Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacka

    mate pravdu moc hezky spívá a ma krasny usměv . v sobotu byl na mělníku . jako oběv roku . daval podpisi . je užasnej *14* *14*
    • Tereza

      Re: kacka

      JJ je mooooooc supeeeeeeeeer!!!! *14* *14*
  • octavie

    Octávie

    Je užasný já bych ho brala všemi deseti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Super zpěvák

    Je to super zpěvák ,který umí moooc dobře zpívat. 16.8 ZPÍVAL MOJÍ TETĚ NA SVATBĚ!!
  • van

    ICQ

    Čauwes lidííí !!! Sem četla tady ty přízpěvky ...a tak mě napadlo ..proč si nenajdete jeho ICQ ...??? neni těžký si najít ICQ náký celebrity ...dyštak se mi ozvěte ...bychm se mohla pokusit sehnat vám na někoho ICQ ..
    • Re: ICQ

      Ahojky...mohla byys mi na něj pls sehnat icq?i na Dana Dobiáše díky
    • Re: ICQ

      ahoj tady jeho posluchačka mohla bys mi dát jeho ICQ a i jakuba Smolíka díky moc chaglos
  • isabelkamore

    Chjo, mě to dostává ...

    Jakože pořád dokola tu mp3 psolouchám - Mě sílu dáš a dneska sem ji měla s věnováním v rádiu - no luxus ... *14*
  • pro tebe

    ahoj:-)víš,nevím jestli si tento vzkaz prectes,jen sem ti chtela rict ze ses moc hezkej a krasne zpivas:-)přátelé mé tety a strýce se asi nejak znají s tvoji rodinkou:-)moc by me zajimalo jaky jsi uvnitr kdyztak se ozvi:-)na mial:-) *4*
  • andilek.verca

    Andilek:-)

    ahojky Pepo zpíváš nádherně, a seš dobrej jak to všechno stíháš školu, muzykál a vystupování, držím ti palce s novým CD *4* ......a seš mocínky hezkej a roztomilej *4* *14*
  • táta

    Kdyby za tebou nestál tvůj táta, nejsi nic a on bohužel kvůli tobě ztrácí svoji prestiž,co si léta budoval.Není ti to trapný vůči němu?
  • Deníšek

    Ahoj Pepo , jsi fakt skvělej jak tohle všechno děláš neposlal bys mi tvoje icq.Moc tě obdivuju.Tvoje písen Mě sílu dáš se mi opravdu líbí poslaóucham ji pořád do kloečka je fakt super. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • fanklub pro pepu

    Noo tak to je super! A kdo s tim začne, my nemáme na tuhle stránku tušení, jak jí vytvořit..hehe *3*
    • Re: fanklub pro pepu

      No tak to je trochu větší problém.Já totiž tyhle ty věci taky neovládám .No ale snad se tu někdo šikovnější než mi najde co lidičky??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší