Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a já sem o nich nic nepsal,tak co to kecáš za sra.ky ty mag.re zkur..ný.je vidět že to máš v mozku přeházené ty kolečka.Vacátko
  • *5* Tak Rychtova ex prý už má ID, to je rána boxerkou všem zdravotně postiženým, kterým byl odebrán. Zatímco matka příroda maká na evoluci, genofond lidstva przní magoři z říčanské Helenky, prostitující na dávkách a sviňárničkách ze svého soukromí. Aspoň, že ten Mikeš zdrhnul. Nebo se propadnul hanbou?
    *8* *11* *12* *1* *5*
    • Rychtář měl mít ID na hlavu už ve svých 18 letech,nebo ho spíš měli poslat do ZOO aby pobavil návštěvníky *2* Všichni Rychtářové měli být každopádně vykastrováni hned po narození ! *1*
      • *5* *5* Výjimečně lze souhlasit, zejména s druhou částí příspěvku, franckajagrova-haha.
        *1* *1*
  • Nechci být hnusná,ale nikdo neponičil kříž coby vzpomínku na Ivetu.Pouze zničili to hrozné srdce,které tam dodatečně Rychta dodal.Ještě chybělo,aby to srdce bylo probodnuté.Ten někdo měl zřejmě dobrý vkus.Už jsem tady psala,že ten prostý kříž s iniciály IB byl na Rychtovo kolotočářské cítění velmi vkusný.Dokud to nepřebil tou příšerností a plastovými anděly.Najdou se Rychto v této republice ještě jedinci,kteří mají estetické cítění.Přístě bys to mohl osázet kol dokola devíti trpaslíky.Každý trpaslík by držel jedno písmeno T V Ů J J O S E F To by bylo teprve krásné.
    • Pochybuju,že by to někdo ničil..buď to odpadlo samo a nebo to poničil Rychtář,aby se o něm psalo a pozamnmělo se na to,že nedávno opět napadnul Darinu..
  • Luky1987

    Ivetka chýba velmi. Čas ide rýchlo už 10 rokov, čo tu nie je medzi nami ❤️😢

  • Když se někdo veřejně projevuje jako kašpar,tak se nesmí divit,že ho veřejnost za kašpara považuje.My tady Mácu řešili pouze v souvislosti s celou kauzou.Byls to ty,kdo tady přišel s ódou na nanebevzetí Supermana Mácy.Já se ptám,kde je zachránce týraných žen?Agresor zůstal stejný pouze oběť má jiné jméno.Že by zachránce znal cestu pouze do Uhříněvsi a do Říčan by netrefil?
    • To jak to tam dopadne je Dariny věc..pomoc odmítá a Macura to ví..je jen na ní,jestli dokáže toho magora vystěhovat pryč,nebo bude trpět dál..v tom jí nikdo nepomůže..odstěhovat se nechce..ví dobře co má dělat..
  • A pokuď je nějaká spravedlnost,nějaká vyšší,tak už Rychtář moc dlouho žít nebude..a když dostane 3 roky vězení,tak možná už ani tolik nebude třeba *1* On je plný nenávisti..je mu 57,do 60tky možná umře..
  • *5* Chování těch nemakačenských vychcánků nepopisuju, a už vůbec neopisuju zvratky z bulváru. Pouze si z protagonistů i z tebe (když čtu ty..franckajagrova atd.) s nadsázkou utahuju. Dělám to zdarma pro svoji zábavu i poučení těch, kdo mému inteligentnímu humoru rozumí. Čertíš se, protože moje i příspěvky ostatních považuješ za konkurenci. Trvám na tom, že jedinou obětí manipulace, násilí a chamtivosti byla Iveta. Velká škoda, že se do případu nevložil advokát typu Kláry LS a veřejně se neprováděly důkazy, nepátralo se po motivech a nikdo nebyl obviněn. Lze jen doufat, že na každého z těchto psychopatů časem dojde.

    *11*
  • Luky1987
    Italský gigolo Martucci, Vacátko to jsi přesne vystih
    • Jen mu závidí jeho úspěchy u žen *1* *1*
      • *8* *8* *8* *11* *11* *11* *12*
  • Stejně žádná komedie nepřekoná záchranou misi Rychty s Novou po Schengenu s tabletem na pláži a vybroušenou italštinou.Moje přítelkyně unesena tu.Ona zpěvačka mědia.Ona český občan.Interpól. Ó Dío.Já se těšila na každé zprávy,jako malé dítě.
  • No hlavně nechci za chvíli číst,že zabil Darinu..to riziko pořád hrozí ! Když se opije,je schopný i zabít !
    • Neboj, slípku, co snáší zlatá vejce, ušetří.
      *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit