Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katulinka24

    Fotečky

    Ahoj Pepo pošly mi prosím nějaké fotečka Na adresu:

    Kateřina Šťastná
    Ježená 42
    Vyskytná nad Jihlavou

    588 41

    Díky jestli pošleš
  • nikolinecka

    jste good!

    ty´jo pepa doopravdy vypadá líp jak na fotkách a není to žádnej nafoukanec dneska sjem ho poprvé viděla a je ůpa boží a vy taky *1*
  • obdiv

    Ahojky lidičky.Všichni jste moc fajn=)Pepu mam moc ráda a moc si ho vážím,nejen že je to výborný zpěvák.Ale také človíček s velkým srdíčkem. *4* S pozdravem Lucka
    • Pepa Vágner

      Čau Pepo! *1*
      Jak se máš?Musím ti říct,že se mi líbí jak zpíváš,akorát bys na tom mohl trochu přitvrdit!!!! *16* Mě se nějvíc líbí písnička Čas je nám jen pujčený,ale trošku mě štve,že je na youtube v dost blbé kvalitě.To je právě škoda,protože je moc pěkná ! *3* ......Ať se ti ve všem daří dál a aby tě poslouchaly ségry *1* *4*
      Ahoj
  • PODĚKOVÁNÍ

    Milí kamarádi,moc mě potěšila vaše přání k mím narozkám.Oslavil jsem je daleko v zahraničí,proto se k poděkování dostávám až teď.Moc si toho vážím a ještě jednou všem děkuji.Užívejte léto a prázdniny a moc se na vás těším brzy na nějakém koncertě.
    Všiml jsem si zde prosby o autogram. Rád přání plním,ale ještě jednou prosím,ve vlastním zájmu,abych na nikoho nezapoměl,vzkazy,dotazy a příní mi posílejte na www.josefvagner.czVZKAZY.Tak nikoho určitě neopomenu.Mějte se fajn,Pepa :-) *3* *14* *3*
  • hanka2341995

    vše nej

    Všechno nejky k narozkám... já vim že je to trochu opožděný ale byla jsem na pořát na táborech a na pc jsem se dřív nedostala.
  • Všechno nejlepší

    Ahoj Pepo k devatenáctým narozeninám ti přeju hodně štěstí zdraví a peněz.
  • lucinka06

    Poděkování a žádost...

    Ahoj.
    Jako první bych ti chtěla popřát k narozkám. A potom poděkovat za podpis a vyfocení se s tebou v Hošticích když se slavilo natočení filmu Slunce, seno... a moc bych Tě chtěla poprosit o nějaký kontakt. Jestli stačí můj profil: Kucek94 ... Tam mám kontakty na sebe. Moc děkuju. Ahoj. A jestli nebudeš konzertovat v Blovicích?
  • baruska1993

    narozeniny

    Pepčo,všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám,hodně zdraví,štěstí,lásky a spokojenosti *14* *14*
  • parket..a

    :-)

    To je tak svělej zpěvák!!! *1*
  • annaradlova7

    Narozky

    PEPČO,VŠE NEJ,NEJ K TVÝM NAROZENINÁM.ANDY *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší