Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Pepču

    Ahojky Pepčo..chtěla jsem tě moc poprosit jestli by jsi mi neposlal tvojí fotečku s podpisem *14* ...Na adresu:Kateřina Zvonková
    Kozlovice 182
    okr.Frýdek-místek
    psč.739 47
    Předem ti moc děkuju a přeju hodně štěstí ve zpívání,protože ti to opravdu jde..pa.
    P.S.:prosimtě mohl by jsi připsat i číso na mobil..prosim..papa
    Katka *14*
  • ahoj

    ahoj pepo mám tě moc rádaa *4* *14* a chtěla by sem poslat fotečku plosím stvím podpisem prosím jsem tvoje nejQy fanynkaaaa
    adresa
    Lucie Fojtova
    uhersko86
    533 73 *3*
    jestli to pude plosímm
    a napíšeš mi na e-mail tvoje icq jestli ho mášš
    kuju moc paaaa *14* *14* *14* *14* *5* *4* *4* *4* *3* *3* *1* *1*
    • Re: ahoj

      Milá Lucko,pro komunikaci prosím používej rubriku vzkazy na www.josefvagner.cz.Fotku posílám,Ahoj Pepa *3*
      • Re: Re: ahoj

        pepo moc ti děkuji za ty fotky co si my poslal jsi tam moc hezkej a s lakej *3* *1* *4* *5* *5* *3* *3* *14* *14*
  • fotečkaaaa

    ahojky pepo strašně bych chtěla tvoji fotku s podpisem ráda poslouchám tví nejky písničky tak prosím pošli
    adresa
    michaela vašková
    hrochuv týnec
    cukrovarská 307
    53862 *14* *14* *14* *14*
    • Re: fotečkaaaa

      Milá Míšo,posílám Ti fotku,máš-li ale zájem o komunikaci,používej prosím rubriku vzkazy na www.josefvagner.cz.Ahoj Pepa *3*
  • miluju tě

    Ahoj pepo mohlby si my este poslat fotečku tu co si my jednou poslaljsem si nalepila do památníčku ated bych tě chtěla poprosit ještě o dvě prosím prosímmmmm jo akdyby ses ptal proč dvě tak moje nejQy kámoška tě má moc ráda a ona bude mít za týden narozky a tak já bych jí to dala k dárku *14* *14* *14* *14* plosím
    adresa
    lucie fojtova
    uhersko 86
    533 73 *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • partygirl17

    Přání:)

    *14* Ahojky Pepí *14*
    Mohla bych tě Prosím poprosit,jestli by to šlo o tvou fotku s podpisem a věnováním? *7* Byla bych moc ráda ,protože tě poslouchám každý den a tvoje písničky jsou úžasné *4* Jen tak dál,byla by škoda tak dobrého zpěváka jako ty:)
    Jestli by to teda šlo tak tu fotografii s podpisem a věnováním moc prosím pošli na adresu:
    Radka Karlíková
    Doloplazy 112
    Okres Prostějov
    Pošta Nezamyslice
    PSČ:79826
    *14* Moc děkuji jestli to půjde ..si nelepší zpěvák co znám*14*Doufám Že Tě někdy poznám osobně ,to bych si moc přála:)
    S pozdravem Tvá Věrná fanynka Radka:) *3*
  • pajulilinka

    podpísky....

    Holky já vám nechi nějak radit ale potom byste mohli mít problémy....jako využít něčí adresu jde snadno.....Tak budte normální a piště Pepčovi na vzkazy už vám to tu psal...Tak proč ho neposloucháte??Jste jako malý děti co se hadají o lízatko....Tak pokud nechcete mít problémy kvuli těm adresam tak bych bejt váma začala používat jeho e-mail....Já ho taky používám a podpísek mi přišel taky...tak zase klid a používejte ho.... *10* *10* *10* *8* *8* *8*
  • supermonika

    díííííííííík

    ahoj Pepčo moc děkuju za fotku s věnovánim 21.5.sem mela svatek a tohle byl ten nej nej nej nej darek mociky dík *4* *4*
  • pro pepcu

    ahoj pepco prosimte napsal bys mi jeste jednou tu adresu*7*jak si se me ptal jestli nemam zajem si stebou psat*14*ja to nemuzu najit*9*a sem z toho uplne vis kde*3*tak te oto prosim moc dekuju jo a dekuju za tu fotecku uz ji mam v ramecku moc diky si nej zpevacek*14*co sem kdy slysela mocinky dik*4*
  • hanka2341995

    Holky

    Vážně pište na www.josefvagner.cz já si tam taky napsala o podpis a uz mi vysí na pokoji
  • vzkaz pro všechny :-)

    Tak jsem sem klikl po dlouhé době.Těší mě moc váš zájem,ale zjišťuju,že je tu opět pár proseb o autogram.Moc se omlouvám,jestli jste ho ještě někdo nedostal.Ale opravdu téměř okamžitě posílám fotku tomu,kdo mi napíše na www.josefvagner.cz VZKAZY.Přijdu-li zde na nějakou žádost o fotku nevím,jestli jsem ji už třeba neposlal a nerad bych se "vnucoval :-)" několikrát.A myslím,že ochrana vaší soukromé adresy je na místě.Moc váš všechny zdravím,Pepa :-) *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit