Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MIlý Pepíčku,přeji ti všechno njelepší k tvým krásným dnešním narozeninám,hodně zdravíčka,štěstíčka a hodně lásky.Musím napsat důvod proč jsemtaké píšu.1.září to bude sedm let co tě poslouchám a vůbec toho nelituji.Pá Jana *14* *3*
  • ...
    • Re: Fotka s podpisem...

      *3* *4* *3* *4* rádo se stalo, *4* *3* *3* .Ahoj Pepa
      • nika111nova

        Fotka s podpisem...

        Ahoj Pepo mohl by jsi mi plosím poslat tvou fotku i s podpisem?Na adresu Nikola Fučíková Znojmo Přímětice Krylova 2.
  • twetty.tecka

    Hlasujte :o)

    Ahojky lidičky nezapomeňte že můžete hlasovat pro Josefa Vágnera na http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ pro písničku Láska nebo přátelství a na http://www.abrimpy.cz/top-cz-sk/ pro písničku Mně sílu dáš.
  • Prosba ;-)

    Ahojky Pepčo ty seš fakt uplně užasnej zpěwák maš super pisničky *14* já je musim pořád poslouchat tak sem Tě chtěla poprosit o fotku s podpisem a věnovánim.
    kdy by to šlo tak na adresu:
    Iveta Vránová
    Nezamyslice
    nám. děk. Františka Kvapila 5
    798 26
    Moc Ti děkuji a bylabych strašně rada kdyby to šlo protože seš fakt dobrej.
    Spozdrawem Tvá fanynka Ivča *4*
  • blázni

    Ahoj všem co si sem píšete o fotku s podpisem od Pepi nemyslite, že by bylo lepší poslat pepovi email na adresu ktera je pro vzkazi a přání stvožená? Hodně lidí to tak udělalo a mě přišla do dvou dnů a zveřejnovat tu svoje adresy bych řekla že není moc dobrý nápad fakt si příště rozmyslete co píšete a kam to píšete *8* *8* *8* *8*
    • twetty.tecka

      Re: blázni

      Ahojky souhlasím myslím si že není tak těžké na klávesnici vyťukat www.josefvagner.cz a tam najít emailovou adresu,která je ke komunikaci s Pepčou určena a pro tento účel určitě i vytvořena.
      • Re: Re: blázni

        promin ale není to holek věc jestli sem píšou *16*
  • supermonika

    podpísky....

    ahoj rikas on vam to uz tady rikal..........on sem chodí nebo co?
    • pajulilinka

      Re: podpísky....

      Joo říkal...se koukni i na ostatní pře¨íspěvky...a chodí sem jinak by vám to asi neposíla když mu všichni píšete tady a nn na jeho mail....
  • michalka1994

    Narozeniny

    TAk Pepčo ! Já ti přeju všechno nejlepší a hodně zdraví k tvým 19.narozeninám, ať se ti ve všem daří!! Tak si užívej své narozky a pořádně je oslav!!! *3* *15*
  • prozba a přání

    Milý Pepo k dnešním 19 narozeninám popřát všechno nejlepší hodně zdraví,štěstí a lásky.

    P.S.Pepo prosím tě nemohl bys mi posalt Fotku s Tatínkem Karlem?
    Jetli bys mi mohl 2x(Janina,Hanina)

    Adresa:

    Jana bahenská
    M.majerové 655
    Ledeč nad Sázavou
    58401

    Děkuji moc Ahoj A hezky si užij Narozky.
  • parket..a

    :-)

    To je tak svělej zpěvák!!! *1*
  • Pepa

    Ahojky Pepo jak jsi zpíval v divadle v Příbrami pro kapku naděje tak jsi byl úpa supr byla jsem hned v první řadě tak jsem si to opravdu vychutnala děkuji moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší