Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cekanka65

    Profil Josh LinkedIn

    Překlad profilu Joshe na LinkedIn.
    http://www.linkedin.com/ profile/view?id=23754011&authType=N AME_SEARCH&authToken=5wX-&locale=en _US&srchid=44b407e2-be6e-463e-84b2- 6237a1d0b7d4-0&srchindex=2&srchtota l=108&pvs=ps&pohelp=&goback=.fps_Jo sh+bernstein_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*51_ *1_Y_*1_*1_*1_false_1_R_true_*2_*2_ *2_*2_*2_*2_*2_*2_*2_*2_*2_*2_*2_*2 _*2_*2_*2_*2_*2_*2_*2
    Josh Bernstein (profil je bez fotky a opravdu sporý)
    Mezinárodní badatel, spisovatel, veřejný mluvčí, televizní moderátor
    Místo
    Větší New York městská část
    Průmysl
    Zábava
    Momentá lně
    * člen představenstva v Explorers Clubu
    * Zmocněnec na Global Heritage Fund
    * Prezident v Productions Desert Sage
    * Prezident a výkonný ředitel v Boulderu Outdoor přežití škola, Inc.
    • Re: Profil Josh LinkedIn

      Minulost

      * Hostitel & výkonný výrobce, "Do neznáma s Joshem Bernsteinem " u Discovery Channel

      * Hostitel & spoluautor, "Digging for the Truth " u History Channel
      * Zakladatel & CEO u Outdoor ProLink

      * Vydavatel & šéfredaktor u The Outdoor Network
      * Ředitel marketingu & Administrace u Boulder Outdoor Survival School, Inc.
      * Instruktor u Boulder Outdoor Survival School, Inc.

      Vzdělání
      Cornell univerzita
      • Re: Re: Profil Josh LinkedIn

        Shrnutí


        Mezinárodní výzkumník, znalec divočiny, environmentální obhájce. Technický potápěč, profesionální fotograf, nadšený cestovatel -- byl kolem světa 20krát, většinou pro tv (History a Discovery Channel).

        Miluji se učit, milovat učení a milovat naučit se co nejvíce o všem. Jsem šťastný, když dělám s kamerou nebo s posádkou za zády. Pracuji na novém projektu nyní -- pobyt laděný pro více infa.

        Bližší údaje

        Televizní hostování, fotografování, technické potápění (CCR jeskyně a vraky), dovednosti divočiny, pravděpodobně něco fyzického a zábavného kromě bungee jumpingu.
        Nastavení kontaktu

        Josh Bernstein není aktuálně otevřený přijímání představování nebo InMailů™.


        Jeho druhý profil je úplně stejný jako tento, jen má u ní fotku!

        Link http://www.linkedin.com/in/explorerjosh

        (Překládala jsem s pomocí překladače, tak to možná chyby má, ale snad ne).
        *5*
        • Re: Re: Re: Profil Josh LinkedIn

          *4* pochvala tobě a moc dííky! *3* *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Profil Josh LinkedIn

            Nemáš zač! *4*
  • další videjko s joshíkem

    známe, první díl o pyramidách *3* *14* *4*
    Auf der Suche nach der Wahrheit - Wer baute die Ägyptischen Pyramieden
    http://www.youtube.com/watch?v=fMvQIlU-2_M
    • Němčinu by Josh jistě jakožto původem Žid slyšel "rád".. *1* *3* Také nemám NJ ráda, ale naštěstí jsem tenhel díl viděla někilikrát v ČJ a moc se mi líbil. *14* *4* *3* Nejen kvůli Joshovi.
      • němčina je fakt hroznej jazyk... *16*
        taky jsem to viděla v češtině naštěstí

        *14* *14* *4* *5*
    • s protivnou němčinou... *6* *7* *2* *12* *11*
  • jináč joshík je už ženáč

    http://yourlife.usatoday.com/mind-soul/story/2011-09-06/Martha-Stewart-sets-her-sights-on-Israel/50286454/1
    • *8* Tak všechno nejlepší jim oběma, ať je to až do smrti. *4* *5*
      • Nápodobně. *5*
    • lynette
      Gratuluji novomanželům! *4*
  • Malé shrnutí:

    2.díl Nefertiti - Josh byl zábavný, dobrodružný, odvážný, přátelský a inteligentní jako vždy. Opět pátral v Egyptě, tentokráte kvůli záhadnému zmizení nejkrásnější a nejmocnější ženy starověkého Egypta, královny Nefertiti. Bohužel, ničeho zvláštního se nedopátral. Tentokráte měl opět pár nebezpečných akcí, nechával se spouštět vratkým spouštěcím zařízením asi do 15 metrové hloubky, kde proboural betonovou zeď a vstoupil do hrobky, kde bylo kdysi ukryto něco málo přes 50 mumií význačných egyptských králů a královen + jejich pohřební předměty, mimo jiné tam byla prý kdysi nalezena i mumie Ramesse II. Ta hrobka už je dávno prázdná, něco se z ní zachránilo a uložilo do muzeí, hodně věcí ale vykradači hrobek udali na černém trhu. Josh navštívil největší egyptské muzeum v Káhiře, prohlédl si mnoho mumií. Kde mě rozesmál, to byla asi část ke konci tohoto dílu, kde kráčel s dvojicí archeologů temnou dlouhou chodbou, kde bylo plno hadů, štírů a netopýrů, jelikož měl Josh sandály a byl naboso, měl z toho "radost". Když vyšel z té chodby ven, tak si poskočil a řekl: To byla ale zábava! :-D A když procházel blízko kamery, tak si ukázal na rameno a řekl, že mu tam přistál netopýr. Josh má smysl pro humor i ve chvílích, kdy mu zrovna do smíchu není a to na něm oceňuji. *3* *14* *14*
    • Re: Malé shrnutí:

      no tak napsala si to krásně přímo novinářský styl to je musím říct *3* *4* taky jsem se dívala *14* *3* se vším souhlas! *3* *4* *5* ty starověký egyptský města museli bejt kolosální, teď tam jsou zbytky ruin a i tak je to obrovský jsem koukala na drát.. *8* *4* už se těším na další *14* *14*
      • Re: Re: Malé shrnutí:

        Staří Egypťané, tedy ti urození, se považovali za božstvo na Zemi, tak se nediv, že tu měli všechno krásné, luxusní a kolosální. *3* *4* Jinak děkuji za pochvalu za mou slohovou práci! *3* *4*
        • Re: Re: Re: Malé shrnutí:

          to bych taky brala *3*
          jasan nemáš za co! *3*
  • lynette

    Josh Bernstein

    Krásnej, vtipnej, milej a inteligentní chlap! Velkej dobrodruh, na ty jeho "kousky" bych si asi nikdy netroufla. *4* Na ČT2 s ním každý víkend dávají seriál Mýty a fakta historie, mohu jen doporučit! *3* *3* *4*
  • http://www.youtube.com/user/activinsight#p/u

    soukromej kanál joshíkova bráchy andyho má tam videa z těch jeho psychologickejch přednášek! *3*
    • Jak se tak na Andyho v těch videích dívám, tak vidím, že ten dioptrické brýle má.. *9* Doufám, že Joshe tento osud nepotká. *11* Jinak jeho brácha nemá prostě to charisma a život, jako Josh. I když působí uklidňujícím dojmem a jako solidní inteligentní člověk. *3*
      • souhlas! *3* *5* joshík jedině bez brýlí i když i s brejlema bych si holt zvykla.. *1* *5* hlavně že jeho brácha nemá brejle jako koloběžku... *15* *1* *4*
  • 4.díl Archa

    Neděle 29.5.2011, ČT2, 14.05 hodin odpoledne. *4* *14*
    • Re: 4.díl Archa

      budu určo čučet *3*
  • Obsahy prvních 4 dílů

    Mýty a fakta historie: Kdo postavil egyptské pyramidy? /1.díl/ -

    Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

    Dokumentární cyklus USA. Pátrání po jednom z nejstarších tajemství archeologie

    První díl dokumentárního cyklu o pátrání po záhadách starověku vede do Egypta, za jedním z kontroverzních tajemství archeologie: kdo zbudoval tyto neuvěřitelné stavby? Byli to opravdu staří Egypťané nebo by to mohlo být dědictví nějaké ztracené civilizace? Třeba atlantské, jak se někteří domnívají. Archeologové však chtějí důkazy, ne jen teorie a staré tajemné mýty. Vypravme se tedy za hledáním pravdy...
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Cesta do mayského podsvětí

      26. 6. 2011, 13:55 - ČT 2

      Dokument, USA 45 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Za tajemstvím největších stavitelů pyramid minulosti

      Mayové byli největšími staviteli pyramid historie. Staří Egypťané jich postavili méně než sto. Po mayských stavitelích jich zůstalo několik tisíc. Každé město mělo vlastní pyramidu. Proč? Je možné, že odpověď skrývá pyramida jednoho z velkých mayských vládců. Za ní se vypravili autoři dalšího dílu dokumentárního cyklu Objevování pravdy.
      • Re: Re: Obsahy prvních 4 dílů

        8.díl
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Zlato krále Šalomouna

      19. 6. 2011, 13:55 - ČT 2

      Dokument, USA 45 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Co je pravdy na legendě o zlatu z tajemné země Ofir?

      V dnešním dílu dokumentárního cyklu se vydáme po stopách příběhu a legendárních dolech krále Šalomouna. Podle bible pocházely jeho obrovské zásoby zlata z tajemné země Ofir. Ale za 3000 let od vlády biblického krále hledali cestovatelé, prospektoři a lovci pokladů Ofir a královy doly marně. Je zdroj jeho bohatství tak utajený, že ho nikdy nikdo nenajde?
      • Re: Re: Obsahy prvních 4 dílů

        7.díl
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Svatý grál /6.díl/ -

      12. 6. 2011, 14:00 - ČT 2

      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Co víme o záhadném předmětu, vztahujícímu se k posledním hodinám Kristova pozemského života?

      Další díl dokumentárního cyklu se zabývá jedním z nejoslavovanějších předmětů historie - Svatým grálem. Už od křižáckých časů fascinuje hledače pokladů. Ale co to vlastně bylo za předmět? Byl to pohár, který Kristus používal u poslední večeře? Nebo nádoba, do níž byla zachycena jeho krev, když umíral? Co skutečně víme je, že příběh o Svatém grálu má těsnou vazbu na středověk, na dobu intenzivní víry a zákonů cti a romantických legend o neohrožených rytířích. Autoři filmu se při svém pátrání po stopě grálu vydali z Jeruzaléma do středověkého hradu v jižní Francii, do někdejší nacistické pevnosti v Německu a na řadu dalších míst.
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Ledový muž /5.díl/


      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Co jsme se dověděli o člověku, který před 3500 lety zahynul v Ötztalských Alpách

      V Ötztalských Alpách na hranicích mezi Itálií a Rakouskem našli v roce 1991 dva turisté mrtvého muže, který zahynul před 3500 lety. Jeho tělo a osobní věci byly překvapivě dobře zachované v glaciálním ledu. Archeologové začali okamžitě spekulovat o tom, jak zahynul. Většina se domnívala, že ho zastihla sněhová bouře a zemřel podchlazením. Ale byly i jiné teorie... Možná měl nehodu. Napadla ho divoká zvířata. Nebo ho dokonce někdo zabil? Ať je to jak chce - od muže zamrzlého v ledu vědci získali vzácný zdroj informací o životě v době kamenné. A pro nás ostatní je tento muž velmi osobním pojítkem s naší vzdálenou minulostí.
      • Re: Re: Obsahy prvních 4 dílů

        5. 6. 2011, 14:05 - ČT 2, neděle
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      koukám že smaily nefungujou..:-((

      díky za obsahy to se hodí;-)
      aspoň vim o čem to je:-))
    • heath.4ever

      Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Archa

      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Pátrání po nejposvátnějším biblickém pokladu - arše úmluvy

      Po staletích hledali dobrodruzi i archeologové, fantastové i vědci - dokonce také Indiana Jones - archu úmluvy. Hospodinův svatostánek, nadaný posvátnou silou, známý z biblických textů, putoval s izraelskými kmeny pouští, pak byl uložen v Jeruzalémě a po jeho vyvrácení Babyloňany zmizel. Lze vypátrat jeho osud? Další díl amerického dokumentárního cyklu bude sledovat stopy archy úmluvy z hory Sinaj do srdce Jeruzaléma a do nejstarších klášterů v Etiopii. Autoři měli pro své hledání ideálního průvodce - knihu, která spojuje dějiny i víru. Bibli.
      • Re: Re: Obsahy prvních 4 dílů

        4.díl (jsem zapomněla napsat). *3*
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Pompeje /3.díl/ -

      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Po stopách nejproslulejší katastrofy starověkého světa

      V roce 79 po Kristu vybuchla sopka Vesuv. Jednou z nejvražednějších erupcí v dějinách pohřbila město Pompeje - ale také zachovala jeho děsivou záhadu. Proč bylo výbuchem zaskočeno tolik lidí? Počet obětí není přesně znám: zahynulo snad pět až dvacet tisíc lidí. Při hledání odpovědi na tuto otázku autoři navštívili jednu z nejaktivnějších sopečných oblastí na světě. Ve starověkém letovisku Pompeje pátrali po stopě toho, co se skutečně stalo, a nakonec sestoupili do samotného dýmajícího srdce Vesuvu.
    • Re: Obsahy prvních 4 dílů

      Mýty a fakta historie: Nefertiti /2.díl/ -

      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Známe skutečný příběh nejkrásnější a nejzáhadnější ženy ve starém Egyptě?

      Ve druhém dílu dokumentárního cyklu o záhadách minulosti se jeho autoři vydali o více než tři tisíciletí zpátky za odhalením skutečného příběhu egyptské královny Nefertiti. Byla to nejkrásnější a nejzáhadnější žena ve starém Egyptě. Ale najednou tato mocná královna beze stopy zmizela. Proč se to stalo? Vědci a filmaři se proto vydali na nejposvátnější a nejtajnější místa Egypta, prozkoumávali temné hrobky, sestoupili do nitra skal a pohlédli do tváří starověkým mumiím
  • Svatý grál

    teďka jsem na yt objevila krátkou ukázku dílu s joshíkem kterej se jmenuje svatá grál joshík je tamjkao rytíř a pátrá po hradech v jižní francii nevím zda se jedná o dft nebo je to ten jeho vlastní pořad... tak je to z cyklu dft je to hnedka pátej díl kterej následuje za archou ;-) jsem se dívala na imdb:-D
    tady je ukázka http://www.youtube.com/watch?v=4xpc -mPJ310
    • Re: Svatý grál

      Ano, je to opravdu pátý díl z první řady, vypadá to dobře. Ty smaily opravdu nefungují...
    • Re: Svatý grál

      a tady je kraťounká ukázečka z toho jeho vlastního pořadu z roku 2008.. je to takovej trailer shrnutí všech jeho dílů ;-):-))

      "Adentrándose en lo desconocido", los sábados en Discovery World HD

      http://www.youtube.com/watch? v=ikMsp_it6hY
      • Re: Re: Svatý grál

        Hezké.
  • Pompeje , 3.díl

    Malé Shrnutí:
    Poněvadž miluju římské dějiny, tak tento díl mi byl šitý na míru. *3* Joshe jsem obdivovala jak sestupoval přímo do hrdla sopky Vesuvu, to jsem ho obdivovala. V několika pár okamžicích byl legrační, dělal si legraci např. i z toho, že ho škrtí popruhy v oněch intimních místech. *1* Ale že to musí vydržet, neboť on nemlucí italsky a ten muž, co mu ty popruhy šněroval zase nemluví anglicky, poněvadž to byl Ital. *1* Byl překvapený velkým zájmem Italů, co se na něj přišli podívat před sestupem do sopky, to se smál. *3* A pak jsem se ještě zasmála, jak v Pompejích předváděl ve staré pekárně mulu. *1* Ale šlo mu to, rozený herecký talent. *14*
    • Re: Pompeje , 3.díl

      jo tak klíčový nejzajímavější momenty jsi napsala a já přemluvila včera mámu aby se na něj jukla taky a říkala že je legrační... jinak smaily pořád nefungujou..:-((
      • Re: Re: Pompeje , 3.díl

        Snažila jsem se, bohužel jak píšeš, smailíci pořád nefungují...:-(
        • Re: Re: Re: Pompeje , 3.díl

          jo a joshík na twitteru informuje že je teď na závodním školení v utahu u boss asi až do víkendu;-)
          • Re: Re: Re: Re: Pompeje , 3.díl

            Tak to mu přeji, aby si to užil.
        • Re: Re: Re: Pompeje , 3.díl

          já byla ještě vysmátá jak předváděl v ulicích jak uskakuje před lidma autama a motorkama :-D
          • Re: Re: Re: Re: Pompeje , 3.díl

            Na to jsem zapomněla, ale také se mi to líbilo.
    • puspuspusinka

      Re: Pompeje , 3.díl

      A abych ještě nezapomněla, ještě jeden okamžik, který byl celkem nebezpečný mi z tohoto dílu utkvěl v paměti, Josh stál u nějaké ,,minisopky" s nějakým vědcem, který mu vysvětloval, že páry z těchto minisopek používali staří Římané v jejich lázních. A upozorňoval Joshe, ať dává pozor, neb ty páry jsou dost horké a tudíž nebezpečné, i když je to jen minisopka. A Josh stál u ní a nějka mu ta pára šla asi díky větru přímo do obličeje, tak poodskočil a se smíchem dodal, že je to opravdu velmi horké. *1* Hlavně, že to přežil. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit