Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sexy chlap!

    Viděla jsem ho také coby velkého cestovatele v několika dílech a moc mě ten chlap zaujal, intelektem, milou povahou, ale hlavně vzhledem, protože televize je o té vizuální stránce, že. *4* *3* Moc jsem jich ale nestihla, viděla jsem ho v díle o egyptských pyramidách, dále Velikonoční ostrovy, v díle o amerických pyramidách a pak v díle o nějaké indiánské kultuře, bohužel jsem na tohoto týpka narazila moc pozdě.. *9* Doufám, že ten pořad ještě minimálně jednou zopakujou. *14*
    • Re: Sexy chlap!

      hele, to není taková tragédie ty díly můžeš dohledat na yt, pravda budeš muset hledat někdy trochu jako sherlock holmes, ale stojí to za to! *3* *5*
    • Re: Sexy chlap!

      To já také, ale myslím, že v tom pořadu účinkoval Josh po tři sezony /2005, 2006, 2007/, než ho pro velkou únavu a vyčerpání opustil. Takže pořád ještě zbývají dvě série, které nám zatím čété dvojka nenabídla.. *9*
      • Re: Re: Sexy chlap!

        Ahoj, děkuji za odpověď. *3* Prosím nevíš jak se jmenuje ten pořad v originále, ať si to mohu na www.youtube.com dohledat. V češtině se to jmenovalo myslím Mýty a fakta historie, ale dost pochybuji o tom, že pod tímto názvem najdu nějaká videa. *9* *9*
        • Re: Re: Re: Sexy chlap!

          Nemáš zač! *3* Originální název je "Digging for the Truth"! *4*
          Jinak se ještě můžeš podívat po dílech jeho vlastního pořadu z roku 2008, též cestopisného dokumentu "Into the Unknown with Josh Bernstein". *3* Třeba budeš ve svém hledání úspěšnější než já.. *9* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

            Nevím, nevím.. Asi nebudu. *13* *9* Ten jeho vlastní pořad tam není už vůbec, leda nějaké ty upoutávky. Kolik až doteď natočil Josh dílů?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

              To je sprosťárna, škoda. *8* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

              Na Imdb píšou, že Josh natočil 34 dílů "Digging for the Truth" - neuvěřitelná dřina.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

              Jestli myslíš ten jeho vlastní pořad, který si i produkoval, tak těch dílů bylo jen 8, pouze jedna série. *9* Myslím, že jsem četla že běžel také na Discovery Channel jako ten jeho předchozí pořad ve kterém hostoval a ta televize mu ten pořad prostě po jedné sezóně bojkotovala, asi aby jim neohrožoval ten jejich (to víš konkurence), což mi přišlo naprosto sprosté a hnusné vůči Joshovi, obzvláště proto, co pro ně po několik předchozích let odvedl těžké práce.. *8* *10*
  • Velká gratulace!

    Josh píše na svém twitteru, že se zasnoubil min. víkend /10.-11.7.2010/ se svou přítelkyní. *14* *3* Oběma snoubencům moc a moc gratuluji! *14* *4*
    • Re: Velká gratulace!

      Jo? A kdo je ta šťastná...?? Josh se mi líbí, dívala jsem se na něj v televizi, četla jsem na jeho serveru, že by chtěl navštívit Slovensko a Bratislavu, kdyby tam opravdu někdy přijel, tak si balím kufry a jedu za ním. *14*
      • Re: Re: Velká gratulace!

        jmenuje se Lily Snyder a je to Židovka stejně jako on, přál si ženu židovskýho původu , aby aspoň něco měli společný, tedy moje domněnka, ale ve svých rozhovorech to tvrdil *5* josh ty své zásnuby pojal dost romanticky, na svém twitteru psal, že odjel s Lily do Utahu a v jakémsi kaňonu ji v noci pod hvězdami požádal o ruku a prý si při tom i poklekl na koleno *14* nechyběli ani zapálené svíčky a všude po zemi rozsypal plátky z růží *14* jak sám napsal, v srdci je to velký romantik a podle toho se i zachoval *4* *3* ona jeho nabídku s velkým nadšením přijala, ani se jí nedivím, taky bych neváhala *14* *14* *3* *4* *4* *4* nějaký podrobnosti kolem jejich zásnub byly i ofic. na netu v článku z 15.7.2010 *5*
        • Re: Re: Re: Velká gratulace!

          On je Žid? To je pro mě naprosto překvapující zpráva. *3* Přeji mu s Lily do budoucna nějakou pořádnou židovskou svatbu a hlavně šťastné manželství, plné spokojenosti, vzájemné lásky, úcty a respektu a hlavně kupu dětí, protože Josh by si nějaké své malé kopie opravdu zasloužil, bylo by škoda takové geny nepředat dál. *3* *4* Zajímaly by mě ty podrobnosti z 15.7. *3* Nikde jsem je nenašla.. Ty zásnuby zní moc romanticky, až snově.. *14*
          • Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

            tak jsem hledala jak vzteklá, našla jsem stránku kde to bylo, ale nemohla jsem se tam prokousat.. *9* takže jsme hledala zvesela dál, nu a nakonec načla jinou stránku, kam jsem se probila *1* takže ve zkratce - píšou tam, že josh již není k mání *13* vzal lily z manhattanu na turistický den do jižního utahu, kde ji v malém kaňonu požádal o ruku. *14* zdroj z bernsteinova okolí uvedl, že jeho matka byla velmi nadšená touto zprávou a uvedla, že je moc šťastná, že její budoucí snacha je nejen židovského původu, ale také nádherná.. lilyin otec james snyder je ředitelem izraelského muzea v jeruzalémě.. josh k tomu řekl něco jako, že je u vytržení z toho, že lily jeho nabídku k sňatku přijala a že se těší z jejich společné budoucnosti. *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              jj *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Jé, tak mě také přijde noční obloha plná hvězd romantická. *14* *14* *14* A kdybych takhle v noci ležela po boku Joshe a dívala se s ním v noci na hvězdy.. *14* To bych blahem vrněla. *4* To mě velmi potěšilo, že je Josh tak při zemi a zůstává skromným a dělá svou práci s pokorou, to je můj člověk. *3* Josh je prostě úžasný! *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              no tak snad do toho svýho dřeváku v utahu nějakou tu dřevomorku nechytí, by to bylo škoda.. *5* ale mě přijde, že má jurtu někde v kaňonu, kde by tohle snad hrozit nemělo, říkal, že se vždycky v noci dívá světlíkem ve střeše na hvězdy, přijde mu to romantický *14* tak to je moc škoda.. *9* *9* já vím, že vždycky ve svejch rozhovorech říkal, že svou práci nedělá pro slávu a peníze, že o tyhle věci nikdy nestál.. *13* dělá to proto, že to vystudoval a že ho to baví *5* obávám se, že vyčmuchat jeho soukromou adresu je už opravdu pro toho profi detektiva *5* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              *3* *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              No, já se právě v červnu dívala na to jeho fórum na jeho ofic. stránce a tak nějak mi z překladu v jedné sekci vyplynulo (už nevím v jaké), že Josh pořádně žádnou ofic. adresu nemá, respektive jeho pošta nefunguje prý tak, že by si jeho fanynky mohli zažádat o jeho fotku s podpisem... *13* *9* Odpovídal totiž na to on sám osobně a psal, že není žádná herecká star, aby tohle dělal, že je pouze to co je. Je to škoda. *9* Tak leda někde sehnat jeho adresu, na které žije. *3* *3* Tak to jeho dřevěné kruhové obydlí může vypadat zajímavě, jen aby mu ho nesnědli červotoči. *1* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              *3* jj, šťastný domov plný dětskýho křiku přejem jak joshovi, tak lily *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              kopii bych ti ráda poslala, ale bohužel já sama nemám ani ten originál *9* a nevím, jestli má josh adresu na kterou se mu dá psát, zatím jsem na ní při svých detektivních pátráních nenarazila *13* *9* nic se neděje, taky jsem nevěděla, co ta jurta vlastně je *5* to není cihlový dům, aspoň myslím že ne, je to něco na způsob český dřevěný rekreační chatky, akorát že to má kruhový obvod a ne čtvercový či obdelníkový *3* *5* josh má totiž velmi rád kruhový prostory a cítí se v nich dobře *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Ale ano, já mu samozřejmě přeji, aby byl jak píšeš v budoucnu koncepční a aby jeho děti byly krásné po něm, když už nemohou být přímo po mamince. *3* *3* *14* Máš pravdu, že je hrozné pohřbít svoje soukromí kvůli práci... Ale třeba bude mít Josh časem větší čas na tu rodinu a domov. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              To plně souhlasím, Josh je překrásný, škoda že není Čech a nebydlí kousek ode mě. *9* Kdyby jsi náhodou od něho sehnala fotku s vlastnoručním podpisem, pošleš mi poštou kopii? Byla bych moc ráda. *3* *4* Má nějakou adresu, na kterou bych mu mohla napsat a zažádat si o jeho fotku s podpisem *7* Aha, tak to je ovšem trapas... *9* Já myslela, že je to nějaký název města.. *9* *8* Nedovedu si ovšem představit, jak vypadá dům ve tvaru kruhu, "jen" zhruba za 10 tisíc dolarů.. *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              tak jestli se to nějak podepsalo na něm či ne, to se zjistí časem.. *5* každopádně podle toho co jsem o joshovi četla, určitě by chtěl bejt do budoucna zcela plně "koncepční" *4* no, to je pravda, že tyhle lidi bohužel co fakt hodně dělaj pro druhý a společnost a myslí to vážně, musí prakticky tomu obětovat celej svůj osobní život, no nezávidím mu to.. *13* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              jasan, že je josh pěknej a celej! *3* *3* *14* táák napakovanej asi bude, ale myslím si že vzhledem k tomu co udělal a pořád dělá pro lidi, zcela zaslouženě *5* mě by od něj úplně stačila jeho fotka s vlastnoručním podpisem a třebas i věnováním *14* jj, v utahu se zasnoubil s jeho přítelkou, jestli přímo v jurtě to nevím.. *9* mluvil o kaňonu *5* tak to se nedivím, že jurtu nemůžeš na mapě nikde najít *1* to není žádný město ani nic jinýho, ale takové zvláštní obydlí ve tvaru kruhu, v usa je to velmi módní záležitost a tohle bydlo stojí málo, tak zhruba do
              10 000 dolarů *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Pokud se podepsalo, tak aspoň ušetří jeho Lily za antikoncepci. *1* *5* *5* Dobře, nekřič na mě... *3* Všimla jsem si, ale to prostě tak v životě chodí, že když chceš dělat svou práci pořádně, musíš jí přinést nějakou oběť.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Mě se tedy Josh líbí po fyz. stránce celý. *14* *3* *4* Bydlí přímo na Manhattanu, to asi žádný ,,chudák" nebude. *3* Někdy bych se tam chtěla v budoucnu zajet podívat a kdybych tam čirou náhodou potkala Joshe třeba i s tou jeho Lily, tak bych byla štěstím bez sebe, asi tak, že bych šla do mdlob.. *14* *1* V Utahu se nedávno zasnoubil s Lily, to bylo přímo v té Jurtě? Co to je, nějaké město, na mapě to nemohu najít.. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              auu, teda s tím velbloudem ho lituju... *9* snad se to na jeho reprodukčních orgánech nějak nepodepsalo... *9* *9*
              ha, tak s tím s tebou nemůžu souhlasit *13*
              jestli jsis nevšimla, josh si nechodí na ty společenský akce za vlastní zábavou a pro zábavu, ale patří to k náplni jeho práce *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              jasan, josh má nosánek k nakousnutí *3* (tedy ne k ukousnutí, haha..) *3* *5* podle nosa poznáš kosa, že *1* vtipkuju *4*
              mě taky dost prve překvapilo, že josh je prakticky čtyřicátník, to jsme tedy dvě, vůbec na to nevypadá *3* *5* *3* nevím zda to pořád platí, ale josh by měl obývat svůj byteček v New Yorku, ve světoznámý části Manhattan *5* jako druhje svůj domov uvádí jurtu v utahu, ale tam je vždycky jen přechodně *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Josh a muž bez ko**í.. *7* *1* *13* *3* I když jsem četla, že si Josh tak trochu stěžoval na to, že když natáčel v Egyptě a musel jet přes poušť na velbloudovi, že se velmi obával o to, aby vůbec po této jízdě smrti mohl mít ještě někdy děti, jak ho zřejmě bolel rozkrok. *9* Jinak samozřejmě rozumím dobře tomu, co si tímto obratem myslela. *3* Já vím, že tyhle společenské akce určitě nejsou pro normálního člověka nic příjemného svým způsobem, ale také to není povinné se jich zúčastňovat a Josh tam proto vůbec nemusí chodit, když ho to nebaví. *13* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Četla jsem, že Židé jsou velmi zdatní ve všech řemeslech a povoláních, do čeho se pustí, tam mají úspěch, samozřejmě i ten finanční. Josh mi přijde také dost šikovný a inteligentní. *3* *4* A jeho netypicky židovský nos je prostě nádherný. *14* *14* *14* *4* Lily vypadá podle té fotky z prosince 2009 tak na čtyřicet let, míň bych jí netypovala, nevypadá rozhodně nijak mladě. *13* To Joshovi bych klidně pár let dolů sundala, klidně i na těch třicet, docela mě překvapilo zprvu, že mu je už skoro těch čtyřicet let. *8* *5* Kde Josh vlastně teď žije? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              jasně, že je každej chlap ješitnej, jasná to věc! *3* a josh i přes své jistě skvělé povahové vlastnosti nebude žádnou výjimkou, to by jináč musel bejt chlap bez koulí, jestli rozumíš.. *4* *3* a ty bys nebyla na jeho místě otrávená *4* jen si představ že přijdeš mezi tzv. smetánku a musíš se tvářit jako namachrovanej debil, házet rádoby sladký úsměvy, objímat se s lidma,kterým bys nejradši naplivala do ksichtu,poslouchat ty jejich rádoby intošský řeči a vést s nimi debaty, i když nechceš.. to musí bejt hrůza.. *5* povrchnost, nabubřelost
              a neupřímnost z těhle akcí koukají na hony daleko... *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              *1* no tak aspoň že ti Lily nepřipomíná slepici na bidýlku.. *1* *3* to jsme na tom stejně, taky nevím co dělá a nějak mě to nezajímá, nevím o ní nic, ale typuju, že ji pan otec jakožto ředitel muzea určitě hnal do nějakýho toho oboru kolem tohoto *3* protekce je protekce *1* *5* nebo třeba nedělá nic a jen si užívá peněz *5* židi se na sebe umí vydělat, jsou velice šikovní a zdatní přes vydělávání *3* k tomu jejímu nosu ještě bych chtěla dodat, že židi i židovky mívají většinou velký nosy, josh je asi čestná výjimka *4* kolik je lily nevím, ale tipuju třicet nebo něco málo pod či nad.. *5* jo tak chudák josh zda ho lily odsune za svého čoklíka, snad mu bude schovávat aspoň kosti *1* ne to je žert, když jí psa toleruje proč ne *4* *3* vůbec netuším, jestli spolu už žijou natrvalo,ale jestli ještě ne, tak je to už každopádně otázka krátkýho času, kdy tak učiní. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Nepřijde mi, že se Josh žen bojí. Umí je obejmout, ale gentlemanským způsobem, což se mi u něj líbí. Spíš v něm vidím jisté obavy z neúspěchu u opačného pohlaví, jako každý chlap je určitě ješitný. *4* *5* Plachým dojmem na mě působí i ve společnosti mužů a určitě to není tím, že se jich bojí. Prostě je tak nastavený. *3* Josh je takový ten druh člověka, co potřebuje "volně dýchat" třeba v té přírodě daleko od civilizace. *14* Přijde mi dost otrávený z fotek na těch společenských akcích...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Dravčí rysy, tak to je výstižné! *3* Připomíná mi nějakého ptáka z druhu dravců, krahujce například *7* *1* *5* Co ta jeho Lily vlastně dělá a kolik je jí let? Nikde na to nemůžu narazit.. *7* *13* A taky jak na mě ta ženská působí - objevila jsem ho na fotce, kde je s ní vyfocený někdy v prosinci 2009 na nějakém nóbl večírku a zatímco on působí až submisivním dojmem v její přítomnosti a je takový upozaděný, tak ona je tam jak kápo a hlavní hvězda večera a ještě ten psík /pudl či co to je/v jejím náručí.. *9* Nemám ráda tyhle pejskařky, co tak přehnaně pečujou o ty svý chlupáče.. *9* *8* Myslím, že jejímu psíkovi bude časem dávat přednost před Joshem.. *9* Žijou spolu ti dva? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              *1* jo, tak ona má vlasy fakt jako slámu, měla by víc o sebe pečovat *3* popravdě nevím, čím joshe zaujala, asi povahou, nebo chytrostí, ale vzhledově v ničem nevyniká *13* ale abych nebyla zasejc takovej kritik, do jejich vztahu mi nic není a budu jim držet palečky, aby jim to klapalo *3* mě ale přijde takovej vytuhlej josh skoro všude, asi má nízký sebevědomí a ve společnosti žen je to ještě horší, i když byl ještě single, byl takovej jak ze starý školy, jako kdyby se ženskejch bál, soudím ze starších fotek.. *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              tak to se shodnem *5* ta ženská má každopádně dravčí rysy, myslím, že je to takovej ten typ, co jde přes mrtvoly, když jí o něco jde, i když na první pohled vypadá celkem nevinně, tak to není pravda, je to taková ,,herečka".. *5* no, nevím, jak moc jeden druhýho miluje, ale z těch fotek působí dosti formálně.. *9* ale když jim to vyhovuje, proč ne *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Všimla jsem si, že je Josh ve společnosti zejména vysokých dlouhovlasých blondýn /tedy hlavně odbarvených/. *1* Proto mi dalo dosti práci mezi těmi všemi děvčaty najít tu jeho současnou love. *1* Tmavovlásky ho opravdu zrovna neberou.. *9* Ale jestli je ta jeho Lily tak vysoká..? *13* Její výška je zcela v normálu, je až prcek. *5* Jenom, že jsem tak kritická, ale nemohu si odpustit poznámku, že by si Lily měla pravidelně zesvětlovat vlasy, neboť jakožto tmavovlásce když jí ta blond barva začne odrůstat, nevypadá to zrovna moc sexy.. *5* To by se jí třeba mohlo stát, že by si Josh pak mohl najít tu přírodní vysokou blondýnku. *1* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Dle Tvé rady jsem tedy usilovně googlovala. *3* Tu jeho snoubenku jsem našla opravdu jen asi na třech fotkách a nějak se mi vzhledově opravdu nelíbila.. Myslím, že Josh měl na víc. *3* Na mě oni dva jako pár budí dojem, že ho cíleně uzmula pro sebe, Josh totiž vedle ní stojí jak ztuhlá socha. *7* Popravdě, kdybych nevěděla o nich, že mají spolu milostný vztah, tak je považuju dle těch fotek jen jako nějaké kamarády, co se náhodně potkali někde na večírku..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              to je fakt, asi by si měl každej chlap pořádně před svatbou prohlídnout matku své vyvolené, aby věděl do čeho jde a co ho čeká.. *1* ale lily je na američanku štíhlá, taková normální postava, hádám jí tak, že měří do 1.65, takověj průměr no.. *5* okuláry tedy zatím nenosí a jinak je to peroxidová blondýna, joshovi se totiž odjakživa líbily vysoké blondýnky, tak se mu splnil sen.. *3* na fotkách byl vždycky dost obklopenej právě vysokýma blondýnama a docela se k nim měl. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              nemáš za co *5* *4* lily jestli je nádherná..? to nechť posoudí druzí, já osobně jsem hetero, takže fakt nevím.. *1* *1* hlavně že se líbí joshovi *3* na různejch zahraničních stránkách a diskuzích tedy čtu názory, že není vůbec hezká *9* a jak vypadá, to si můžeš zjistit sama *3* na strýčku googlu si zadej jejich jména a vyjede ti to stránky, kde jsou spolu vyfocený, těch fotek moc není, ale aspo%n něco, asi není lily moc společenskej tvor.. hlavně si pod fotkama vždycky přečti, kdo na nich je. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Její rodiče mě celkem nezajímají, ale doufám, že budou na Joshe hodní a nebudou ho mlátit třeba nějakým ukazovátkem přes prsty, když oba vypadají jako kantoři. *1* *1* Ne to byl jen vtip. *3* Nu, já doufám, že ta Joshova vyvolená není také malá tlustá s brejličkama..? Ono se říká, jaká matka taková dcera s těmi přibývajícími lety.. *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Je prý nádherná..? A jak vůbec vypadá, já jen tak ze zvědavosti. *3* Josh je velmi krásný, tak pokud je i ona, jsou jistě přitažlivý pár budící neustálou pozornost. *4* Je s ní někde vyfocený? *7* A děkuji, že jsis dala kvůli mě práci s tím nelehkým hledáním článku. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              jo a toho svého budoucího tchána má i na svých ofic. stránkách v jednom článku z května 2010, je to takovej malej prošedivělej až bělovlasej chlapík z brejličkama, takovej intelektuálskej typ *1* jeho budoucí tchýně se jmenuje tina snyder a je to taková malinká tmavovlasá tlustá paní kantorského vzezření.. *9* *1* *5* myslím, že i ona nosí brejle..
          • Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

            Ach ano, je to /nejspíš obřezaný/ Žid. *1* *3* *4* Vysokou inteligenci a dobrý původ nezapře. *4* Přejou mu to všichni, aby mu to vyšlo, neboť už mu táhne přeci jen na čtvrtý křížek. *5* Po těch ,,novinkách" z 15.7. se Ti podívám snad zítra, již jdu spát. *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              *8* *1* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              Já bych nechtěla být mužem všeobecně, když se většině podívám na ty jejich ,,přívěsky". *1* *1* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              jo tak to je novinka pro změnu pro mě *1* ale že tak masově, co..? *4* nechtěla bych bejt mužskej v americe.. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

              No právě. *3* *4* Jj, Židi jsou obřezáváni hned po narození, je to jejich tradice. *4* Ale četla jsem, že 80 procent američanů je obřezaných, takže v Americe je to asi normální praxe. *1*
  • Bývalá přítelkyně

    Vypátrala jsem na netu, že Josh před několika málo lety chodil s jistou Gaelin Rosenwaks. Musím říct, že je to jeho asi úplně nejméně atraktivní přítelkyně, hned za Lily. Když Joshe někam doprovázela na společenské akce, byla velmi nevýrazná, nepřimóděná a z fotek to na mě dělalo celé dojem, jako kdyby se za ní Josh styděl. *4* *1* Nechci být nepříjemná, ale je to tak. Ta žena na mě budila dojem, jako kdyby byla Joshova o hodně starší sestra, nevypadala už zrovna mladě, taková se širokým úsměvem, vyzubemá jak kůň. Neupravené, špatně odbarvené dlouhé blond vlasy, hodně malinká. Neměla ani moc oduševnělý výraz. *3* Nevím co je ta žena zač a kde se seznámili, ale Josh bohužel na ženy ve svém soukromém životě štěstí nemá.. *13* *9*
    • Re: Bývalá přítelkyně

      jo a jukni na yt *3* jsou tam nahraný pár hodin starý tři videa s joshem, každý trvá cirka 15 minut a je to jeden celej díl jeho vlastního pořadu toho z roku 2008 není to dft a joshíkovi to tam pekelně a hříšně sluší *14* *3* bude se ti to líbit joshík je zasejc jako vždy hódně akční hrdina! *5*
      • Re: Re: Bývalá přítelkyně

        Akční hrdina, to jsi trefila! *4* *3* Dívala jsem se dnes, když jsem přišla domů, něco mi řeklo, že bych si měla jít zkontrolovat videa s Joshem na www.youtube.com, jestli tam nebudou nějaká nová. A ono ano, ani nevíš, jak mě to potěšilo. *14* *14* *14* Prostě jsem plná dojmů a ten díl byl tak nabitý akcí, že nevím, k čemu se mám dříve vyjadřovat, ale Josh tam byl velmi krásný! *14* *14* *14* Jen je škoda, že to nebylo v originálním znění, protože ten španělský dabing byl velmi nepříjemný a rušivý.. *8* *9* *9* *9* Vyděsila mě v tom díle ale jedna věc a to, jak Josh slaňoval s tou postarší paní, která se v jednu chvíli málem z těch skal zřítila dolů.. To jsem se vážně lekla. *9*
        • Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

          já taky to bylo drsný s tou babčou *9* ale na druhou stranu jsem nechápala proč tam taková babucha leze.. *7* možná nebyla ještě tak stará ale mladě rozhodně nevypadala.. *13* joshík se možná lekl taky /až se z toho možná po...l/.. *1* *5* no hlavně že to přežila *5* no mě se ten díl taky celkově mocky líbil měl mocky silných i vtipných momentů *4* a bylo dost že tam zasejc někdo na tom yt nahrál nějaký nový videjka s naším drahoušem *14*
          • Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

            Ano i já byla moc ráda, že tam ty videa někdo nahrál, protože abych pravdu přiznala, nikdy jsem žádný díl jeho vlastního cestopisného pořadu neviděla, jen nějaké ukázky. *14* Ta paní tam s ním lezla proto přece, že mu tam ukazovala nějaký ty malby atd. *3* A já si myslím, že Josh má pro strach uděláno a naopak ho musím pochválit, jak se hezky zachoval - nedělal paniku a byl připraven pomoci. *5* *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              *1* *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              to je taky pravda hlavně že jsem to tady někde psala.. *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              To se mi zase na něm líbí, jak to všechno zvládá s klidem Angličana, jak se říká. To na něm obdivuji, protože to moc lidí neumí, je to silná osobnost. *4* *14* *3* A mimochodem, psychologii přece studoval na Cornell univerzitě. *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              on to hoch asi dost ty emoce prožívá uvnitř víc než navenek ale to by neměl dělat nebo ho ještě šlehne.. *5* když se lekne tak ať klidně zařve nebo né.. *1* *3* jo josh má kritický situace pod kontrolou, rozenej psycholog! *5* *5* *3*
    • Re: Bývalá přítelkyně

      no tak tu ženštinu jsem si našla na netu, opravdu je věku neznámýho.. *3* žádná krasotinka a typ ženský přílepka popř. rohožka.. *1* nevím zda spolu přímo něco měli ale každopádně se spolu bok po boku dost často objevovali na různejch akcích v roce 2008 a 2009... v tom roce 2009 teda vedle něho už nestála jak věrný zamilovaný psisko ale jako kamarádka co dostala košem a mám takovej pocit že s ní v tý době už určitě joshík nechodil páč to už musel chodit s lily nebo to bylo těsně před tím co se s ní začal tahati.. *5* táákže ta ženská má účet na twitteru a fušuje do záchrany oceánů nebo tak něco a je členkou exploring clubu stejně jako joshík.. takže si myslím že se seznámili zrovna tam.. *3* každopádně ta ženská na mě působí jako zoufalka...
      • Re: Re: Bývalá přítelkyně

        Na mě také. *3* Ona má dost úděsný jméno, myslíš, že je židovské? *7* Všimla jsem si, že dost často z Joshem obcházela nějaká společenská setkání, kde právě byla jen výhradně židovská komunita.
        • Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

          nevim je takový divný možná židovský je *7* *1* ale fakt nevim ono by to ale nebylo u joshe nic divnýho že chodil s židovkou když sám je žid a jeho současná přítelka je taky židovka a joshík se nikdy netajil tím že chce dívku výhradně židovskýho původu *5* no a to ze josh chodí často po židovskejch akcičkách mě taky nepřekvapuje *3*
          • Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

            Ano, na jeho výrok, kde říkal, že chce dívku židovského původu, vysokou s blond vlasy asi nikdy nezapomenu. *9* *1* *3* *5* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              *4* *3* *5* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              tak mu ji přejme.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              Peroxidovou tedy nakonec sehnal. *4* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bývalá přítelkyně

              *1* *3* nóó tak on ale hnedka přeci dodal že ví že sehnat blond židovku bude asi dost velkej problém.. *4*
  • Josh v TV!!!
    Objevování pravdy: Kdo postavil egyptské pyramidy?

    11. 6. 2015, 15:40 - ČT 2

    Dokument, USA 50 min, Skryté titulky, stereo vysílání
    • Objevování pravdy: Ztracený kmen Izraele, Lembové

      2. 7. 2015, 17:05 - ČT 2

      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky, stereo vysílání
      • Dok. cyklus USA. Přišli předkové jihoafrického národa Lembů kdysi z Blízkého východu?

        Další díl dokumentárního cyklu je věnován jedné velké biblické záhadě. V Knize královské se dočteme, že severní izraelské království v osmém století před Kristem zničil vpád Asyřanů. A bylo ztraceno víc než území. Deset z dvanácti izraelských kmenů zmizelo v historii a mýtech. Ale jeden ze ztracených kmenů možná přežil – na tom nejnepravděpodobnějším místě. Mohli dávní Židé dojít z Blízkého východu až do jižní Afriky? Příslušníci místního kmene Lembů tvrdí, že ano. A zkouška jejich DNA leccos napovídá...
        • Objevování pravdy: Čáry v Nazce
          9. 7. 2015, 15:35 - ČT 2
          Dokument, USA 50 min, Skryté titulky, stereo vysílání
          • Tady taktéž pozor, změna času uvedení oproti min. týdnu. *3*
            • OBSAH:
              Dok. cyklus USA. Návštěva jedné z nejúžasnějších archeologických lokalit v Severní Americe - Mesa Verde. Na americkém jihozápadě existuje jedno z nejzajímavějších archeologických nalezišť - proslulé Mesa Verde. Kdysi tu dávní obyvatelé - Anasaziové - postavili neuvěřitelné skalní obydlí - aby je o pár desítek let později opustili a zdánlivě zmizeli z historie. Proč se rozhodli přestěhovat do stěny útesu a proč náhle odešli a nechali za sebou většinu majetku? Napadl je snad jiný kmen? Nebo je vyhnalo sucho? Proč se celá složitá civilizace náhle zhroutila? Vědci hledají odpověď.
            • Objevování pravdy: Tajemství Anasaziů, dne 30. 7. 2015, v 15:40 na ČT2. Dokument, USA 45 min, Skryté titulky, stereo vysílání. Je to ve čtvrtek a pozor, změna času oproti min. týdnu!
            • POZOR, opět změna času!!!
            • Objevování pravdy: Velikonoční ostrov, dne 23. 7. 2015, v 15:35 na ČT 2. Dokument, USA 45 min, Skryté titulky, stereo vysílání, Dok. cyklus USA. Cesta za obřími sochami na nejodlehlejší a nejtajemnější místo v Tichém oceánu. Po staletí udivovaly cestovatele a archeology obrovské kamenné postavy na Velikonočním ostrově. Kdo postavil tyto kolosální sochy a proč? Jak dávní obyvatelé objevili tento malý ostrov v Tichém oceánu bez kompasu a map? Jak se jejich kultura rozvíjela a proč upadla? Na tyto otázky hledá odpověď další díl dokumentárního cyklu Objevování pravdy.
            • Pozor, čas uvedení taktéž jiný než minulý týden!
            • Objevování pravdy: Hledání Eldoráda, dne 16. 7. 2015, 16:05 - ČT 2, Dokument, USA 50 min, Skryté titulky, stereo vysílání. Dok. cyklus USA. Je bájné město zlata mýtem nebo čeká na objevení? Další díl dokumentárního cyklu vede do jihoamerických pralesů, kde se prý skrývá legendární zlaté město – Eldorado. Město pokryté zlatem, bohatší, než si kdo dovedl představit. Byl to sen, který zlákal tisíce dobrodruhů, aby riskovali život. Byl hnací silou objevování Jižní Ameriky. Po staletí ti střízliví předpokládali, že Eldorado je jen mýtus. Nové objevy teď dávají badatelům naději. Může skutečně existovat zlaté město, čekající na objevení?
              *4*
          • Dok. cyklus USA. Tajemné obrazce v peruánské poušti bývají označovány za osmý div světa, kdo je vytvořil a proč?

            Čáry a obrazce v oblasti Nazca v jižním Peru jsou pro archeology stále záhadou. Po staletí si lidé přecházející tyto pláně všímali podivných čar v písku. Netušili, co vlastně vidí. Teprve pohled z letadla znamenal převrat: když se piloti podívali dolů, užasli. Až teď mohli vidět, že tyto čáry jsou součástí obrovského komplexu geometrických obrazců - geoglyfů. Kdo je vytvořil a proč? Zrodila se záhada nazkanských kreseb.
        • Tady pozor, změna času uvedení! *3*
    • Myslím, že Josh bude nějaký čas možná každý čtvrtek na ČT2 od 15:40 hodin odpoledne pravidelným návštěvníkem našich domácností prostřednictvím tv vysílání s pořadem OBJEVOVÁNÍ PRAVDY. Další díl s názvem "Ledový muž" již 18.6.2015! *14*
      • Obsah:
        Objevování pravdy: Ledový muž
        18. 6. 2015, 15:40 - ČT 2, Dokument, USA 45 min, Skryté titulky, stereo vysílání. Dok. cyklus USA. Co jsme se dověděli o člověku, který před 3500 lety zahynul v Ötztalských Alpách. V Ötztalských Alpách na hranicích mezi Itálií a Rakouskem našli v roce 1991 dva turisté mrtvého muže, který zahynul před 3500 lety. Jeho tělo a osobní věci byly překvapivě dobře zachované v glaciálním ledu. Archeologové začali okamžitě spekulovat o tom, jak zahynul. Většina se domnívala, že ho zastihla sněhová bouře a zemřel podchlazením. Ale byly i jiné teorie... Možná měl nehodu. Napadla ho divoká zvířata. Nebo ho dokonce někdo zabil? Ať je to jak chce - od muže zamrzlého v ledu vědci získali vzácný zdroj informací o životě v době kamenné. A pro nás ostatní je tento muž velmi osobním pojítkem s naší vzdálenou minulostí.
        • Další díl s názvem "Cesta do mayského podsvětí" je ve čtvrtek 25.6.2015 na ČT2 od 15:40 hodin odpoledne.
          • Objevování pravdy: Cesta do mayského podsvětí

            25. 6. 2015, 15:40 - ČT 2

            Dokument, USA 50 min, Skryté titulky, stereo vysílání
            • Dok. cyklus USA. Za tajemstvím největších stavitelů pyramid minulosti

              Mayové byli největšími staviteli pyramid historie. Staří Egypťané jich postavili méně než sto. Po mayských stavitelích jich zůstalo několik tisíc. Každé město mělo vlastní pyramidu. Proč? Je možné, že odpověď skrývá pyramida jednoho z velkých mayských vládců. Za ní se vypravili autoři dalšího dílu dokumentárního cyklu Objevování pravdy.
    • Dok. cyklus USA. Pátrání po jednom z nejstarších tajemství archeologie

      První díl nového dokumentárního cyklu o pátrání po záhadách starověku vede do Egypta, za jedním z kontroverzních tajemství archeologie: kdo zbudoval tyto neuvěřitelné stavby? Byli to opravdu staří Egypťané nebo by to mohlo být dědictví nějaké ztracené civilizace? Třeba atlantské, jak se někteří domnívají. Archeologové však chtějí důkazy, ne jen teorie a staré tajemné mýty. Vypravme se tedy za hledáním pravdy...
      • Nevím jak vy, ale já se určitě dívat budu. Ten chlap mne s jeho dokumenty nikdy nepřestane bavit! *4* *14* *3* *5*
  • trik s kobrou ;-)

    tak lidičky konečně nám někdo nahrál celý videjko s joshíkem kde předvádí hned na začátku jeho pověstný slavný trik s kobrou *14* *5*


    Cleopatra, la faraona perdida
    http://www.youtube.com/watch?v=Rx8gl-GvdB4
    • Re: trik s kobrou ;-)

      *14* *3* Tedy, díky za upozornění! *4* To je z jeho vlastního pořadu, nebo je to ještě z DFT? *7* Josh je tam moc moc krásný, sluší mu to, vypadá jak Indiana Jones, ale je samozřejmě daleko daleko hezčí! *14* *14* Jeho trik s kobrou vypadal velice nebezpečně, opravdu ho moc obdivuji, že u toho ještě dokázal dělat legrační obličeje jako kdyby se nic nedělo, klobouk dolů a hlubokou poklonu, protože já bych tohle nezvládla a ani bych si na to netroufla. *9* *13* *3*
      • Re: Re: trik s kobrou ;-)

        je to z dft *3*
        no taky jsem posera.. *1* *3* *1*
        jeho ksichťárům sem se taky smála teda obzvláště tomu jak tu kobru strčil až ke kameře.. *14* *4*
        • Re: Re: Re: trik s kobrou ;-)

          Ano, Josh měl tedy pěkné čertíky v očích. Je to také pěkné číslo, když chce. *14* *14* *14* *3*
          • Re: Re: Re: Re: trik s kobrou ;-)

            *3* *14* *4*
  • Happy Birthday, Joshi!

    Vím, je to ostuda, ale úplně jsem zapomněla Joshovi poblahopřát 24.2.2011 k jeho kulatinám - 40. narozeninám. *9*
    Tak mu přeji dodatečně hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, lásky a životní pohody a hlavně aby ve svém soukromém i pracovním životě byl šťastný a vše mu vycházelo dle jeho představ! *14* *14* *4* *3* *4* *14*
    • Re: Happy Birthday, Joshi!

      nic si z toho nedělej já na to také zapomněla.. *9* *9*
      nu nic, tak přeju joshíkovi teda opožděně k tomuto důležitýmu výročí jeho života protože kulatiny se slaví jen jednou za kvartál *3* nechť mu bůh žehná! *14* *4*
  • Mělo by se to sem dát jako zajímavost:
    V prosinci roku 2011 uveřejnila americká média, že v prestižním Klubu výzkumníků (Explorers club) v New Yorku vypukla válka kvůli cestovateli, tv hvězdě a hostujícímu moderátorovi Joshovi Bernsteinovi. Josh byl disciplinovaný kvůli údajnému přijetí zadarmo - což vyvolalo odpor od členů, kteří vidí vinu v boji o moc s prezidentkou klubu Lorie Karnathovou. Josh, který moderoval po tři sezóny /r. 2005, r. 2006 a r. 2007/ na History Channel cestopisný pořad DIGGING FOR THE TRUTH /u nás v tv pod názvem Mýty a fakta historie/ a na kanálu Discovery svůj vlastní cestovatelský pořad INTO THE UNKNOWN WITH JOSH BERNSTEIN /r. 2008/ byl odsouzen a byla mu udělena pokuta od historického Upper East Side institution za přijímání vstupenek od sponzorů Rolex s klubovou každoroční jarní večeří /ta se konala v dubnu 2011/. Bernsteinovo právník - Daniel S. Steinberg argumentoval, že Bernstein neporušil žádná pravidla a uvedl v dopise pro klub, že akce "vyústila v neoprávněnou kritiku jeho charakteru a integrity." Sám Bernstein toto nekomentoval. Dr. Ken Kamler, mikro-chirurg a současný ředitel klubu obvinil Lorie Karnathovou: ,,Je to mstivý krok z její strany. Pravdou je, že Josh je skutečný výzkumník a Lorie Karnathová není a proto je ohrožena. Je to možná budoucí prezident tohoto klubu a jí jde o to, aby se udržela u moci. Klub výzkumníků je v troskách. Tento klub se v minulosti honosil členy jakými byli např. Charles Lindbergh, Neil Armstrong, Teddy Roosevelt a Franklin D. Roosevelt. Ředitel Fellow J im Clash dodal: ,,Co se tam děje teď, je opravdu šílené. Sir Edmund Hillary, náš zesnulý čestný prezident se asi převrací v hrobě. " Karnathová to odmítla komentovat, odkázala média do klubu právního spolupředsedy Benjamina H. Hulseyho. Ten řekl: ,,Lorie je nejlepší prezident, kterého jsme kdy měli v posledních letech. Nikdy jsem na ní neviděl nic nevhodného. Ředitelka Anne L. Doubiletová také bránila Karnathovou, řekla:" Přinesla klub do 21. století. Někdy lidé závidí. " Nicméně na stranu Joshe se v této kauze postavila převážná část členů Klubu výzkumníků.
    http://www.nypost.com/p/pagesix/club_warfare_at_explorers_pHXzZ9HnWOkzmJVl2PhXmO
    • Ono to tu už stejně je. *5*
    • když myslíš... *8*
  • Anasiziové

    právě před chvilkou jsem skoukla opakování dalšího dílu s tímhle chlapíkem *14* musím říct, že je to dobrej kořen a i když se bojí při těch jeho riskantních akcích, umí to maskovat vtipem.. *1* jeho úcta k lidem nezná mezí, opravdu je to moc slušnej chlap *5* *3* dneska říkal v díle o indiásnkým kmenu Anasazi, že měří 183 cm a váží 82 kg.. *3* i když na IMDb uvádějí výšku 180 cm.. *9*
  • Josh mě velmi uchvátil, škoda, že se po něm už nějak slehla zem. *9* A diskuze tady upadla. Snažila jsem se v posledních dnech po něm pátrat v kybernetickém prostoru a moje pátrání rozhodně nepřišlo vniveč, možná jsem pátrala až moc, dotěrně, vtíravě. Proto se předem omlouvám. *13* Zde je stránka s 71 obrázky, na kterých září v celé své kráse Josh Bernstein. Výborná kvalita, jen to má trochu háček, má to takové ty nepříjemné obrázky přes fotku, jen pro registrované a tuším, že to nebude zdarma, i tak se vaše oko pokochá! *14* http://imagecollect.com/celebrities/josh-bernstein-pictures-36695/page-4
    • Jinak bych chtěla ještě poznamenat, je to sice velmi velmi povrchní, ale Josh snad vůbec nestárne, vypadá pořád stejně jako když před více jak deseti lety /či deseti lety/ začal objíždět svět a objevovat krásy zapomenutých kultur a civilizací. Na věk 44 let velmi velmi zachovalý, klidně bych mu minimálně deset let sundala. Přeji mu do let budoucích více štěstí v soukromém životě, stále úspěšnou kariéru, protože je muž, který si to zaslouží, je krásný nejen tělem, ale hlavně svým duchem. Velmi si ho vážím a obdivuji ho, i když ho osobně neznám, ale vždy na mě přes televizní obrazovku i kybernetický prostor dělal více než dobrý dojem. Jeho maminka musí být na něj určitě moc pyšná a hrdá a to plným právem.
      • Na FB samozřejmě je zaregistrováno i Joshovo dvojče - bratr Andrew pod jménem Andy Bernstein /taktéž nestárnoucí člověk/, který v současnosti žije v NY s jeho ženou Whitney /za svobodna Frick/ a dcerou /Ellie Bean, nar. cca 16.3.2014/. Andy se oženil jen pár málo měsíců po Joshovi, myslím že 22.dubna 2012 s jeho dlouholetou přítelkyní. Andy je na této sociální síti o něco sdílnější než Josh, jakožto i jeho žena Whitney oproti ženě Joshe. U Andyho profilu mne trochu pobavilo, že se tam uvádí pohlavím jako žena! Tak nevím, že by klamal tělem..?
        • Když se vrátím k manželce Andyho paní Whitney, která je na FB pod jménem Whitney Frick, ta pochází z Denveru a je editorkou v Flatiron Books. Paní je narozená nejspíš někdy koncem října ve znamení Štíra, jak jsem vydedukovala a rozhodně nepochází z nějaké chudé rodiny, řekla bych, že dobře situované. Na FB je taktéž pod jménem Ann Frick i matka Whitney, tedy tchýně Andyho, paní pochází a žije stále v Denveru a střední dokončila roku 1969. Není moc sdílná. Na FB je taktéž jakási Ali Frick, která se vdávala asi v září 2013, je trochu podobná Whitney, tak že by sestra, sestřenice nebo vzdálená příbuzná? Těžko říci.
          • Tady je zpráva o svatbě Joshovo dvojčete Andyho http://www.nytimes.com/2012/04/22/fashion/weddings/whitney-frick-andrew-bernstein-weddings.html

            Whitney Frick and Andrew Bernstein


            APRIL 22, 2012
            Whitney Frick and Andrew Bernstein
            • Blahopřeji opožděně k tomuto (snad) šťastnému životnímu kroku.
            • Psala jsem to předtím správně, nejen Andrew Bernstein je z dobře situované rodiny, ale i jeho manželka, která jak tak čtu si ponechala i po svatbě svoje příjmení, to je velmi blízké mému srdci. Navíc jsem se dozvěděla pár málo informací o jejich rodinách, které jsem do té doby nevěděla, ne že by to bylo pro mne životně důležité, ale pro někoho kdo se zajímá o tyto lidi to může být zajímavé, že. A to je asi už opravdu vše. Takže tady s tímto končím.
            • On je synem Pamela Bernstein Friedmana z New Yorku a pozdní Haim Bernstein, a nevlastního syna George Friedmana. Matka ženicha má vlastní literární agenturu v New Yorku, která nese její jméno. Jeho otec byl předsedou Regis Brokerage, který byl pojišťovnou v New Yorku. Ženichova nevlastní otec byl zakladatelem a až do roku 1985, výkonný ředitel Warner Kosmetika v New Yorku.
              Oprava: 29.dubna 2012

              Kvůli chybě editaci, zprávu minulou neděli o manželství Whitney Frick a Andrew Bernstein zkreslena příjmení nevěsty otce, Ford C. Frick II, v následujícím odkazu. On je pan Frick, samozřejmě, ne pan Ford.
            • Matka nevěsty a její otec, Ford C. Frick II, žijí v Denveru, kde pan Frick je generálním ředitelem BBC Research and Consulting, s Denver-založené hospodářské, tržní a politické výzkumné společnosti. Nevěsta je velký-vnučka Ford C. Frick, který byl třetí komisař Major League Baseball, 1951-1965, a prezident Národní ligy 1934-1951.

              Pan Bernstein, 41, je zakladatelem ActivInsight, který dělá obchodní vedení školení v New Yorku, a autor knihy "The Myth of Stress:. Kde Stres skutečně pochází a jak žít šťastnější a zdravější život" Vystudoval Johns Hopkins.
            • Google překlad:
              Whitney Frick a Andrew Bernstein

              22.dubna 2012

              Whitney Marjorie Frick a Andrew Bernstein byli oddáni v sobotu večer na Loeb Boathouse v Central Parku v New Yorku. Rabbi Rachel Cowan celebroval, se soudcem Ann B. Frick, který je matka nevěsty a sedí na Colorado Okresního soudu v Denveru, účastní.

              Paní Frick, 29, je udržet její jméno. Ona je editor na Scribner, divize společnosti Simon & Schuster, v New Yorku. Absolvovala magna cum laude z Northwestern.
            • Correction: April 29, 2012

              Because of an editing error, a report last Sunday about the marriage of Whitney Frick and Andrew Bernstein misstated the surname of the bride’s father, Ford C. Frick II, in a subsequent reference. He is Mr. Frick, of course, not Mr. Ford.
            • The bride’s mother and her father, Ford C. Frick II, live in Denver, where Mr. Frick is the managing director of BBC Research and Consulting, a Denver-based economic, market and policy research firm. The bride is a great-granddaughter of Ford C. Frick, who was the third commissioner of Major League Baseball, from 1951 to 1965, and the president of the National League from 1934 to 1951.

              Mr. Bernstein, 41, is the founder of ActivInsight, which does business leadership training in New York, and the author of “The Myth of Stress: Where Stress Really Comes From and How to Live a Happier and Healthier Life.” He graduated from Johns Hopkins.
            • The bride’s mother and her father, Ford C. Frick II, live in Denver, where Mr. Frick is the managing director of BBC Research and Consulting, a Denver-based economic, market and policy research firm. The bride is a great-granddaughter of Ford C. Frick, who was the third commissioner of Major League Baseball, from 1951 to 1965, and the president of the National League from 1934 to 1951.

              Mr. Bernstein, 41, is the founder of ActivInsight, which does business leadership training in New York, and the author of “The Myth of Stress: Where Stress Really Comes From and How to Live a Happier and Healthier Life.” He graduated from Johns Hopkins.

              He is a son of Pamela Bernstein Friedman of New York and the late Haim Bernstein, and a stepson of George Friedman. The bridegroom’s mother owns a literary agency in New York that bears her name. His father was the chairman of Regis Brokerage, which was an insurance company in New York. The bridegroom’s stepfather was a founder and, until 1985, the chief executive of Warner Cosmetics in New York.
            • Whitney Marjorie Frick and Andrew Bernstein were married Saturday evening at the Loeb Boathouse in Central Park in New York. Rabbi Rachel Cowan officiated, with Judge Ann B. Frick, who is the bride’s mother and sits on the Colorado District Court in Denver, taking part.

              Ms. Frick, 29, is keeping her name. She is an editor at Scribner, a division of Simon & Schuster, in New York. She graduated magna cum laude from Northwestern.
          • No a tady jsem trochu zmatená, jelikož na FB je taktéž /snad tetička/ Joshe a Andyho, paní Martha Stewart, rozená Kostyra /nar. 3.8.1941/, obchodnice, novinářka, tv moderátorka, průkopnice elektronického obchodu a bohužel taktéž /což mě velmi pobouřilo/ bývalá kriminálnice, v r. 2004 byla zapletena do kriminálního případu kolem farmaceutické firmy, zatčena a poté odsouzena a uvězněna! Po svém návratu z vězení se vrátila na tv obrazovky a do dalších "prací". Oaní má hodně hroší kůži, vypadá hodně veselá a usměvavá. Já bych lezla kanálama! Doufám, že geneticky není spřízněna s Joshem. To je naprosto skandální. Ten profil není soukromý. Je to materiál z Wikipedie, jak jsem si všimla.
        • Našla jsem i Joshovo A Andyho nevlastního bratra Erica, pod jménem Eric J. Friedman, narodil se a žije taktéž v NY, je to vyvdaný syn maminky Joshe a Erica z manželství s Georgem Friedmanem, který bohužel zemřel v neděli asi cca 7.10.2012 v 77 letech doma na infarkt. Zde je o tom krátká zpráva http://www.nytimes.com/2012/10/13/business/george-friedman-developer-of-designer-perfumes-dies-at-77.html?_r=0 . Eric je podle všeho nezadaný, svobodný a bezdětný. Zajímavostí je, že ovládá němčinu a japončtinu.
          • Na FB taktéž najdeme profil Joshovo maminky, paní Pamely pod jménem Pam Kahn Bernstein Friedman /paní je narozená asi ve znamení Býka, poněvadž ke konci dubna dostávala gratulace k loňským narozeninám, jen tak pro zajímavost/. Nevím, paní není moc sdílná, ale asi svého pejska považuje něco jako za dceru jak ho sama oslovuje, pokud si to dávám dohromady správně, protože ho má pojmenovaného Daisy Friedman.
          • Google překlad zprávy o úmrtí pana Friedmana:
            George Friedman, vývojář značkové parfémy, zemře na 77

            George Friedman, bývalý reklamní manažer, který pomohl vyvinout a tržní parfémy pojmenované pro módní návrháře, jako je Ralph Lauren, Paloma Picasso a Gloria Vanderbilt v roce 1970 a 80. let, zemřel v neděli ve svém domě v Sagaponack, NY byl 77.

            Příčinou byl infarkt, jeho syn, Eric, řekl.
            • Přeji upřímnou soustrast, sice pozdě, ale přece. Ať Bůh žehná celé jejich rodině (pozůstalým).
            • "George byl vizionář," řekl pan Ruttenberg v rozhovoru. "Spojil nás k Picassa, spojil nás s Ralphem, spojil nás na Vanderbilt. Ano, byl moderátor a tvůrce. "

              Pan Friedman se snažil, aby odpovídal jeho vůně s určitými demografickými skupinami tím, že sleduje každý aspekt rozvoje, z lahví do reklamy.
            • Pan Friedman poprvé přišel s nápadem, aby se uvolnil parfémy pod jménem Ralph Lauren, když pracoval pro globální kosmetické společnosti Estée Lauder je. Když paní Lauder odmítl, odešel a založil Warner / Lauren Cosmetics (Lauren byl později klesl z názvu) s Warner Communications, návrhář Ralph Lauren a Robert Ruttenberg v roce 1976. Pan Ruttenberg také pracoval pro Estée Lauder a v reklamě ,
    • Musím říci, že Facebook je opravdu dost "dobrá" věc, dá se tam najít všelicos. Josh tam má profil pod jménem Josh Bernstein, ten neoficiální, má tam několiko málo fotek např. z dovolené z Kuby v r. 2014 atd., pár informací, zarazilo mě, že už nežije v New Yorku, ale ve Washinghtonu,D.C. *9* Tedy přesídlil. Ještě více mne však zarazilo, že uvádí ohledně vztahů, že je momentálně nezadý, já myslela, že od září 2011 je ženatý. Na FB jsem našla i profil jeho dosud oficiální ženy Lily Snyder /o rozvodu jsem zatím nic nenalezla/, žijící a pracující nejspíš stále v New Yorku, ve vztazích má jako rodinného příslušníka pouze její sestřenici Gwen Davis. Tajná jako hrad v Karpatech. Nevíte, zda mají s Joshem nějaké dítě či děti? Každopádně mě to v jejich vztahu připadá na pořádnou roztržku s fatálními důsledky... *9*
      • Ještě jsem bohužel našla krátkou starou zprávu z 8.1.1986 oznamující úmrtí pana Haima Bernsteina /otce Joshe a Andyho/, který zemřel ve svých 61 letech v sobotu 4.1.1986 ve svém domě na Manhattanu.
        http://www.nytimes.com/1986/01/08/obituaries/haim-bernstein.html
        • HAIM BERNSTEIN
          Published: January 8, 1986
          Haim Bernstein, chairman of the board of the Regis Brokerage Company, died of a heart attack at his home in Manhattan Saturday. He was 61 years old.
          Mr. Bernstein had been associated with the insurance company, which is based in New York, since 1975. He had also been director of insurance and employee benefits at the Rapid-American Corporation since 1960. In that capacity, he organized and administered the company's philanthropic contributions to, among others, the Roman Catholic Archdiocese of New York, the New York University Medical Center and Rockefeller University.
          • He is survived by his wife, Cynthia Abrams; a daughter, Michele, of Manhattan; three sons: Ronald, of Los Angeles, and Joshua and Andrew, both of Manhattan, and two stepchildren, Andrew and Brooke Peltz of Manhattan.
            • Tak nějak se v té jejich rodině začínám ztrácet. Kolik že to má tedy ten Josh vlastně vlastních sourozenců? Tolik lidí a přitom tolik různých jmen, to vypadá, jakoby by byl každý z jeho rodičů a nevlastních rodičů rozvedený aspoň dvakrát! *13* A docela mne překvapilo, že Josh měl poměrně starého otce, tím myslím, že když se narodil, že už nebyl nejmladší. Jinak zemřel moc brzy, 61 let je není nic, mohl tu být ještě aspoň 20 let. Je mi to upřímně líto.
            • Pan Bernstein byl spojován s pojišťovnou, která sídlí v New Yorku, od roku 1975. On byl také ředitelem pojištění a zaměstnaneckých výhod na Rapid-americká korporace od roku 1960. V této funkci, on organizuje a spravuje společnost je dobročinné příspěvky do, mimo jiné, římský katolík Archdiocese New Yorku, New York University Medical Center a Rockefeller University.

              On je přežit jeho manželkou, Cynthia Abrams;dcerou, Michele, na Manhattanu; tři synové: Ronald, Los Angeles, a Joshua a Andrew, oba na Manhattanu, a dvě nevlastní děti, Andrew a Brooke Peltz z Manhattanu.
            • Google překlad:
              HAIM BERNSTEIN
              Publikováno: 08.01.1986
              Haim Bernstein, předseda správní rady Regis makléřské společnosti, zemřel na infarkt ve svém domě na Manhattanu sobotu. On byl 61 let.
      • V roce 2014 byli ale ještě spolu podle fotek z dovolené... Asi se tam u nich doma něco neblahého semlelo. Typuji, že Josh musel přesídlit kvůli jeho práci, což by pro Lily znamenalo opustit její práci a to se jí asi nechtělo, takže dala přednost její kariéře před Joshem, svým manželem. Jen má teorie, ale u Američanů je to běžná věc, hlavní důvod k rozluce, rozchodu, či k rozvodu. Na FB je taktéž zaregistrován její /asi mladší/ bratr pod jménem Daniel D. Snyder. Myslím, že žije taktéž v NY. Podle jeho profilu je to pěkný řízek, taková až moc veselá kopa. Lily občas utěšuje, takže má asi nějaké problémy v jejím soukromém životě. Jen dedukce, ale třeba jsem blízko pravdy.
  • ten životopis je zatraceně dobrej, žádná fušařina, ta holka by měla začít psát do novin. *4* *3*
    • souhlas, precizní prácička. *3*
      • Konečně, že nějaký človíček s novinářským cítěním ten jeho životopis sepsal. *3* Je to čtivé. *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit