Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rychtáři na každého jednou dojde!

  • Odkazy už nejdou vkládat,fotky s Darinou a Šimkem jsou zde : http://www.osobnosti.cz/jarek-simek.php
  • Tak miminko plánovali.To mě tak pozitivně naladilo jak trabant,když zjistili,že to už není možné chtěl postavit do života děťátko z kojeneckého ústavu.Pane Bože do čehos to duši dal.Vlastní by se narodilo s trojkou v žíle a sociálka,která jí odebrala jedno dítě,by se přetrhla,aby je doporučila jako ty nejlepší adepty pro adopci.Hlavně,že dostal opět mediální prostor a mohl si cvrnknout do trenek.To je d e b i l.
    • Mohl si adoptovat vlastního tmavýho vnuka *1* Sám jako rodič ve výchově selhal na plné čáře a dovolí si mluvit o ostatních,jak selhali jako rodičové..nejen výchovou selhal ale i tím,že byl jako vzor naprosto nemožný..
      • Nevěro, franckojagrova, Habrmane, pokud jsi Macura, tak mluv o svém synovi, jak často ho vídáš, a co asi z něho bude, když jeho tata selhal tuplovaně. Jaký vzor může být vymaštěný ko*ot.
        *8* *7*
  • Prostě stačí zadat do vyhledávání tady na osobnostech Jarek Šimek
  • Nevím Petře z čeho nás viníš.My co si tu píšeme,tak jme dali jasně najevo,že s Rychtářem nesympatizujeme.Já dokonce paní Darině upřímně přeji,aby dotáhla to majetkové vyrovnání a Rychtáře se zbavila.Vím,že to mnohdy není snadné,zvlášť pokud protistrana dělá naschvály,nebo má přehnané nároky.To máme vzít transparenty a vyrazit do ulic POVĚSTE RYCHTÁŘE ZA KOULE DO PRŮVANU?
    • Paní Darina Ivetu přichýlila do svého domu,kde se o ni ze začátku starala.Iveta ji na důkaz své vděčnosti odloudila manžela,pomluvila a rozvrátila jí rodinu.Tady fakt neslzím.Sebestředná alkoholička si vzala sebestředného začínajícího,ale už taky pěkně rozjetého alkoholika.
      • Bohužel není vidět do její hlavy, co si od toho slibovala. Iveta byla natolik známá, že něco podobného mohla čekat, nebylo to poprve, co se nakýblovala do něčí rodiny. Naprostá většina žen by Ivetu hned první den popadla za flígr, že by se vzpamatovala až v Uhříněvsi i s těma svýma opatrovníkama. Že ty Pepkovy geny podědili oba synové je vidět i z SMS, které si se svým otcem vyměňují. Tím, že si pouze změnila příjmení na Nová,
        mě rozhodně nepřesvědčila. A že se život s psychopatem projeví na osobnostech obou synů jako vystudovaná zdravotnice mohla předpokládat.
        *13*
  • Luky1987
    Podle me netreba házet vinu jen na Rychtáre za vsechno on zase az tak nemuze, Iveta byla dobrá zpevacka a mám jí rád, ale nechtela se lécit, mela problémy uz delsí dobu s alkokolem a depresemi, proto brala i ty prásky. Já kdybych mel takové potíze jako ona, tak se hned jdu lécit
  • Nejnovější foto v galerii: Pohublý Josífek s novým účesem u svého vozového parku s nastřádanými paletami. Postaví si snad na své dvanáctině domeček jako králíček bobeček?
    *1*
    • ovšem nové foto Dariny se Zdeňkem nemá chybu *1* A navíc ho Darina pozvala domů..ušoun určitě zuřil a starej s tím nemohl nic dělat,když má stále zákaz vstupu do domu *1*
  • .vyšli..jede se dal..na Vacatka už nebude reagovat,asi je to blázen a nemám zapotřebí tady tisíckrát vysvětlovat,že nejsem ani Macura ani syn Rychtáře..je to anonymní diskuse a mě taky nezajímá kdo je Vacátko..
    • *15* Kampak si "ti článci vyšli", franckajagrova? Asi do TV Barrandov na besedu s "kamarádkou" Renátou Musálkovou, gigolem a paleťákem. Doufám, že ta týraná bude vyčůraná Darina, co se nechá vozit passatem za Ivetiny honoráře a dodnes i s netáhlem Ušounem žije z parazitování jako podobné kreatury Štikovi. Dnes mám na programu kvalitní koncert, užij si ty sra*ky, a nezapomeň komentovat, "Jane Novotný"..., což nehrozí.
      *1* *1* *1* *11* *13*
      • Na besedě je jiná ženská..už si nepamatuju jméno,ale Musálková to nebyla určitě..a Darina týraná byla,ale to ty ve své blbosti nikdy nepochopíš..Darinu nikdo nevozí a sama splácí rychtářovo auto..užij si koncert..dechovku pro důchodce *1* *1*
  • ..bohužel jen na měsíc..kéž by ho radši poslali na Mars *1* A stalo se tak zrovna dnes,při úplňku,kdy je dokázáno,že agresivita vrcholí..proto opět Rychtář udělal incident..
    • *8* Proč nenechala vykázat i Ušouna, tomu tam snad nepatří nic? Divná to famílie. Slepice labuť nevysedí...
      • Synové spíš chytli geny po otci..ušoun má i nějakou duševní poruchu,takže ho možná lituje a proto ho tam doteď nechala..
  • Luky1987
    Presne, Vacátko máš pravdu *4* *3* *1* *1* *1* *1*. Ivetka mela toho už taky plné zuby určite, co se všechno kolem ní deje Média, Rychtář atd.
    • *3* PN si na "užitečných idiotech" nahrabal, ty jeho plky už nikdo nečte, tak si prý dá voraz a bude si užívat z podstaty. Hlavně, že má potřebu to sdělovat "proletariátu, lůze, zaostalému venkovu a kreténům z Moravy, dle něj 90 % ČR". Nezabil byste ho, Slavný soude?
      *1* *1* *1* *5*
      Doufám Luky, že si užíváš krásných podzimních dnů a randíš ostošest.
      *1* *14* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit