Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A k jeho narozeninám se mu dá přát snad jen to,aby ho konečně zavřeli do vězení..dali by se mu přát i horší věci..ale to tady nebudu psát..ale mělo by se mu vrátit i s úroky co provedl Darině,Ivetě i ostatním a že toho nebylo málo !!
  • ..ano jednou jí zachránil život..při jejím prvním oficiálním pokusu o sebevraždu..jenže za to že se pokusila zabít stejně částečně mohl on..bylo to potom potratu,ke kterému jí donutil..
    • Nakonec si dítě vynutila a jak to dopadlo.Musel se od mala dívat,jak se maminka válí po zemi údajně nemocná.Později,když začal rozum brát,tak mu to bylo jasné.Stejně jí byl nakonec odebrán a svěřen do výchovy otce.Konečně mohl začít žít jako každý jiný chlapec jeho věku.Řešit svoje lásky,zájmy a ne maminčina milostná fiaska a dělat jí vrbu do které hučí svoje opilecké bláboly.Kdyby ten kluk neměl ocelové jádro,tak by z něj vychovala neurotika,protože matka má naslouchat bolístkám svého dítka a ne naopak.
      • Souhlas 100%.
        Co si slibovala od ostříleného profíka, manažera, pražského bonvivána a známého milovníka krásných mladých žen, přitom celkem spokojeného ženáče a otce tří dětí. Ladislav Štaidl byl o generaci starší s širokým záběrem dovedností a ve všech oborech úspěšný obchodník. Iveta "pouze" krásný a křehký uzlíček nervů, ne žena, která dokáže vytvořit dětem spokojený domov a klidný přístav, kam se takto vytížený muž rád vrací. Když viděl, kam výchova Artura spěje, Štaidl přiznal, že od něj nebylo odpovědné, mít s Ivetou dítě. Snad jeho nejmladší syn má ocelové základ po něm a se zážitky z dětství se vyrovná stejně dobře jako jeho nevlastní sourozenci, kteří to také neměli jednoduché...
  • ..a sluší jí to se zpěvákem Šimkem,autorem posledního CD Bartošové..a kdyby nebyl Šimek jiné orientace,tak možná.. *1* https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/11850729_604870726319548_6365055079034843368_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9

    https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/11865101_604870729652881_9136431243394194782_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9
    • *1* Ty si franckajagrova hatlapatla, napiš, jaké orientace vlastně je ta tvoje favoritka. Šimkovi popularitu dělat nemusíš.

      *1* *1* *1*
      • nezáviď,Darině to sluší se Šimkem.
        • Jarda děla mamu, Darča je babochlap, je co závidět?
          *5* *5* *5* *1* *1*
  • A navíc byl Macura i u Dariny doma a Pepan teď bude přemýšlet co se tam asi dělo *1* *1* Dnes odlétám po 4 dnech zpět do Anglie vydělávat na dluhy a azylové chaloupky. Asi největší radost mi udělalo pozvání od Darina Nová. Této dámě se podařilo neuvěřitelné ... Velká poklona ... Máme také stejné názory na spousty věcí
    • *1* Ty máš dost, franckajagrova.
      *1* *1* *5*
  • Nehodlám tady moralizovat diskutující jako to dělají ostatní..já nevím o vašich životech a vy nic nevíte o mém..téma je Rychtář,ne nekonečné urážky ostatních..
    • *5* franckajagrova-haha nehodlej a sklapni.
      *1*
  • Přeji všem šťastný,zdravý Nový rok.Doufám,že vdovec ze sebe nepřestane chrlit perly a budeme se mít čím bavit.
  • Nech hodi kamen ten kto je bez hriechu.
  • Hezký vztah ke zvířátkům a přírodě získal za spolužití se svou zesnulou manželkou.Vzpomeňme na Gejšu,nebo jeho vlastního psíka Maxíka.Příkladná péče a starostlivost je dostala do hrobu stejně jako Ivetu.
  • Vyvezli krámy z baráku na skládku.Ani se Josefa nezeptali.To je vůči němu hodně necitlivé.Z čeho jen to muzeum vybuduje?S konfekcí,botama a obálkou trať neštěstí asi nevystačí.I když kámen s vlasem je cenná relikvie.
    • Na posledních fotkách je Iveta výhradně ve vytahaných svetrech made in sekáč. Její svatební šaty dnes oblékne Šuleková, ostatní konfekci i obuv si rozebraly Podlešáková a spol. Kvůli těm vožungrům do vily nechodily.
      *8* *1* *2* *15*
      • Aby získala nejúchvatnější kousek Ivetiny garderoby - azurový zatahovací pytel na odpadky, neváhala bulvární redaktorka uspokojit vdovce v křoví u trati, což oba spojili s uctěním památky tragicky zesnulé IB.
        *8* *11* *12* *11* *15*
  • Pepa je muž mého života a já jsem také jediná žena jeho života. Čtenáře bulváru jsem chtěla přesvědčit, že máme s Pepou ty nejlepší a nejhodnější kluky na světě. Nejdřív se to zdálo jednoduché, Iveta byla vláčná, ale pak přišel Novotný s nápadem, že se máme rozvést a já mám hrát týranou ženu. Macura tu byl jen za roští, takový trouba, co se chtěl zviditelnit. Po výletu, vlastně únosu se to začalo kazit. Teď mám svého Pepu zase zpátky doma, ale není to ono. Všichni se nám vyhýbají,
    a za chudáka je Iveta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit