Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..Rychtář není špatný člověk ? Asi byste psali něco jinýho,kdyby byl váš otec,zmlátil vaší matku a pak jí třeba stejně jako Ivetu dohnal k sebevraždě !
  • A Darina normálně chodí do práce,přestože má pořád psychické problémy..a přestože už prodělala kvůli Rychtářovi mrtvici a po jeho napadeních se její stav ještě zhoršil..měla i otřesy mozku..nikdy nebyla závislá na jeho penězích a naopak za něj ještě platí dluhy..dřív plánovala,že se odstěhuje,jenže pak změnila názor a nechce nechat dům co zdědila po rodičích Rychtářovi napospas..
  • Pan Zápal by se měl naučit gůglovat, aby nevypouštěl jednu kachnu za druhou. Na LV 1811 pro obec a KÚ Říčany jsou zapsáni tito vlastníci:
    1) Darina Nová 7/12, 2) SJM Darina Nová a Josef Rychtář 5/12. Rozhodně to není nepatrný podíl, jedná se o id. 5/12, takže Darina de facto de jure nemůže vykázat Pepína do garáže bez řádného vypořádání SJM. Od rozvodu na to měla času dost, mohla rovněž požádat soud o nařízení předběžného opatření. Pokud by se svého exmanžela opravdu chtěla zbavit, bude ho muset ona, příp. i syn ušoun, který u ní bydlí s přítelkyní a dítětem, vyplatit. Protože v domě je evidovaná pouze jedna b.j., neměl by to být až takový problém. Rychtář se stal spoluvlastníkem zřejmě po celkové rekonstrukci tehdy Darinina domu, a to vzhlem k tomu, že se na ní podílel prací i finančními prostředky za trvání manželství. Jestli Darina platila
    leasing na jeho auto a položila funkci odpovědného zástupce ve firmě, mohlo jít pouze o účelové jednání.
    Reportérům Blesku, kteří chtěli veřejnost omráčit zprávou, že se Artur stane strýčkem, připomínám, že již v dubnu informovali, že se tak stalo, když se Ivetě narodil "vnouček", tedy jeho synovec Honzík od nevlastního bratra ušouna.
    *5* *3* *12*
  • Luky1987
    Nazdar Vacátko mám jenom tenhle nick z jiného nepísu. A chodím normálne do práce, nemusíte mne tu urázet jen za to, ze mám na Rychtáre kladný názor
    • Čau Luky, netvrdím, že ty máš více nicků. Invalidní důchod není urážka.
      Kdyby si ho Iveta vyřídila, mohla provozovat s pomocí přátel např. cukrárnu nebo kavárnu. Její jméno by zajistilo dobrou návštěvnost, i syn Artur by se tu se svým vzděláním uplatnil. Občas by mohla hostům i zazpívat, příp. pořádat společenské akce.
      A pokud máš stálou potřebu sdělovat své smýšlení o Rychtářovi, asi bys měl upřesnit, co tě přimělo ho tak razantně změnit. Zajímalo by to nejen mně. Jinak ti přeji spokojený osobní i pracovní život.


      *4* *4* *4*
      • Luky1987
        Díky Vacátko, taky ti preji spokojený osobní i pracovní zivot. PS Rychtár si myslím není zlý clovek, ale je to jen muj názor
  • ..dneska zakopeme válečnou sekeru a bouchneme spíš šáňo,jelikož Rychtáře konečně zatkli a snad brzo na něj uvalí i vazbu ! *1*
  • A to že byla Darina Kyzlíková ví skoro každý kdo to sledoval déle než po smrti Ivety..naštěstí Darinu osobně neznám ani nikoho z nich..
  • Takže asi tak nejsem nikdo z rodiny Rychtáře ani okolí a nevím ani proč tě to zajímá kdo jsem,jen diskutuju..mě to zajímá z různých důvodů,které tady nebudu popisovat,protože jsou soukromé,to znamená týkají se mě..nevím proč Rychtářové zajímají tebe,ale ani by mě nenapadlo zjišťovat kdo jsi,nezajímá mě to a o tom tahle diskuse ani není...
  • *8* Kolipak to Darině hodilo? A co tak neuvěřitelného se této dámě podařilo? Za pár dnů má muže svého života zase jen pro sebe, popularitu Ivety rozhodně nepřekoná. Se divím, že ji ochránce týraných slepic nezachránil s sebou a jagermeisterem do Anglie. Už aby byla středa a trubkové začali psát o mordu v E.
    *5* *1*
    Proč mi nejde stále dát Pepčovi záporáka? A kdy bude mit tahle skvělá dáma profil na osobnostech?
    *8* *8*
  • Spokojený a pohodový rok všem. Zatím postrádám fotoreportáž z prosincové křížové cesty Říčany-Uhříněves. Za postávání s prázdnou urnou a hrátky u křížů už asi nejsou honoráře, tak chtěl Rychta o svátcích širokou veřejnost potěšit Ivetinou pooperační jizvou a modřinami po aplikaci infuzí, léků na ředění krve a dalších. Poté, co víc jak rok kolují na netu Macurovy fotky z Ivetina "útěku" a poté z jejího "šťastného vysvobození", když ji Pepa "našel", by snad šokovaly už jen fotky z ohledání těla a pitevního protokolu. Ty se doufám přes veškerou snahu do Rychtářových pazourů nedostaly. Za hezký vzpomínkový článek a fotografe
    o Ivetě musím pochválit Davida Zápala ze Super.cz.
    • *1* V jedenom ze svetrů (vínový melírek) co má na sobě Iveta, když si leduje tvář, Rychta instaloval kříž u přejezdu, ale také v něm čistil komunikace v Uhříněvsi jako trest obecně prospěšných prací. Neříkal, že chce dát konfekci do muzea??
      *1* *8* *11*
  • Opět je ve hře Jana Podlešáková.Slečna jak to říci slušně pronajímající za úplatu své tělo.Přinesla Pepkovi spodní prádlo (asi mu pere)a prý drahý parfém.Paní Dari ji vyhodila a slečna měla tolik slušnosti,že vyhrožovala,že ji zažaluje za to,že ji vykázala ze svého pozemku.Na to jak je Rychtář zdrcený žalem mi k tomu nekonečnému smutku nekorespondují ty mejdany,které pořádá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit