Banco casina a Ivetiny "Tři oříšky pro Popelku"... Iveta zde měla premiéru v modelu naruby s cedulkou, z čehož měli její bodyguardi a nastávající rodina
        v jednom náramnou legraci.
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko jak je ? *1* *1* *1* *1* Já sem byl dneska v práci zítra mám noční a potom volno. PS porád si myslím, že Rychtář je chcípák, který Ivetku jenom využil *11*
  • Vím o co jde v téhle diskusi mě..a to vyvrátit nesmyslné lži ať už o Macurovi nebo Darině Nové..mimochodem Rychtář protahoval rozvod o půl roku protože Darině nechtěl zaplatit ani 8 tisíc Kč..takže silně pochybuju,že by Darině házel Ivetiny peníze..ale mysli si co chceš,jen mi vadí,když někdo překrucuje realitu a lže..
  • „S Ivetou jsem před tím údajným únosem býval téměř každý den. Často o tobě hovořila. Před panem Rychtářem jiným způsobem. Chtěla se dostat k moři a ty jsi jí to umožnil. Když se vrátila, bála se Rychtáře, bála se říct, jak to bylo. Věřila tomu, že jí pomůžeš, že ji dostaneš z moci Rychtáře. Pak z něj měla strach, tak z toho udělali únos. Jsem přesvědčený o tom, že z něj měla velký strach. Kdyby šlo o únos, nikdy by s tebou neodjela,“ tvrdí Lysý.
    Rychtář opakovaně o Lysém prohlásil, že si po konci jejich přátelství o něm vymýšlí. A dva roky dokola opakuje, že Bartošová byla Macurou skutečně unesena. I ona to po návratu opakovala, nicméně vzhledem k její labilitě a stavu, v jakém to říkala, to nepůsobilo moc věrohodně. Také tvrzení Rychtáře, který byl soudy už několikrát nepřímo prohlášen za lháře (když soudci neuvěřili jeho zkazkám a odsoudili ho), se musí brát s velkou rezervou.
  • *9* Důvod ke smíchu mohou mít ti, kteří truchlili za zmařeným životem dříve krásné a talentované, nakonec uštvané a choré IB. Jak si kdo ustele, tak si také lehne. Host do domu, čakan do ruky. Kdo s čím zachází, tím schází. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebyl konec. S úsměvem jde všechno líp , franckajagrova.
    Myslím, že ten černý kocour vzal spravedlnost do svých tlapek, když přestal používat kočičí toaletu...
    *1* *1* *1*
    • ..hledala způsoby jak se domluvit,jenže s magorem Rychtářem je domluva prostě nemožná..dům tak Rychtář opustí leda nohama napřed nebo v poutech..
      • *1* Big brother-franckajagrova ví-slyší-vidí, má všechny očipované...tvl

        *1* *1* *1*
        • *8* *8* *13*
  • Taky myslím,že Štaidl brzy povolá právníky.Vím,že tam nebylo vše zalité sluncem,ale byl asi jediný,který ji dokázal jakž takž ukočírovat.Měla tvář Madony.Působila jako křehká květinka.Kdyby byla aspoň přijatelně normální,tak by jí chlapi leželi u nohou a nebrali nohy na ramena.Nakonec jí zbyli akorát R.M.M.Jeden větší exhibicionista,než druhý a třetí.Všichni 3 stáli za h....Nevím jestli byl horší Rychtář,nebo Máca.Jeden vulgární hrubián a druhý otravný a vlezlý jak veš.
    • Nekecej blbosti..a jestli nevíš kdo byl horší tak jsi blbá..Macura se jí snažil zachránit,Rychtář jí hodil pod vlak..skoro i doslova,nejen obrazně..k tomu zmrzačil Darinu,plus žil celý život kriminálně..
  • Luky1987
    Tak přece jen na Rychtáře už konečne došlo
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko vítej zpátky, co máš nového jak se daří ? *1*. PS Rychtář i se svým přitepleným synem a koktajícím PN mužou fakt akorát tak už vařit šunkofleky v Prostřeno i když ten pořad vubec nesleduji a ani kvuli nim bych ho určite nesledoval. *1* Ivetku mám pořád rád. Vacátko doufám, že seš to opravdu ty a ne zas nejakej falešnej nick nebo anonym, ale myslím že si to ty *5*
    • PN prý píše knih o psychopatickém magorovi, že by autobiografie?
      *1*
      • Luky1987
        Presne na Rychtáře to sedí i když PN je taky magor *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit