Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tě

    ahoj pepíčku, můžeš mitaky poslat fotečky,
    moc tě myluju, strašně, víš, díky.papapapapapapapapapapapapap.. .............
    • Re: miluju tě

      Milá Klárko,rád Ti zašlu fotku s podpisem,ale prosím Tebe i ostatní,kteří mi posílají sem na osobnost zprávy,připište kontaktní adresu,kam mám fotku poslat.
      Jinak všechny prosím o strpení,kontaktní e-mailová adresa je na spadnutí.opravdu se objeví každým dnem na WWW.JOSEFVAGNER.CZ.Těším se na diskuse s vámi.Ahoj Pepa *14*
      • Re: Re: miluju tě

        ahoj pepco chtela jsem te poprosit jestli bys mi mohl odepsat na muj Emali predem dik jsi ten nej spevak na svete muj deda ti vola a ptal se te jestli budes mit koncert v litvinove a jeste ti rikal ze mas heskej hlas po svim tatovy promin za chyby jo a muj deda mnel pravdu spozdravem tva fanynka prosim odepis namuj email predem dik *3* *14*
      • Re: Re: miluju tě

        Adresu nedám, dal byjsimi foto z ručky do ručky??????
        A nebo užho vlstně nechci!!!!!!!!
        asi jsem ho nikdy nechtěla!!!!!!!!!!!!!
        PA,pa,pa,pa pa...............
        • Re: Re: Re: miluju tě

          Klára:Hele víš co prvně si rozmysli co vlastně chceš a potom něco piš. *8* *8* *8*
          • guminqa

            Re: Re: Re: Re: miluju tě

            Přesně tak .... nejdřív si rozmysli co vlastně cheš a pak rači piš .... nebo sem rači nelez ... nikdo tu neni zvědavej na tvoje rozjívený a praštěný nápady ... *16* *8* *10*
  • blanicka77

    Blanicka

    ahoj poslal by si mi prosím na adresu:Ježená 7 Vyskytná nad Jihlavou 58841
    fotku s podpisem moc tě prím Děkuju.. Blaníčka *3*
  • blanicka77

    Blanicka

    Ahoj Pepo, posles mi pls na muj email:bravkova.blanka@seznam.cz tvoje icq číslo??? prím tě o to Blanka *3*
  • guminqa

    Děkuju ...

    Pepčo ... Mockrát děkuju za ty fotečky ... co si mi poslal seš úžasnej .. mam tě neskutečně moc ráda ... A prosím mo by jsi mi poslat svojí
    e-mailovou adresu prosíím .?? Nebo číslo tvého ICQ ...?? *14* Byla by jsem ti za to moc vděčná ... zašli mi je na mojí mailovou adresu ... gumina1@seznam.cz ....předem děkuju ... *14*
    • Re: Děkuju ...

      Milí kamarádi,moc mě těší váš zájem o mně.Moc děkuju.Upozorňuji vás všechny,že na www.josefvagner.cz již od dnešního dne funguje má soukromá e-mailová adresa,kde si s váma moc rád budu povídat. AHOJ PEPA *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • katulinka24

    Katulinka

    Ahoj Pepo,
    Pošleš mi prosím tě moc fotečky s podpisem budu ti moc vděčná kdyžtak na adresu:
    Ježená 42
    Vyskýtná nad Jihlavou
    58841

    Děkuju ti MTMR ahoj....
  • Ahoj Pepo...

    Moc Tě zdravím...z Tvých písniček jsem unešená. Dlouho jsem čekala až někdo nazpívá něco takového, jako např. Mně sílu dáš a Láska nebo přátelství.....je mi jasné, že máš miliony fanynek mladších než jsem já, ale snad mě žádná z nich nevyškrábe oči....jen jsem ráda, že si ukázal co v Tobě je a doufám, že Tě budu vidět, nebo aspoň slyšet co nejčastěji...Přeju ti moc moc moc štěstíčka,,ať Ti vše vyjde....Měj se ;-) *4* *14* *4*
  • fotka s podpisem

    Ahoj Pepo!Mám moc ráda tvoje písničky,jsem do nich úplně zamilovaná! *14* Vždycky když o tobě nebo o tvých písničkách něco mluvím ve stylu:tahle písnička je fakt super,nebo tuhle mám nejradši tak můj kluk má co dělat aby se udržel a něco mi neřekl! A protože se na mě už dýl nemohl koukat tak mi tohle doporučil s tím že mě přeje o tobě mluvit,ale to mu nevíde!! *1* Je mi jasné ře tuhle větu slišíš dost často a skoro od každého,ale moc prosím nepošleš mi fotku s podpisem????? *14* Na adresu Kateřina Adamcová
    Rokycanova 656/4
    566 01 Vysoké mýto
    Jo a nebudeš někdy vystupovat někde poblíš? Pa káťa
  • hanka9898

    Ahoj Pepčo

    Ahoj Pepčo strašně jsi mě dostal jaký máš krásný hlas moc ti držím pěsti ať máš v životě jen štěstí a také zdravý moc ti fandím mohl bys mi poslat foto???? kukinecka1@seznam.cz děkuji a měj se pěkně *3*
    • Re: Ahoj Pepčo

      Pošlu,arád,ale musím vědět adresu,kam ji mám poslat.Raději mě kontaktuj přes vzkazy na www.josefvagner.cz.Tam jsem častěji než zde.Ahoj Pepa
  • twetty.tecka

    Hlasování

    Ahojík nezapomeňte že můžete hlasovat pro Pepču každý den na www.abrimpy.cz/top-cz-sk/ celkem 3x.Určitě si zaslouží být na 1.místě tak se doto dejme *4*
    • jannca16

      Re: Hlasování

      Na toto se zapomenout nedá *4*
  • twetty.tecka

    chat

    Ahoj lidičky, Pepča má na Lide.cz založený chat místnost najdete v hudbě a přesný název je Josef Vágner a pro ty komu se to nechce hledat tak vám sem dám odkaz http://chat.lide.cz/room.fcgi?auth=&room_ID=4189469 tak přijďte pokecat.
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit