Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau Luky, Listopad (21. a 22. 11.) byl klon - franckajagrova. Je vidět, že tu má neomezené možnosti, Jirka - Realita je buď také franckajagrova, nebo jeho jeho chlebodárce, mohou osočovat a napadat příspěvky s hlavou a patou bez toho, aby dostali ban a byli smazáni. Vůbec se nedivím, že sem nikdo rozumný nechodí,
    jen franckajagrova pod nespočtem přezdívek. PS: moc hezká fotka
  • Dnes toho chudáka(ironie) každý soudí i media, Ale proč jí někdo tehdy nepomohl?!!! jen stále nátlaky ze všech stran musíš makat, vstát a platit dluhy, ale bože bylo ji skoro padesát žila v ústraní kolik let a pak všichni čekali ze s ní udělají co kdysi byla před 30lety....
    • Pokud člověk téměř v padesáti nepomáhá rodičům, příp. nedospělým dětem, pomoc pro sebe by měl hledat na konci své paže. Co takhle zbavit se zadluženého domu, jít do bytovky, místo komedií pro bulvár si opatřit obživu racionálnějším způsobem?
      *9*
  • Co já vím,tak ve vile obsadil obyvák a Darina se zamyká ve svém pokoji.Používá i kuchyň a lednici.Paní Darina ho žádala aspoň ať tam nekouří.Na to jí odsekl,že si tam bude dělat co chce.Tolerantní dědek,když má malého vnuka,tak ať si zvyká na smrad z cigaret.Ale relikvie má nejspíš opravdu ve firmě.Co kdyby mu nepřítel Darina ukradla urnu s milovanou,nebo nedej bože nosila její konfekci určenou pro muzeum.
    • Zájem o vnouče předstíral s jednotýdenní babičkou Ivetou jen před kamerou. Mohl jezdit s kočárkem, ale dřepěl v Uhříněvsi jak žába na prameni. *8* Matka se snaží chlapce chránit, jako Rychtův potomek to nebude mít lehké. Taky se divím, že říčanští i správce hřbitova strpí na pohřebišti časté bulvární estrády. Mně by taková osvěta určitě vadila.
      *10* *11* *12*
      • Vzhledem k tomu že matka dítěte v těhotenství chlastala,to myslím nevadí,že teď bude v zakouřeném prostředí..jiný syn by se poté co provedl,nevracel do domu a odstěhoval se jinam..to by ale musel být normální..místo toho si zřejmě dítětem chtěl pojistit barák,ale normální rodič by ho po takovémhle chování vykopnul,vnouče nevnouče..
        • *8* Co ty jsi vůbec zač? Vadí to tím spíš a jestli nebere ohledy ani jeho otec ušoun, chudák dítě. Tuto rodinku drží pohromadě nějaké pouto a synové určitě nejsou "po psu". Jako zkušená zdravotnice v předdůchodovém věku mohla Darina předvídat důsledky domácí léčby a medikace veřejně známé a psychicky nemocné alkoholičky IB. Přeji ti, abys měl takhle jasno i při svých selháních a řešení složitých životních situací. Do "normálu" máš také dost daleko, jinak si nedovedu vysvětlit to nutkání neustále měnit svoji identitu nevěro, vnouče, filme, ochmane, xxxx, erene, Novotný, Veselý, Habrmane, blbe.....
          *7* *8* *13* *11* *12*
          • Sorry,ale normální nejsi ty..do mé identity ti vůbec nic není,mě taky nezajímá kdo jsi ty a pod jakým vymyšleným nickem nebo nicky píšeš,to je úplně nedůležité a nepodstatné..Darina jako matka měla plné právo zavrhnout syna,který i u soudu lhal o tom co se doma dělo..který tvrdil,že Rychtář Darinu nikdy nenapadnul a kdyby se Iveta nezabila u dalšího soudu chtěl Rychtářovi dosvědčit,že Darina pobodala rychtáře !! Takového syna měla dávno vyhnat z domu !! I kdyby měl 10 dětí,je to jeho život a on nemá právo ničit život své matky,kterou by,kdyby na to přišlo,byl schopen společně s otcem třeba i zabít !!
            • Každý chlap a každá ženská je nahraditelná(ý).Syn navždy zůstane synem.I když je dospělý,dělá chyby,nebo dokonce křivárny.Není to tak jednoduché přetnout pouto.Je vidět,že buď nemáš děti,nebo si citově plochý.Nemusíme se svými dětmi souhlasit a přesto nepřestanou našimi dětmi být.
  • Urážky Macury tady nemají co dělat..on se snažil pomoct..
    • Něco ti poradím.Vem jeho fotku,dej si ji do vitríny a modli se k ní otčenáš.Nebo si ji narvi do a nám ji polib.
  • Kdo baží po cizím, přichází o své, na chamtivost doplatili i větší koumáci. Paní Darina brečí na špatném hrobě, jestli čeká pomoc od bulváru po zkušenostech s IB. Spíš uvítá občas nějakou kačku. Za oběti považuji děti, které nemají možnost volby. Ani Iveta patrně neměla ten správný vzor ve
    svých rodičích, pokud, jak se proslýchá, byla pohlavně zneužívána...
    "Erene" už stálí diskutéři na bulvární téma Rychtář a spol. ze své komunity vyštípali, je třeba opět změnit identitu...vlastní příspěvky ohodnotit kladně je dost ubohé...Zdeňku.
    *7* *11* *12*
    • S váma je asi diskuse opravdu nemožná..nejsem Zdeněk a nehodlám vás o ničem přesvědčovat..myslete si co chcete...každý má právo mít jiný názor,ovšem není vhodné za jiný názor napadat,nebo obviňovat,že jsem Zdeněk a podobné nesmysly..
      • Momentálně Petře, tobě přece úplně stačí, že se tvé názory líbí tobě, také si je nezapomeneš kladně ohodnotit. Klidně se vztekej a dávej nám mínusy.
        My se tu pouze bavíme na téma, jak si pár trotlů hrálo na celebrity, že jsou všem pro smích i s těma jidášskýma grošema, co dostali za své tajtrlíkování. Větší či menší zásluhu na tom, že po jedné z nich tu zůstal dospívající syn, mají všichni účastníci této ubohé komedie. Svědomí a odplata si ale nakonec najde každého, dříve nebo později.
        *5* *3*
  • A že byla Darina dvakrát vdaná řekl dávno Rychtář : http://sip.denik.cz/celebrity/josef-rychtar-dokazal-bych-uzivit-obe-zeny-20121109.html
    citace : Vzpomenete si, jak jste se seznámil s dnes už vaší bývalou ženou Darinou?
    Ano, bylo to v době, když mě odváděli na základní vojenskou službu. Bylo mi kolem osmnácti let a moje bývalá žena tam dělala zdravotní sestru. Tehdy jsem tam před ní dělal šaškárny, snažil se být vtipný, prostě ji zaujmout.
    Jak je to dlouho?

    S manželkou jsem byl 28 let, ale poznali jsme se už dva roky předtím, takže přibližně třicet let.

    Čím vás zaujala?

    Líbila se mi, byla to tehdy krásná ženská. Ona je tedy krásná i dnes. V té době byla asi tři roky vdaná a strašně se mi líbila.
  • Tak za chvíli má Rychtář narozeniny,ale nikdy se narodit neměl..on ne..jelikož jen ničí všechny lidi okolo..
  • Rychtář, Martucci, Macura - stejná neužitečná ho..da. Díky zubožené Ivetě se nacpali do bulváru, teď se o "slávu" dělí s vysloužilou Macurovou mužatkou. Ani jeden z nich není schopen navázat normální vztah. Nevěřím tomu, že by Arturův táta a nevlastní bratři připustili, aby Rychtář s Ivetiným popelem prováděl tyto psí kusy. Dostatečně účinnou pákou ho vypakovali z vily, stejnou pákou ho jistě donutili vydat ostatky. Pro JUDr. Štaidla by asi nebyl problém to prapodivné manželství dodatečně anulovat se všemi právními důsledky. Rychtářovi zbyl prázdný hrob, prázdná urna a kopec ostudy.
    *11* *12* *11* *12* *11* *12* *11* *1*
    • Zapoměl si na týranou modelínu Šulínovou.Ta teď zřejmě u vdovce sbírá zkušenosti,když chce být ta managerka slavných osobností.S tím má Pepek bohaté zkušenosti.Ví jak zajistit famózní koncerty v putykách V. cenových skupin i jak si s rákoskou poradit s fanoušky.Je geniální,nebo snad genitální???
  • Luky já vás urážet budu, když vy urážítě Pana Rychtáře.Nelíbí se vám to že,tak když se vám to nelíbí,tak naurážejte ani vy.
    • Luky1987
      Rychtár je u mne človek, který bez Ivetky nic neznamená a vy pane Švec, co si myslíte je mi jedno
    • Chtěl jsem sice oživení diskuse a další diskutující,ale ne urážky a zastávání se Rychtáře *1*
      • Budeš se muset smířit,že se najdou i tací,kteří patří k Rychtářovu fanklubu.Patrik Švec na něm obdivuje vše.
        -profesionalitu s jakou se zhostil své nové životní role vdovce
        -jeho upřímné,ukazováčky vytlačené slzy před tv kamerami
        -osobní statečnost s jakou se vyhýbá soudům
        -jeho tiché rozjímání před prázdným hrobem
        -slušnost a vybrané chování hodné Gutha Jarkovského zejména k neplatícím novinářům
        Zkrátka vzor ctnosti a dokonalosti.Co na tom,že většina národa z něj blije.
        • Najdou se mezi novináři i takoví,kteří nemají důvod lézt Rychtářovi kvůli fotce zrychtované Ivety do análního otvoru jako šišla protekční spratek
  • Rychtář má rád jen sebe..ostatní lidi bere jako věci..a podle toho se chová..kdo má opačný názor než on,toho zmlátí místo argumentů..a taky jako typický psychopat často sám konflikty záměrně vyvolává..právě proto,aby mohl oběť napadnout..vymýšlí si nesmyslné záminky k útoku..sám pak tvrdí,že ho obě napadla..i když všichni viděli,jak se rval ve Svitavách..že má naučené zabijácké chvaty..škrcení a shazování ostatních na zem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit