Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rozhovor z joshem z 11.8.2011 nic záživnýho kecání o tý šole přežití v utahu.. *6* *3* *1*
    • odkaz http://blogs.westword.com/showandtell/2011/08/outdoor_survival_school_teacher_job.php

      How to get my job: Outdoor Survival School Teacher
      • Opravdu nic moc rozhovor. *13* *9*
        • *11* zklamání... *9* *3*
  • Tak jsem tak hledala písně od mého oblíbeného izraelského zpěváka Idana Raichela a narazila jsem zcela náhodou na tuhle fotku, kde Idan stojí bok po boku hádejte vedle koho. *8* Vedle tchána Joshe. *1*

    http://www.english.imjnet.org.il/htmls/picture.aspx?c0=15246&bsp=15231
    Jak je ten svět malý... *5*
    • *4* tak to se hodně povedlo!!! *1* *3* *5*
      • Ano, to se tedy hodně povedlo! *1* *3* *5*
  • http://twitpic.com/99eyzf z Joshova Twitteru. *3* Před 2 dny byl na nějaké akci, otevíral Gala slavnost s Danem Bennettem and ředitelkou Meg Lowmanovou u Přírodního výzkumného centra. Josh napravo v černém s motýlkem. *3*
    • sluší mu to *3* ale nezdá se ti nějak usedlý? *13* holt pel mládí v kelu.. *9* ale to se nedá nic dělat, na ten jeho věk vypadá dost dobře, žádné vrásky z lásky, tak mu to asi doma klape *5* *4* *3*
      • Tak nevím, zda usedlý, možná je to tím, že je v serióznějším obleku a nemá jeho pověstný klobouk na hlavě. *1* *3* *5*
        • možná jo ale v cestovatelským ohozu á-la Indiana Jones a klobrcem na hlavě vypadá líp! *14*
  • vypadá to že se joshík zúčastnil nějaký společenský akcičky ohledně jeho vášně - nějakej dokumentární cyklus či film kanálu Discovery bo co ohledně polárních oblastí naší matičky země kterej bude premiérově uvedenej 18.3.12 předpremiéru měl 8.3.12 tam se sešla ta zdejší smetánka průzkumníků ale i hereckejch hvězd a josh mezi nima žádný jeho foto aspon tady je ten článek http://www.examiner.com/events-in-new-york/highlights-from-discovery-s-frozen-planet-premiere-which-airs-march-18th

    Highlights from Discovery's 'Frozen Planet' premiere which airs March 18th! z 11.3.12 setkání bylo v ny na manhattanu tak to měl josh blízko

    *1*
    • Před spaním hezké čtení. *3* Nejvíce mě rozesmály ta živá zvířátka, co jim tam pobíhala a postavička tučňáka, kterou si všichni zúčastnění odnesli domů. Zajímalo by mě, kdo si s tím u Joshe doma bude hrát. *1* Jinak to může být zajímavá podívaná! *5* *4* *3*
      • asi joshík si bude hrát je veselej je hravej *1* *3* *5*
        • *14* *1* *1*
  • dylan lauren, bejvalka...

    ha tak jsem dneska udělala objev;-) jak jsme kdysi probírali ty jeho bejvalky tak s tou dylan lauren, jináč ta tmavovlasá..s tou musel chodit někdy v r. 2005 ale asi krátce objevila jsem je spolu jen na dvou akcích a obě byly z ledna 2005;-)
    • Re: dylan lauren, bejvalka...

      Tak to je ta slavná paní cukrářka, dcera tatínka modního návrháře, hodně movitá rodina. ALe asi musela mít nějakou "chybu" na kráse /vnitřní/, když s ní Josh nevydržel ani rok. ;-)
      • Re: Re: dylan lauren, bejvalka...

        mě docela zaráží že joshík se tahá výhradně s movitejma...:-/
        • Re: Re: Re: dylan lauren, bejvalka...

          Mě ne, vzhledem k tomu, kde a mezi jakými lidmi se pohybuje.;-)8-)
  • 12.díl Velikonoční ostrov

    Tak v tomto díle Josh ponikl cestu na ten nejvíce odlehlý, ale celkem malý ostrov, zvaný Velikonoční. Hledal záhadu kanibalismu a demoralizaci původních obyvatel na tomto ostrově, který dříve hodně prosperoval. A také pátral po záhadě velkých obřách soch, představující dávné předky původních obyvatel z tohoto ostrova. Sešel se z jedním archeologem, který se tam přímo narodil. Ten pán mě ale dost naštval, když Joshovi vysvětloval stěhování soch z lomu dolů po ostrově, "chlubil" se, že na tu techniku tzv. chůze soch přišel sám, potažmo stařešinové, to ale není pravda, protože na tuto techniku přišel až jeden náš český archeolog! Ten aby se v hrobě obracel, v případě že už zemřel, pokud ne, asi je to pro něj velká rána a zklamání, pokud to viděl...:-( Josh je bohužel tak naivní a důvěřivý, že tomu pánovi všechno co mu říkal spolkl i s navijákem.:-///
    Když budu pokračovat, Joshovi se podařilo jako prvnímu natočit obří sochy i s očima, jelikože oči byly vydloubané a pohozené bůhví kde, ale ten archeolog z ostrova je našel. Josh navštívil jediné městečko na ostrově, také lomy, kde se vyráběly sochy, dokonce i navštívil tzv. kanibalskou jeskyni, kde se pojídali lidé v době hladomoru. Také navštívil jakési podzemní bunkry, kde se původní obyvatelé uchylovali, dokonce našli i staré ohniště hned u vchodu. Josh když byl na moři tak říkal, že jediné co nám přeje zažít je to, abychom věděli, jak se tam krásně dýchá u toho Velikonočního ostrova, že vzduch je krásně čistý, protože ostrov je daleko od pevniny. A moře že je tak krásně kobaltově modré a průzračné, protože také není znečištěné civilizací. Bohužel vody okolo ostrova nejsou bezpečné protože tam jsou hodně žraloci. Josh si na začátku dílu vyzkoušel s místními na polynéské kánoi s vahadlem či plovákem po straně pádlovat po moři, ale šlo mu to, i když si asi zpočátku myslel, že mu to nejde. Na ostrově si vyzkoučel techniku obdělávání šutru na obří sochu, říkal, že to není tak těžké, jen by mu to trvalo strašně dlouho, celé skupiny lidí ty sochy totiž dělali cca rok a byly vysoké až 20 m, na zemí je vidět jen malá část těch obřích soch.
    • Re: 12.díl Velikonoční ostrov

      V tomto dílu se Josh proháněl i na koni po ostrově, bylo to rychlejší a asi i snadnější, než tam jezdit autem a evidentně ho to bavilo, i když si nemyslím, že by z Joshe mohl být "kovbojský" rodeový jezdec.:-D Co mě ale zaujalo nejvíc byl tzv. kult ptačího muže, velmi nebezpečný závod, který polynésané prováděli a jež byl vyobrazen např. ve filmu Rapa Nui z roku 1993, v hlavní roli je tam myslím Jason Scott Lee, /Rapa Nui je jiný název pro Velikonoční ostrov. Závod spočíval v tom, že znepřátelené klany bojovali o moc a moc nad hospodářstvím vždy na délku jednoho roku, který bojovník se vrátil nejdřív z vejcem rybáka, ten vybojoval tuto výsadu na jeden rok pro svůj klan. Každý rok se tento závod opakoval, bojovníci se museli připravovat na tento závod po několik týdnů, byl extrémně fyz. náročný a nejspíš spousty bojovníků závod nepřežilo.:-/ Josh když se díval z útesu dolů do moře, odkud bojovnívi startovali, byl šokován, že to zvládli slézt bez lan a ještě drželi rákosový plovák. Jopsh si to chtěl také vyzkoušet, útesy tedy vynechal, zkusil plavat s rákosovým plovákem v moři v silném proudu k protějšímu ostrůvku, asi míli vzdáleném, moře je v těchto místech plné žraloků, tak říkal, když byl v moři, že si ho možná žralok dá místo tuleně.:-D Josh z rákosového plováků neustále sjížděl, padal do vody a v té vodě mi opravdu v tom tmavém neoprenu připomínal tuleně.:-D Josh se v té vodě mrskal asi hodinu, snažil se tu vzdálenost uplavat, ale pak musel poznamenat, že neuplaval skoro ani kousíček, že proud ho neustále strhává a navíc už je značně unavený.:-/ Takže vylezl z vody a nechal se na protější ostrůvek dovézt člunem. Na protějším ostrově hledal vejce rybáka, což také nebylo jednoduché, neb na tom ostrově žije spoustu druhů ptactva.:-D Tak to bylo takové shrnutí, myslím, že se v tom dílu už nic jiného pořádně nedělo.
      • Re: Re: 12.díl Velikonoční ostrov

        tak to je sprosťárna že si ten "vocas" z Rapa Nui přivlastnil neprávem objev našeho českýho archeologa..:-(( ono se mu to vrátí neboj..;-) jako bumerang!:-D jinak příroda krásná jen joshík mohl předvést větší akci.:-D
        • Re: Re: Re: 12.díl Velikonoční ostrov

          V to doufám, že se mu to vrátí. Třeba si nějaký jiný archeolog přivlastní jeho objevy.;-) Myslím,že Josh snahu měl předvést jak píšeš tu akci, ale viděla si sama, že mu to nevyšlo.:-/:-D8-)
          • Re: Re: Re: Re: 12.díl Velikonoční ostrov

            holt není každej den svátek...:-D
  • nový videa s Joshíkem na yt! *3* *14* *4*
    Scientist M. Sanjayan Interview at Mountainfilm
    http://www.youtube.com/watch?v=8dB2_xqLmtY
    • Tady vypadá, že je v pohodě. *3* *5*
      • myslíš v tom bez klobouku, jo asi je z jinýho období viditelně a byl v lepšejší náladičce *5* *3*
        • Ano, v lepší náladě to ano, ale také nějaký trochu hůře vypadající než v tom klobouku. *1* Ale on je pan Božský. *14*
          • to nevadí on je boží! *14*
    • Je fajn vidět zase nová videa. *3* *14*
      • *14* *3* *4* *5*
    • Minds of Mountainfilm: Dr. Tom Lovejoy
      http://www.youtube.com/watch?v=Z6u4GKpswAk
      • Nepřipadá Ti v tomhle videu Josh poněkud nervózní a s mluvou nabroušeného člověka? *1*
        • jo! *1* *3*
    • Minds of Mountainfilm: Mike Fay
      http://www.youtube.com/watch?v=PalXgVzrNcU
      • Tady má tedy taktéž divný tón... *13* *1*
        • jako takový vrrrr, vrrrr, viď.. *1* *3*
          • *4* *3* *1*
  • Smutná zpráva...

    Dívala jsem se teď na internetu a zjistila jsem, že tento týden v neděli dávají poslední díl s Joshem, 7.8. budou dávat francouzský dokument o nějakém franc. králi v rámci pořadu Mýty a fakta historie.:-///
    • Re: Smutná zpráva...

      hmm, škoda...:-(
  • Nové video na youtube.com! *14*
    Gold Mask Taster.mov
    http://www.youtube.com/watch?v=1-sovhLLy5M
    Celkem akční video, Josh jako zapálený to vědátor a jeho velký úspěch kdy objevil zlatou masku nějaké starověké civilizace. *3* Ten díl jsem neviděla, ale vypadá zajímavě dle té ukázky - Josh si vyzkoušel např. kovařinu, pak ten meč ukazoval a sekal s ním meloun a povedl se mu, myslím ten meč. *1* *3* Slaňoval do nějaé prolákliny apod., u něj klasická činost, letěl vrtulníkem, hodně jezdil autem, téměř jako drak, ale musím říci, že Josh je výborný řidič a ten jeho zápal ve tváři při archeologické a vědecké práci je prostě úžasný! *14*
    • video na jedničku! *3* *14* *4* jen škoda že není celý... *9*
  • History Channel - Digging For The Truth opening

    http://www.youtube.com/watch?v=8HcvnbUFEW4
    • Nic zvláštního, hodně krátká ukázka toho, co už jsem viděla. *3* *5*
      • já vim *1* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit