Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wampir-misulka

    Stonožka

    Ahojky.... byla sem se školou na stonožce v Kutné Hoře a jsem ráda že jsem kreslila stonožky protže za tu příležitost vidět Tě zpívat to stálo... koncert byl skvělý upe mega moc.... a chci se zeptat jestli budeš vystupovat pro stonožku i příští rok???? Díky za odpověď *4* *4*
    • Re: Stonožka

      No,já doufám,že jo *7* *3* *3* *3*
  • kate.szv

    :)

    Ahojky, tky sem byla se školou v Praze v lucerně na programu "Stonožka" se školou, zato že sem nakreslila nejvíce obbrázků!!Viděla jsem tam Pepu a Vojtu Kotka atd.. moc se mi to tam líbilo!! *10*
  • x.janya.x

    Wšechno nej

    Tak Pepo já ti přeju wšechno nejlepší hodně štěstí, zdraví a lásky x)Užij si narozeniny x) *4*
    • Re: Wšechno nej

      Též i já se připojuji Abych ti milý Pepo popřála k tvým narozeninám vše nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka,spokojeno sti a ještě spoustu dalších krásných písniček jako máš teď.Moc rádi tě doma posloucháme.Měj se krásně.Užij si to.Ahojky.
  • přání

    Ahojky:).Přeji Ti k dnešním narozeninám všecičko nej,hlavně hodně zdravíčka lásky štěstíčka,aby se splnila všechna Tvá tajná přáníčka a mnoho dalších uspěchů přeje Terka.
  • baruska1993

    narozeniny

    Pepčo,všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám,hodně zdraví,štěstí,lásky a spokojenosti *14* *14*
  • lucinka06

    Poděkování a žádost...

    Ahoj.
    Jako první bych ti chtěla popřát k narozkám. A potom poděkovat za podpis a vyfocení se s tebou v Hošticích když se slavilo natočení filmu Slunce, seno... a moc bych Tě chtěla poprosit o nějaký kontakt. Jestli stačí můj profil: Kucek94 ... Tam mám kontakty na sebe. Moc děkuju. Ahoj. A jestli nebudeš konzertovat v Blovicích?
  • Všechno nejlepší

    Ahoj Pepo k devatenáctým narozeninám ti přeju hodně štěstí zdraví a peněz.
  • nikolinecka

    jste good!

    ty´jo pepa doopravdy vypadá líp jak na fotkách a není to žádnej nafoukanec dneska sjem ho poprvé viděla a je ůpa boží a vy taky *1*
  • katulinka24

    Fotečky

    Ahoj Pepo pošly mi prosím nějaké fotečka Na adresu:

    Kateřina Šťastná
    Ježená 42
    Vyskytná nad Jihlavou

    588 41

    Díky jestli pošleš
  • katulinka24

    Díky

    Ahoj Pepo moc ti děkuju za fotečku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit