Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska tady bude asi rušno..Rychtář alias Vacártko si bude vybíjet vztek,že ho konečně odsoudili *2* *2* Ještě přitvrdí s pomluvami na Macuru..
  • Luky1987
    29.4. kdyz tomu bude rok, co je Ivetka po smrti pujde Rychtár na hrbitov pálit svičky a na koleje, kde ji posadil kríž, to bude delat porád. A myslím si, že Rychtár do basy nepujde jemu projde všechno
    • Neprojde..už se mu to blíží..je v podmínce a už se porval..možná skončí ve vězení dřív než skončí zima ! *1* Tedy dřív než 21.3..ideální by bylo kdyby šel do vězení buď na narozeniny Dariny,1.3. nebo na jeho svátek 19.3...
  • *5* Žít bez něho, ale za jeho..., příp. na něčí úkor. Změna příjmení k novému začátku nestačí a provoz Helenky něco stojí. Iveta zůstala celý život Bartošová - krásná, talentovaná, měla charisma. Bohužel se často nechala unášet mylnými představami, což ji nakonec semlelo. Její poslední čin chtěl sakra odvahu a snad už mají klid jak Iveta, tak oddaná Gejša i Ťupík - Mimin? Přestaň hltat bulvární plky, franckajagrova, běž do reálu žít skutečný život a pak nám sděl své poznatky. Iveta po sobě zcela určitě zanechala stopu, kdo si za pár let vzpomene na m.j. Kyzlíkovou-Rychtářovou-Novou a její famílii?

    *5* *5* *5* Léto, léto mý, jenom jednou jsem to léto tančila...
    Potichu jsem - už je mi líp ...
    *13* *5*
    • ..někde píšeš,že je Darina nezaměstnaná,tak to není pravda..do doby než jí na začátku července napadnul,normálně pracovala,pak měla neschopenku..a nejde o to,kdo si na ní vzpomene,jde o to,aby se konečně zbavila Rychtáře a neumřela kvůli němu předčasně..
  • *1* *5* V Helence budou konečně malovat. Prosťáčkům se nabulíkuje něco o zničeném zařízení a policejním zásahu, zatímco naběhnou malíři, natěrači, úklidové četa.. Blesk a AHA na tom opět vydělají majlant, Pepa s Darčou budou mít Helenku vygruntovanou jako klícku, samozřejmě opět zadara. Hltači bulváru jim to ani nebudou závidět, naopak se zlomyslně tetelí. Manipulace tupou masou není až tak složitá.
    *5* *5* *5*
    • Jasně a Iveta je živá a žije někde v cizině,Rychtář je vlastně hodnej..a všechno je to vymyšlený..kéž by..realita je taková,že to co se děje u Rychtáře se děje i v mnoha jiných rodinách..nenávist,hádky o majetek,o dědictví,agrese,napadání,krádeže..to vše se děje a tvrdit,že ne,je strkání hlavy do písku před problémy..dělat že neexistují..
  • Rychta splnil odznak zdatnosti.Opět byl v kurzu při pietním kolečku.Před půl12 už stepoval na kolejích.Proč si tam nelehl?Bylo by to takové stylové.Ona na jeho narozeniny,on na její a konečně by byl od něj pokoj.
    • *1* Dodržuje tradice, na Velikonoce si vyšlápl v nových křuskách od ťamanů, asi úplatek Blesku. Králíček bobeček teď na letišti Heathrow rozdává zdarma menšině z Česka k párkům svoji brožurku, gigolo zachraňuje Afriku 120 kg kočárků, náplastí a léčiv, které zbyly po Ivetě... O původu exekuce však ani muk. Novotného sliby, že miliony svých fanoušků bude eXtražumpa informovat o původu Ivetiných podlitin, potrestání bílé mafie a posádky zlosanitky, byly také do větru... takže pouze x-tá repríza pietního kolečka, fakt těžká nuda. Pepo, chce to akci!!! Takhle se ztratíš v propadlišti dějin...
      *1* *2* *15*
      • Vacátko jsi cynik chi,chi.Víš co mu dalo práce,než dovedl výraz truchlícího k dokonalosti.Těch večerů před zrcadlem,aby se mu ve tváři zobrazovaly ty tragické emoce a rozbrečet se na povel to taky není jen tak.A ty napíšeš nuda.I nové škrpály si na to pořídil.
        • Jsem, trochu se stydím... Pepovy slzy budou umělé, existují prý na to filmařské kapky. Doufám že na své narozky nevezme ke kolejím a "k babiččinu prázdnému hrobu" vnoučka. Snad ho Honzíkova matka i babička Nová ochrání...
          *8*
          • *1* Jestli chce udržet popularitu, nemůže se flákat jen u kolejí a na krchově. V Ringu byla už i Ornella. Nové škrpály mají oplechované štekle, třeba ho naučí Denisa s Natálkou stepovat. A pak rovnou do muzikálu, nový Fred Astaire!
            *1* *1* *1*
    • Luky1987
      Presne tak
  • S psychopatem jako je Rychtář nehne nic,takže mě nepřekvapuje,že si žije v klidu jakoby se nic nestalo..jeho mladší syn podle všeho není duševně v pořádku takže tam mě taky nic nepřekvapuje..Rychtář se vrátil do Říčan,protože nemá žádné svědomí a tak mu to přijde normální vracet se do domu bývalé manželky,kterou roky ničil..můžeš si tady psát pomluvy jak chceš,ale Darina je obětí toho cvoka..a po tolika letech co žila s magorem má změněnou psychiku..ale to by bylo na delší psaní..její chování od začátku co se objevila v mediích odpovídalo chování oběti..potom co jí Rychtář provedl se léčila na psychiatrii a ten blb Rychtář to ještě někde zmínil jakoby nic a ještě se tomu smál,kam Darinu dohnal..
  • Já napsala v rámci možností.Určitě měl blikance i v manželství s Darinou,ale mělo to mantinely co ještě ano,a co už v žádném případě.Jinak by jako rodina nemohli fungovat 28let.Navíc,když žili ještě rodiče Dariny,tak nemohl příliš často upouštět ventil,protože to by ho asi hnali svinským krokem.To až se statusem pseudo-celebrity a hlavně alkoholových dýchánků s hvězdou se jeho hystriónská osobnost vystupňovala do dnešního extrému.Takže blbec byl vždy,ale v minulosti se musel alespoň trochu držet na uzdě.
  • Všechno je pro vás sranda..jste trapní..mě to vtipné nepřijde,že je to zítra rok,o Rychtář dohnal Ivetu ke smrti..
    • Řekněme,že pláčeš hezky,ale na blbém hrobě.My tuhle srandu neodstartovali.Já jsem daňový poplatník a z mých daní je placena PČR.Kdybych si z toho nedělala srandu,tak bych musela vzít hůl do ruky,abych těm dvěma kašparům zpřerážela hnáty za to jak odčerpávají mé daně za svoje nesmyslné udání jeden druhého.Takže asi tak.
      • Luky1987
        Presne Vero máš pravdu Rychtár a Macura jsou dva kašpari
  • I Slováci si myslí,že to syn Rychtáře opět přehnal s urážkami na adresu

    viz diskuse pro Lukáše ze Slovenska: svedčí to o synovom charaktere a otecko ho má tiež dosť v "porádku"
    cimcaraararacimcimcim • pred 24 minútami
    kazdy kto sa dostane do takejto uchylnej rodiny zle dopadne.....hlupak. ak ju este stale nenavidi, mohol to napisat aj inteligentne, nie ako hlupak... Aký foter, taký syn ! Nikdy si nemala Iveta púšťať takýchto ľudí do svojho života,nikdy.Pre mna je on nestastný clovek, nula, nič, ktorý ju síce poznal, ale nikdy ani nepochopil. Nielen celebrity ale aj bezní ludia mavajú depresie, stavy strachu uzkosti a ked jej lieky nezaberali tak to uvolnovala alkoholom. Podobne aj Peter Muk.Títo ludia jej nedokazali pomôct len ju tak akurat vyuzivali.Chrapúň ako jeho foter.jeden väčší deb l ako druhý......akoby otcovi z okna vypadol.Starý aj mladý sú hovná, a kto vlastne sleduje mladého statusy?? (ZÁPAL) to je ale riadny mamľas,,,,Už vačší MAMĽAS ako jeho otec neexistuje. Chlapec cez Ivetu trestá svojho otca psychopata, ktorý bude hrať celý svoj život toto smiešne divadlo. Ako on veľmi miloval Ivetku. Hovdo a príčina je on, Rychtář on ju pochoval. A kto mu verí, že ako veľmi ju miloval, tak ten musel padnúť zo šiesteho poschodia rovno na hlavu. :( otec je hovädo,,ale syn iba dokázal, že je hoden svojho otca,, gény sa skrátka nezapreli...To je pravda , blb blba splodil, čo keď Iveta sa rada takými zúfalcami obklopovala
    • na adresu Ivety..
  • Dneska má syn Rychtáře 30.narozeniny,tak gratulace,ale hlavně má Jágr 43.narozeniny ! *1*
    • myslím starší syn Rychtáře Josef Rychtář mladší,ne ušoun..
      • *1* *1* *1* Doufám, že si pogratuluješ všemi nicky, franckojagrova.
        *1* *1* *1* Tata tě asi tloukl fest do hlavy!!! Jako Ivetu a matku.
        *8* *9* *13*
        • Nejsem syn Rychtáře,ale když ti to udělá radost tak jsem třeba strýc Rychtáře *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit