Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milý Pepo
    Takže všechno nejlepší k Tvým 20nám.
    Hodně štěstí,zdraví. *4* *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší (opožděně) :))
  • Ahojky kamarádi,

    Zde je odkaz na Pepův oficiální fanklub http://www.josefvagner.cz/fanclub.php

    Zde odkaz na oficiální FanPage na Facebooku:
    http://www.facebook.com/pages/Josef-V%C3%A1gner/87186009131?fref=ts

    Budeme moc rádi, když se přihlásíte.
  • Aby ste to mohli přidat tak měří 185cm
    • A kdepak jsi to děvče vzala? Naposled jsem viděla Pepíčka v Bídnících, to je asi dva měsíce,že by za dva měsíce zázračně vyrostl? Mmochodem - v Bídnících se setkali sourozenci Pepa a éterická Terezka. Terezka byla jako vždy úchvatná.
  • pepík

    lidičky newíte jak se sem dá klip mě to nejde a pepík je strašně krásnej kluk mtmr pepo *14*
  • Pepíček

    Já se asi zblázním ten pepík je tak krásnýýýýýýýýýýý pls pepo napiš mi na e-mail Barca.Bata@seznam.cz prosííííííííííííííím *9*
  • Otec tě dostal nahoru

    Asi si uvědomuješ moc dobře, že bez tvého otce, by jsi nebyl tam, kde teď stojíš. Zatím u tebe nevidim žádnou vlastní aktivitu a jsem zvědav na tvé CD. Barvu hlasu máš průměrnou, ale dá se poslouchat. Tvoji budoucnost vidím v muzikálech, ale na sólovou dráhu na to zatím ještě nemáš a nevím jestli budeš někdy mít!! Asi bych se snažil být tebou řádně dostudovat a užívat si studentského života.
    *5*
  • Protekcí nic nedokážeš!!

    Všichni víme, že bez tvého táty by jsi nebyl objev roku ani v muzikále. To všechno pochopím, protože jste rodina, ale zatím postrádám něco z tebe samotného. To že ti někdo připraví převzatou Irskou písničku a otextuje, to není tvoje práce. Bohužel hlas který máš je dost velký průměr a bez trocha vlastního přičinění, se nikam nedostaneš. To že zpíváš v muzikále a dabuješ je dobrá škola, ale když nebudeš více na sobě makat, tak zkončíš jako Drda!! Tvoje stránky bez života!!! Dělej s tím něco !!!
    • Re: Protekcí nic nedokážeš!!

      nevím jestli jsi ten příspěvek psala při smyslech!Pepa je úžasnej zpěvák a kromě takových jako ty má naštěstí i fanoušky kterým tvůj názor připadá jako sprosťárna.Všechno,co Pepa dokázal,dokázal sám a musí bejt těžký ubránit se názoru že má protekci ale já věřím,že se tomu dokáže ubránit a dostane se tam,kam chce a bude pořád tak nádherně zpívat.A pak lidem jako ty spadne čelist.
  • špatné jméno

    Ještě k tvému jménu. Všimla jsem si, že existuje další Josef Vágner ze zoo, takže špatný tah ze strany tvého otce. Tím se stáváš okresní liga!!!! *7*
  • Poděkování

    Děkuji ti za písničku Mně sílu dáš, uchvátila mě tak, že sem si ji našla od Joshe Grobana jako You raise me up, a teď neposlouchám nikoho jiného než jeho. Děkuji ti, protože bez tebe bych ho nikdy nepoznala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší