Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Ahojky:).Přeji Ti k dnešním narozeninám všecičko nej,hlavně hodně zdravíčka lásky štěstíčka,aby se splnila všechna Tvá tajná přáníčka a mnoho dalších uspěchů přeje Terka.
  • prozba a přání

    Milý Pepo k dnešním 19 narozeninám popřát všechno nejlepší hodně zdraví,štěstí a lásky.

    P.S.Pepo prosím tě nemohl bys mi posalt Fotku s Tatínkem Karlem?
    Jetli bys mi mohl 2x(Janina,Hanina)

    Adresa:

    Jana bahenská
    M.majerové 655
    Ledeč nad Sázavou
    58401

    Děkuji moc Ahoj A hezky si užij Narozky.
  • x.janya.x

    Wšechno nej

    Tak Pepo já ti přeju wšechno nejlepší hodně štěstí, zdraví a lásky x)Užij si narozeniny x) *4*
    • Re: Wšechno nej

      Též i já se připojuji Abych ti milý Pepo popřála k tvým narozeninám vše nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka,spokojeno sti a ještě spoustu dalších krásných písniček jako máš teď.Moc rádi tě doma posloucháme.Měj se krásně.Užij si to.Ahojky.
  • michalka1994

    Narozeniny

    TAk Pepčo ! Já ti přeju všechno nejlepší a hodně zdraví k tvým 19.narozeninám, ať se ti ve všem daří!! Tak si užívej své narozky a pořádně je oslav!!! *3* *15*
  • kate.szv

    :)

    Ahojky, tky sem byla se školou v Praze v lucerně na programu "Stonožka" se školou, zato že sem nakreslila nejvíce obbrázků!!Viděla jsem tam Pepu a Vojtu Kotka atd.. moc se mi to tam líbilo!! *10*
  • wampir-misulka

    Stonožka

    Ahojky.... byla sem se školou na stonožce v Kutné Hoře a jsem ráda že jsem kreslila stonožky protže za tu příležitost vidět Tě zpívat to stálo... koncert byl skvělý upe mega moc.... a chci se zeptat jestli budeš vystupovat pro stonožku i příští rok???? Díky za odpověď *4* *4*
    • Re: Stonožka

      No,já doufám,že jo *7* *3* *3* *3*
  • vzkaz pro všechny :-)

    Tak jsem sem klikl po dlouhé době.Těší mě moc váš zájem,ale zjišťuju,že je tu opět pár proseb o autogram.Moc se omlouvám,jestli jste ho ještě někdo nedostal.Ale opravdu téměř okamžitě posílám fotku tomu,kdo mi napíše na www.josefvagner.cz VZKAZY.Přijdu-li zde na nějakou žádost o fotku nevím,jestli jsem ji už třeba neposlal a nerad bych se "vnucoval :-)" několikrát.A myslím,že ochrana vaší soukromé adresy je na místě.Moc váš všechny zdravím,Pepa :-) *3* *3* *3*
  • hanka2341995

    Holky

    Vážně pište na www.josefvagner.cz já si tam taky napsala o podpis a uz mi vysí na pokoji
  • pro pepcu

    ahoj pepco prosimte napsal bys mi jeste jednou tu adresu*7*jak si se me ptal jestli nemam zajem si stebou psat*14*ja to nemuzu najit*9*a sem z toho uplne vis kde*3*tak te oto prosim moc dekuju jo a dekuju za tu fotecku uz ji mam v ramecku moc diky si nej zpevacek*14*co sem kdy slysela mocinky dik*4*
  • supermonika

    díííííííííík

    ahoj Pepčo moc děkuju za fotku s věnovánim 21.5.sem mela svatek a tohle byl ten nej nej nej nej darek mociky dík *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší