Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřání k vítězství

    Jožko, blahopřejeme k Tvému 6. vítězství ve Velké Pardubické. Jsi prostě jednička.Měj se moc hezky a ať se Ti stále daří a plní se Tvá přání. Olina Kultová -Kovářová/přezdívku jsme měli Čechovi/, žila jsem jako Ty v krásné valašské vesnici Slopné *14*
    • Re: Blahopřání k vítězství

      Pozdravuji rodačku ze Slopného, sice nevím o kterou Olinu se jedná, ale znal jsem jednu, ročník tak 1945-47. Myslím si, že Josef Váňa dobře reprezentuje svůj rodný kraj, líbí se mi, že nikdy nezapomene zdůraznit odkud pochází (já se s ním osobně neznám, protože jsem ze Slopného odcházel, když Josef Váňa nastupoval do základní školy, kterou měl naproti, přes silnici), proto mu posílám svou gratulaci a obdiv. Mirek
  • Jste hvězda

    Dobrý den pane Váňo,moc Vám gratuluji k vítezství.Včera jsem se dověděla,že jste jezdil i koně Barrow.Jaký byl Barrow na dráze?Já ho totiž teďka vlastním a je to moc hodný koník,mírumilovný a je to moje zlatičko.Hledala jsem na internetu Velkou Pardubickou kdy Barrow startoval a nějaké fotky,ale bohužel jsem nic nenašla.Přeji Vám hlavně zdravíčko a dalších spousty úspěchů na dráze.Mějte se pěkně.Markéta
  • Spravedlnost

    Pane Váňo, jste pro nás skvělým příslibem od života, že skutečná láska k čemukoli a čistý charakter dojde zasloužené odměny od života. Strašně jsme vám fandili a měli doslova frenetickou radost jak jste všem "odborníkům" co radili odejít, natřel frak. Pozdrav ze Světlé Hory!
  • Posílám velikou gratulaci, tak jsem ještě u tv nekřičela ! Váňo vyhraješ a Tiumene jsi nejlepší koník,dokážeš to vyhrej....fandím vám a přeji nadále hodně úspěchů a radosti..je to nádhera...těším se na příští rok!!!
  • gratulace

    Pane Váňo, velmi gratujuji k vašemu včerejšímu fenomenálnímu vítězství. Jsem úplný laik v tomto sportu, ale Pardubickou sleduji pravidelně. Natřel jste to soupeřům parádně! Doma jsme to s vámi všichni moc prožívali.
    Moc vám to přeji a také mnoho dalších úspěchů ve vaší práci, ať už budete jezdit nebo trénovat.
  • lulu-lucka

    Pane Váňo

    Pane Váňo velmi gratuluji,jste pro mě velkým vzorem,koně jsou pro mě velkou vášní.
  • přání

    Dobrý večer, pane Váňa, moc Vám gratuluji k vítězství. Moc bych Vás ale chtěla požádat o Váš soukromý meil, potřebuji Vám něco napsat a nemůžu nikde najít kontakt na Vás. Nemusíte se bát, že jde o něco nekalého. Evženie *4*
    • kiris

      Re: přání

      a míše se mail a ne meil!!!! *1* *15* *1*
    • kiris

      Re: přání

      Ten má tak teď čas se s každým otravovat!!! *15* *15* *15*
  • Re. Nety

    A píše se "píše" a ne "míše". Jinak vše dobré!!! *3*
    • kiris

      Re: Re. Nety

      no při ježdění na tu míchu bacha!!!!
      To byl překlep a ne faktická chyba!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
      A jSEM Naty ne Nety!! Děláte to asi schválně paní Evženie a je hezké,že sem dáváte svůj mail,teď vám bude každý psát!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • kiris

        Re: Re: Re. Nety

        ano každý vám bude psát ale jediný Váňa ne!!! *1* *1* *1* *1*
    • kiris

      Re: Re. Nety

      no při ježdění na tu míchu bacha!!!!
      To byl překlep a ne faktická chyba!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
      A jSEM Natya ne Nety!! Děláte to asi schválně paní Evženie a je hezké,že sem dáváte svůj mail,teď vám bude každý psát!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • wauworld
    Sladké tajemství už bylo prozrazeno-Josef Váňa má obarvené vlasy !!!
  • pomoc

    Pani Naty, nic nedělám schválně, nerozumíte legraci. A vůbec nevíte, o co jde, nemůžu nikde sehnat nějaký kontakt na pana Váňu. Nutně ho potřebuji, protože mu chceme s mužem pomoci, ale to Vám asi nic neříká. Evženie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit