Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Vero to máš pravdu
    • Víš Luky já jsem přesvědčená,že Iveta zvolila tak devastující konec,protože si byla vědoma toho,že ten magor by byl schopný ji za úplatu vystavovat v rakvi na služebně po vzoru Lenina v mauzoleu.
      • Svůj ortel si podepsala svatbou s tím blbem..když jí praskl ten vřed po návratu z Itálie,to bylo takové poslední varování,aby se zbavila Rychtáře,začala se léčit..atd..bohužel zase udělala opak,takže už jí nebylo pomoci..
  • A pro lidi co snad Rychtářovi fandí a omlouvají ho - to co provedl omluvit nelze ! Ivetu má na svědomí..i když páchala sebevraždy víckrát,vždy jen demonstrativní..Rychtář jí dostal na úplné dno..tou sebevraždou na jeho narozeniny,to řekla všem,proč hlavně to udělala ! A Darinu roky ničil..na veřejnosti si někdy hrál na slušňáka,i když všichni si pamatují jak v Říčanech rozmlátil i policejní služebnu !
  • Darina holt nechlastá.Udrží moč i stolici,tak není pro zachránce se zvláštními libůstkami atraktivní.
    • Darina je o 16 let starší než Macura a to už je trochu moc..Iveta byla starší o 8 let a i to už bylo na hraně..a Darinu si taky neber do huby..
  • Přestaňte pořád kritizovat Macuru..jediný dva roky upozorňoval,o co Rychtářovi jde..jediný se snažil jí pomoct..
    • Taky je jediný, který to o sobě furt melduje.
      *1* *2* *15* *5* *1* *2* *5*
  • Vacátko.Nemohl by si být zase Vacátko?Děláš mi v tom bordel.Chudák Josef.30let nevěděl co je dovolená.Kdyby mu Nova před 2lety nesponzorovala výlet do Itošky,nevěděl by to dodnes.Za tu pergolu co postavil na zahradě bývalé manželky ve které pořádá hudební večery pro potěchu svou i celých Říčan by bývalá manželka mohla pustit chlup,aby mohl zase cestovat.Zaplatila bych mu jednosměrnou jízdenku na Bory do Valdic,nebo jiného pěkného koutu naší vlasti.
    • Prý nejlevnější zájezd do Hurghady Hotel Palace Titanic příjde bratru na 11.500,- peněz. Vrátil by se vykuchanej a nabalzámovanej v zinkovým penálu. Darču by osvobodili a v popularitě by Pepana mnohonásobně překonala. Akorát nevím na kolik by Rychtu asi tak pojistili.
  • „Milý Josefe, neklesej na mysli, já ti pomůžu, co bude v mých silách. Jsem s Tebou ve zlém i dobrém a doufám, že nás nic nerozdělí. Jsem rozhodnutý, že bych si nechal změnit svoje příjmení. Budu Petr Rychtář!“
    Muž přichází s dojemnou historkou o tom, jak vlastního otce nikdy nepoznal a jak mu ho Josef připomíná. Asi je u nich v rodině zvykem vypisovat na příbuzné odměnu a snažit se je dostat do vězení.
    „Náš vztah se vyvíjí. Ke mně se chová hezky a už několikrát jsem zalitoval, že to není můj táta. Josefe, znamenáš pro mě moc. Jsi někdy jako můj táta. Děkuju ti za všechno!“ sdělil nám. To je materiál! A kdy bude svatba hošánci ? *14*
  • Luky1987
    Po Rychtářovi, Macurovi a Martuccim nevzdechne ani pes *11*
    • *1* Gruntuje, peče šunkofleky, sbírá barevné kovy...
      • Luky1987
        Ahoj Vacátko nic jiného Rychtářovi nezbývá když už se nemuže ukazovat v televizi. PS kdybych mohl, tak bych Ivetce pomohl se z toho všeho dostat, mel sem jí rád i mám porád
  • War of the Roses II.
    *5* *5* *5*
  • Tak jsem zpět.Počítač opraven,ani to netrvalo dlouho.Koukám,že Pepek zase brečí do médií,pro změnu,že nikdo nechce urnu s jeho drahou.Źe by Arturovi nabídl obchod století?Výměnu starého Ivetina příbytku v Uhříněvsi,za její nový příbytek urnu?Se divím,že na tuto velkorysou nabídku Artur nepřistoupil.Nikdo vdovce nechápe.Přitom má srdce na dlani.Upřímné a nezištné úmysly.Štaidlovci mu stále hází klacky pod nohy.Přitom by dělal,zametače,zahradníka,uklízečku klidně zadarmo.
    • Mejdany by se odehrávaly pouze do 22 hodin,aby nerušil noční klid spoluobčanů,kteří pracují rukama.Například emeritní prostitutka v současné době státní zaměstnankyně a úctyhodná občanka Uhříněvsi.
      • *4* Vítej zpátky. Já teď bojuju s časem, ale občas za tebou a Lukym mrknu.
        Artur ví, kde máma odpočívá, co by dělal s Rytovou milovanou popelnicí? AHA nemá o čem psát. Se divím, že ho ten druhý syn nehodí do septiku a nezaleje betonem.
        *11*
        • Kterej druhej syn ? *15* Štaidla nebo Rychtáře ? V případě Rychtářových synů v obou případech jablko nepadlo daleko..oba po něm zdědili nízkou inteligenci..a nemyslím jen inteligenci na matiku a češtinu,ale i sociální inteligenci..jeden jako druhej..ušoun předstíral,jak se slušně chová k Ivetě a když byla polomrtvá v Itálii,tak jí pomlouval v tajné skupině..druhý si pro změnu v nevhodných chvílích neodpustil psát urážky nebo narážky na smrt Ivety..ani jeden se nechoval normálně..i člověk který někoho nemá rád,dokáže alespoň v den jeho pohřbu nebo v den výročí jeho smrti držet tlamu..
  • *3* Konečně klid od těchto nýmandů. Slovy Lenina: Užiteční idioti se mezi sebou poprali, aby nám dodali provaz, na kterém je pověsíme. Jó, komu není shůry dáno, světská sláva - polní tráva...
    *3* *1* *1* *1* *5*
    Ani protekční spratek Pája si o ně kolo neopře, páč to nesype.
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit