Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak letos jede ve VP sice jen 15 koní ale přesto i kdyby jel jen jeden,už to že se kůň s jezdcem dostane do cíle je úspěch !!! Já přeju oboum Váňům úspěchy !!! *14*
    • Dejte si finish spolu Pepíci !!! *14*
  • Super podívaná

    Posílám velikou gratulaci.Jste fakt jezdec na svém místě.Přeji mnoho dalších úspěchů v sedle,ale také v osobním životě.Líba.B *3*
  • Gratuluji!

    K dnešnímu vítězství Vám co nejsrdečněji blahopřeji.
    Hluboce se skláním před Vámi, před Vaší prací, Vaším elánem. Jsme stejně staří a tak vím, co sil je potřeba udržet krok s mladšími generacemi na "běžné" úrovni. Natož na špičkové... Přeji Vám ještě dlouhá léta tohoto entuziazmu. Černý Bohumír
  • pepgratuluji!

    Pepo, příjmi velkou gratulaci k dnešnímu výkonu. Bylo to super! Ty si na mne asi již nepamatuješ - vařil jsi nám grog, když jsme chodili do služby jako strážci CHKO. To jsi pracoval u HS na Ovčárně. Život mne taky zavál do Čech, takže se do Jeseníků již moc nedostanu.
    Měj se moc hezky a přeji ti moc a moc podobných úspěchů nejen při dostizích, ale i v osobním životě.
    Richard
  • váňa

    přeji Vám , i když za dvacet let pojedete Velkou a přijedete jako poslední, věřím, že Vás všichni budou mít za vítěze, dokázal jste víc, než je v silách člověka, s tou kandidaturou to ale snad neberete vážně, věřím, že Vás chtějí jenom využít a zneužít, to ano...
    jste člověk jiného zrna, nechtějte být smutný

    pozn.:
    předejte prosím tento pozdrav

    pozn.:
    zvu Vás na zabíjačku

    zdraví Vás Stanzl
  • -Iffetzheim Baden Baden

    Jste jedničkajá vás mam moc ráda jsem
    vašim vekým fandou.Jste obrovským vzorem pro moji dceru Haničku a její kamarádku Elišku (kaskadérky,které vyrazily po absolvování chuchelské školy na na blint do světa a vy jste se s nimi potkal v Iffetzheimu na aukci koní,kde jste je opil šampusem!Eliška dodělává maturitu v Čechách,Hanička pracuje momentálně v Irsku,stýská se mi,myslíte,že by tady pro ni nebyla práce?

    S POZDRAVEM STARÁ RYBÁŘKA
    • Re: -Iffetzheim Baden Baden

      Gratulujeme k ocenění.Strašně moc Vám to přejeme,máte moji úctua obdiv. *4*
  • VP

    Dobrý večer,děkuji za silný sport.zážitek a děkuji hlavně Vaší ženě,myslím,že ona má velký podíl na Vašem vítězství.
    Také děkuji za to,že jste dokázal,že i padesátníci a více nejdou do starého železa.Myslím,že i v tomto směru jste hodně svým vrstevníkům pomohl,i když třeba nejde o sport.
  • GRATULUJI!

    Z celého srdce Vám blahopřeji k Vašemu životnímu vítězství!!!! Obdivuji se lidem, jako jste Vy, kteří se nevzdávají a bojují! Jste pro mne velkým životním vzorem.Děkuji za tak obrovský zážitek. Jste SUPER a VYDRŽTE!
  • Gratulace

    Pane Váňo, z celého srdce Vám gratulujeme, během závodu jsme Vám moc fandili a Vaše vítězství nás dovedlo k slzám. Opět jste všem dokázal, že není rozhodující věk, ale srdíčko. Přejeme Vám hodně a hodně zdravíčka a dalších životních spleněných přání.
    Růžičky

    PS : jste skvělý a obdivuhodný
  • Gratulace

    Moc gratulací k famósnímu 6 vítězství ve Velké pardubické. Přeju hodně zdraví do dalších let.
    Baťa Josef

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit