Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepřála si jeho pomoc ? Tak proč např.chtěla aby jí odvezl Zdeněk do Itálie ? *14* Odmítavá začala být k němu veřejně až po svatbě s cvokem,kdy k tomu byla nucena..kdyby o Zdeňkovi řekla na veřejnosti cokoliv pozitivního,Rychtář by jí za trest v soukromí třeba zmlátil..
  • Luky1987
    Macura je obyčejný kašpar, který Ivetce nedal pokoj a pořád jí obtěžoval, slídil kolem jejího baráku. Rychtář je buran, který Ivetku psychicky a fyzicky ničil
  • Se mi to podařilo vložit 2krát.Aspoň bůůůvol bude mít co číst a mínusovat.
  • Borec, co všechno ustál. Máte můj respekt, Pepo.
  • A hodnotit nejde protože tam v odkazu neustále naskakuje tohle # na konci odkazu a to tam nemá být a znemožňuje to přidávat hodnocení a nejde to nejen u Rychtáře..
    • ???? *8* ???? Jakože cože????
  • Nebo tady je jiný důkaz,že byla Darina dvakrát vdaná : http://www.extra.cz/rychtar-od-bartosove-exmanzelka-ma-nove-prijmeni-neuverite-jak-na-nej-prisla-rekl-nam-vsechno



    Josef Rychtář (54) se stále nemůže srovnat s tím, že se jeho manželka Darina (54) po rozvodu nevrátila, tak jako když se rozváděla poprvé, k rodnému příjmení Kyzlíková.

    „Přiznám se, že mě to trochu mrzí, zejména kvůli našim synům, kterých se tím vlastně zříká,“ říká Rychtář a pokračuje: „Po prvním rozvodu si normálně nechala příjmení svých skvělých rodičů, na které moc rád vzpomínám. Proč to udělala, jsem se jí mezi řečí zeptal nedávno,“ dodává, odmlčí se a pak tasí neuvěřitelnou skutečnost: „Ona se kvůli tomu, co já vím, setkala s numeroložkou, nebo s něčím takovým, a ta jí to jméno prostě nějak doporučila jako ideální a ona na to přistoupila.“
  • Luky1987

    Bola to kočka Ivetka a toto si nezaslúžila❤️😢

  • Se Zdeňkem si začla po rozvodu s Pomejem,protože Zdeněk je podobný Pomejemu..pak ho od ní vyhnal její tehdejší tým..
    • *1* *1* S Rychtářem si začala, protože je podobný Sepéšimu, Penkovi nebo Štaidlovi?
      *8* *8* *8*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko, já jsem tedka v práci na noční a ty jak se máš? Už mne nemažou, nesmí se tady psát vulgárne nebo nekoho urážet. Rychtář prí seká dobrotu pri Darine Nové, no tak to bych chtel videt, jak to tam tedka u nich vypadá. PS škoda Ivetky
  • ..Pepan novou fotku kde je Darina se Zdeňkem Macurou asi ho odveze rovnou záchranka *1* *1* A Darina má jinak s tímhle moudrem pravdu : Je lepší milovat a ztratit než žít s magorem do konce života !! https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/t31.0-8/12039024_1664337193838524_2369182265095514911_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit