Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4.díl Archa

    Dívala jsem se opět, v tomto dílu bylo spíš více dramatu než humoru, i když Josh se snažil opět vtipkovat. Jako např. když se šplhal namáhavě na druhý pokus po strmé skále do mužského kláštera a když vylezl až nahoru, tak řekl, že si něco asi zapomněl dole a pak řekl že žertuje a začal se smát. Jinak to bylo spíše o nervy, ten výstup po skále a sestup s min. bezpečností, navíc v oblasti, kde byli banditi a jelikož bylo období dešťů, silné bouře a přejezd přes silně rozvodněnou řeku. Pak jel s osádkou na minilodi po jezeru v silné bouři, všude blesky.. Hrůza, opravdu mu šlo doslova několikrát o život a jinak jak jel na té zvláštní kánoi z rákosu či co to bylo po vodě mezi hrochy, to také nebyl příjemný pohled. Takže v tomhle díle bylo spíš více napětí než humoru a oddychu. Ale zdá se, že narozdíl od předchozích dílů se něčeho dopátral a snad i ru ztracenou archu našel. Hezké to bylo.
    • Re: 4.díl Archa

      jo tak bylo to dost akční ale to asi k týhle práci patří ale třebas se mu fakty podařil husarskej kousek a tu opravdovou archu našel teda to místo aspoň;-) jo dobrej díl :-))
  • Ledový muž /5.díl/

    Včera jsem se opět dívala, Joshovi šlo tentokráte opravu beze srandy o život, byl v horách, šel po stopách ledového muže Etziho, společně s dvěma dalšími muži, ve vysoké výšce začal Josh říkat, že ho pálí plíce, tak tak se hrabal, dokonce upadl, hrozilo, že spadne do ledové průrvy.. Zastihla je nahoře bouře, prudce se ochladilo, výstup nebyl možný, nebylo vidět skoro na krok.. Museli si na pomoc přivolat vrtulník, který je vzal dolů do údolí, Josh jako vždy vtipkoval, ale měl strach.. Druhý den v horách sám přespal, udělal si stejné sněhové obydlí jako Etzi, uvnitř měl stupeň na nulou, skoro nespal, v noci si dělal legraci, že si pro něj jde ledový muž Etzi..:-D Bylo zajímavé vidět Joshe v zimním oblečení s malou čepičí na hlavě, která měla bambulku..:-D Jinak se mi líbilo, jak Josh střílel z luku, který používal Etzi, tedy z jeho kopie, měl dobrou trefu, srnce podruhé "zabil". A taky byl Josh legrační na pitevně, jak si prohlížel všechny ty nástroje. Toť malé shrnutí.
    • Re: Ledový muž /5.díl/

      no tak joshík s čepičkou byl opravdu božííí to se musí nechat..:-D :-D :-D
      jináč jeho lukostřelecký schopnosti mi jsou dobře známý takže mě nepřekvapuje že je takový ostrostřelec..;-) v horách to bylo tedy dost dramatický bych se na jeho místě asi podělala strachy..:-( no a co se tejče jeho humoru s ledovým mužem v iglů či co to bylo to mě taky dóóóst rozesmálo to je ale fík! :-D ;-) :-)) good jako vždy!!!
  • 6.díl Svatý grál

    Tento díl nebyl špatný, Josh se podíval do Francie na hrad, do Německa do nacistického doupěte /jak sám poznamenal:-D/ a také do Izraele /ano, opět:-D/. Hledal svatý grál, jehož se chtěli zmocnit i nacisté /jejich představa Třetí říše byla naprosto zpitvořená.../. V tomto díle Josh šplhal po laně dolů z hradu, tak jak to dělali před mnoha staletími Kataři /mám dojem/. No, když konečně sešplhal dolů do lesa, byla hluboká noc. Jinak se mi moc líbil když byl ve Francii na hradě ustrojen jako rytíř, trochu u toho Josh žertoval, ale bylo mu v tom brnění těsno a byla to velká tíha, Josh se z toho dost zpotil a když bojoval v brnění proti jinému muži v brnění, vypadal, že snad zkolabuje, chudák, nemohl dýchat, byl v tom jako tank, nemohl se hýbat, neviděl.. Jinak, když navštívil to nacistické "doupě", říkal, že má z toho místa smíšené pocity, nedivím se mu, vzhledem k tomu, že jeho národ /Židy/ nacisté skoro zničili..:-///
    • Re: 6.díl Svatý grál

      tenhle díl teda nebyl nic moc joshík zrovna moc neperlil ani intelektově ani svým pověstným humorem a ani tou akčností.. a docela mě dostalo jak říkal že je na hradě poprvé v životě a koukal tam jak vyvoraná myš jak alenka v říši divů:-D holt tohle v americe nemají..:-D
      • Re: Re: 6.díl Svatý grál

        Zase tam mají ty své mrakodrapy..;-):-):-D
        • Re: Re: Re: 6.díl Svatý grál

          ntjn ;-)
  • 7.díl Zlato krále Šalomouna

    Dneska mě zrovna dost bolela hlava, takže jsem ten díl tolik nevnímala, ale bylo tam celkem dost vtipných a zajímavých momentů - i když cestování Joshe bylo celkem chaotické. Izrael, Etiopie, Zimbabwe atd.. No, když se vyjádřím konkrétně, tak myslím, že toto bájné zlato určitě nenašel, i když na konci dílu to jako zaobalil tak, že přece jen v té Africe se to zlato pro krále těžilo. Já nevím, ale co se mi líbilo: Josh žertoval, konkrétně když se plavil na lodi, tak říkal, ať mu dají práci, že bude třeba drhnout palubu.:-D Ale co mi přišlo asi nejvtipnější - když jel dolů do dolů výtahem v Africe /650 metrů hloubka, 18.patro/, Josh po výstupu zpět na povrch při ohledávání pracovníky dolu žertoval, že si vzal nugety a že je nenašli a "machroval". Ta bezpečnostní prohlídka byla celkem pod úroveň, Josh a zloděj, ale bral to s nadhledem, i kloubouk musel sundat, zda nemá zlato pod ním schované, Josh se smál, naštěstí. Jinak nemohu si pomoci, ale Josh mi přijde, že moc dobře nesnáší těsné tmavé prostory a sestupy pod povrch země /dnes se v těch dolech tvářil divně, obzvláště v těch, ve kterých sledoval těžbu, byl zpocený a oči vyvalené, bylo na něm evidentně vidět, když vyjeli s výtahem nahoru, že si oddychl, ale třeba to bylo tím horkem tam a náročným terénem/. Dále se mi líbilo, jak se Josh s takovým rýpalským zájmem zajímal o výrobky ze zlata v Africe, v tom zlatnictví, chtěl vidět, kde to zlato mají, odkud, jak ty prsteny , kříže a jiné věci vyrábějí a toho černouška, se kterým se tam sešel při rozhovoru tak zvláštně hypnotizoval.:-D Nevím, co si mohl Josh myslet, možná, že to jsou pašeráci.:-D A pak se mi ještě na konci dílu líbil Josh při drcení v dolech, taková dřina, než to rozdrtil a pak z toho vytěžili jen pár zrníček zlata, to určitě nemohli býti doly krále Šalomouna, jak tvrdili...:-/ Ale černouškům byl evidentně sympatický, když se za ním a jeho štábem táhla celá vesnice.:-D Jinak Josh je velmi galantní i k mužům - když přijel s tím pánem co ho provázel k těm dolům, vylezl z auta a otevřel tomu pánovi dveře, jakoby je otevíral ženě.:-D
    • Re: 7.díl Zlato krále Šalomouna

      no tak v tej africe mu šlo celkem o hubu to chce odvahu když tam ještě donedávna na oněch místech byla válka a teď to tam střeží osn..8-) jináč ta osobní prohlídka byla fakt ponižující ještě jsem čekala kdy mu hrábnou do slipů...:-(( v těch dolech to byl jináč hnus vůbec se mu nedivím že z toho josh chytil nerva s tím máš teda pravdu že josh je krapet asi klaustrofobik i když se kasá že žádnejma fobiema netrpí což je blbost každej má z něčeho strach..8-)no tak třeba se joshíkovi ty prteny atd.. prostě jenom líbily;-) černouška možná hypnotizoval proto že mu bylo špatně rozumět já tomu černochovi taky moc v tej jeho anglině zrovna nerozumněla a to někdy slova chytám ale tady jsem se nechytala vůbec..:-/ no a opět byl josh v izraeli tu mu už nikdo neodpáře! :-D
      • Re: Re: 7.díl Zlato krále Šalomouna

        Asi máš pravdu.;-)
  • svatý grál a ztracená archa

    Mě se moc líbily díly svatý grál a archa. Vždy mě rozesmívají ty jeho vtípky. No prostě super chlap :)Jo a taky se mi moc líbí, když zkouší nějakou zajímavou práci, kterou tady u nás neděláme, a jak se mu tamější obyvatelé vždycky smějou, když to dělá trochu jinak.
    • Re: svatý grál a ztracená archa

      jo tak s tím souhlasim joshík je bezva chlap je to inteligent a sympa´ták od přírody má takovej zvláštní dar že ho všichni dost žerou když někam přijde
  • návrat z islandu

    joshík hlásil 23.6.2011 návrat z islandu pracovně na svým twitteru.. jináč říkal jednu nechutnost že tam mají v oblibě hodně ovčí hlavy jako že je tam jí a prodávají normálně jako u nás v mekáči třebas no ale psal že ovčí hlavu teda nezkoušel.. ani se mu nedivím.. ble...
    • Re: návrat z islandu

      Ovčí hlavy? To je ale opravdu "zajímavá" pochutina a "lahůdka"... Nedivím se mu, že si jí nedal, také bych se musela z toho pozvracet.
  • souhlas!

    je to zlaticko *14* mlask! *3*
  • Fotky /minivelikost..../ :-///

    Před pár dny jsme objevila na netu článek, kde byla zmínka o Joshovi a jeho snoubence Lily Snyder. *3* Ne, nelekejte se, zatím ti dva ještě nejsou sezdaní. *5* *1* Týkalo se to židovského muzea v New Yorku, kde se sešla každoročně místní smetánka /archeologové atd., co s tím mají něco společného..../. Psali tam nějaké blafy o tom, že něco za nemalé peníze zase vylepšili ze ten uplynulý rok atd.. *5* *5* Mezi hosty byl i Josh s jeho snoubenkou, dokonce tam byl i Joshův budoucí tchán James Snyder s manželkou Tinou, ta paní byla na invalidním vozíčku, měla něco s nohou, asi se přerazila.. *9* Byly to malé fotky, ale Lily tam byla /opět/ oblečená dost usedle jako vždy, je silnější než bývala a zářila jak sluníčko /se jí ani nedivím/, Josh měl společenský černý oblek a zdržoval se někde v pozadí, skoro ho nebylo ani vidět. Schovával se za svou budoucí rodinku před těmi fotoaparáty.. *9* Stará paní byla kupodivu celkem usměvavá oproti jindy, James Snyder vypadal rovněž sympatičtěji, byl evidentně v dobré náladě, páč tam tomu velel. Taková intelektuálská rodinka, no. *1* Ta akce se konala 25.10. 2010 *3*
    • Re: Fotky /minivelikost..../ :-///

      tak to jsem si opravdu oddychla, už jsem myslela, že udělal z lily vdanou paní... ne, to je pochopitelně zase jenom žert.. *1* jen ať si jí kouká vzít dřív, než si to on nebo ona rozmyslí.. *3* .. když tak čtu tady na osobnostech ve článcích o zrušených zásnubách daniela craiga, tak snad tohle joshe nepostihne.. *4* fotky jsem bohužel nenašla.. *9* ale tvůj dokonalý popis mi stačí *3* jo, tak lily má hroznej vkus, to jsem si už všimla dávno - styl "nóbl důchodkyně".. *1* ale když se jí to líbí proč ne *5* a že ztloustla, no holka, asi se má dobře a prožívá šťastné období, proč bychom jí to neměli přát *3* nebo že by se už projevovaly geny a šla do postavy své matky.. *7* *1* tak josh byl jak šedá myš podle toho co píšeš, tak to mě nazlobil.. *4* nu a staré paní matce přeju brzké uzdravení, když se člověk nemůže hýbat a je omezenej v pohybu, stojí to za prd.. *5*
      • Re: Re: Fotky /minivelikost..../ :-///

        Ano, bohužel styl oblékání Lily se dá přirovnat k nóbl důchodkyni..

        "nebo že by se už projevovaly geny a šla do postavy své matky.."

        Těžko říci, možná ano. *1* *3* *5*

        A potřetí ano, Josh opravdu vypadal jak šedá myš, škoda.. *9*
  • 8.díl Cesta do mayského podsvětí

    V tomto díle se byl Josh podívat vyjímečně někam jinam než do Izraele a to do střední Ameriky mezi Indiány k americkým pyramidám atd. Zaujali mě scény kdy byl na letišti a pořídil si nový klobouk, kvůli tomu, kdyby ztratil ten starý. No, pak se mi líbilo, kdy se potápěl pod vodu v té krásné modré průzračné vodě v tom jeskynním systému, kde to bylo velmi nebezpečné a jak říkal, několik zkušených potapěčů se tam už utopilo. Naštěstí to Josh přežil ve zdraví a z ponoru byl nakonec nadšený. Srandovní byl jak se rozplýval z rozmanitosti barev v tom indiánském městečku, pravda je, že ty jejich hadříky byly opravdu dost barevné, že to tady není vidět, ani tady a ani u Joshe v New Yorku. No další akce co stála za to a byla nebezpečná, to bylo jak se potápěl s tím zkušeným potapěčem v jeskyních kde měla býti údajně cesta do podsvětí a kde viděli tu "halucinaci", kde se mísila sladká voda se slanou z moře, ponor to byl zajímavý včetně toho jevu, ale jinak jsem jim to nezáviděla, protože to bylo opravdu dosti nebezpečná akce. Naštěstí to přežili všichni ve zdraví a v souvislosti s touto akcí mě napadá ještě věta, kterou pronesl Josh předtím, že když se mu podaří vynořit na druhé straně "podsvětí", že bude vlastně oslavován jako Bůh a že teď to štáb slyší a proto mu pak opatří lepší ubytování.:-D Jinak poslední co se mi líbilo byla akce, kdy Josh s tím panem archeologem sjížděli tu divokou řeku na nafukovacíh kánoích, to byl také napínák, "sranda" byla, jak se chudák Josh v jeden okamžik převrhl, ale podařilo se mu naštěstí vylézt zpět na člun a krom modřin a odřenin to všichni přežili ve zdraví. Jinak na konci akce kdy dopluli konečně k té obrovské jeskyni řekl Josh, že je rozčilený /ale přitom tak vůbec nevypadal, takže si myslím, že Josh se snad ani rozčílit neumí:-D/, protože ta cesta byla fakt strašně dlouhá, ale pak byl nakonec nadšen z té jeskyně, jak zajímavě uvnitř vypadá.:-D Jinak mi připadal Josh v tom dílu celkově nějaký otrávený a že není ve své kůži, možná to byl jenom můj dojem, ale je to tak. Asi byl unavený a ve stresu.
    • Re: 8.díl Cesta do mayského podsvětí

      Josh je přece Bůh! :-D
      • Re: Re: 8.díl Cesta do mayského podsvětí

        Pan Božský.
        • Re: Re: Re: 8.díl Cesta do mayského podsvětí

          jj
  • Další díly:

    9.díl
    Mýty a fakta historie: Ztracený kmen Izraele, Lembové

    3. 7. 2011, 13:55 - ČT 2

    Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

    Dokumentární cyklus USA. Přišli předkové jihoafrického národa Lembů kdysi z Blízkého východu?

    Další díl dokumentárního cyklu je věnován jedné velké biblické záhadě. V Knize královské se dočteme, že severní izraelské království v osmém století před Kristem zničil vpád Asyřanů. A bylo ztraceno víc než území. Deset z dvanácti izraelských kmenů zmizelo v historii a mýtech. Ale jeden ze ztracených kmenů možná přežil - na tom nejnepravděpodobnějším místě. Mohli dávní Židé dojít z Blízkého Východu až do jižní Afriky? Příslušníci místního kmene Lembů tvrdí, že ano. A zkouška jejich DNA leccos napovídá...
    • Re: Další díly:

      10.díl

      Mýty a fakta historie: Čáry v Nazce

      10. 7. 2011, 15:25 - ČT 2

      Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

      Dokumentární cyklus USA. Tajemné obrazce v peruánské poušti bývají označovány za osmý div světa. Kdo je vytvořil a proč?

      Čáry a obrazce v oblasti Nazca v jižním Peru jsou pro archeology stále záhadou. Po staletí si lidé, přecházející tyto pláně, všímali podivných čar v písku. Netušili, co vlastně vidí. Teprve pohled z letadla znamenal převrat: když se piloti podívali dolů, užasli. Až teď mohli vidět, že tyto čáry jsou součástí obrovského komplexu geometrických obrazců - geoglyfů. Kdo je vytvořil a proč? Zrodila se záhada nazcanských kreseb.
      • Re: Re: Další díly:

        11.díl
        Mýty a fakta historie: Hledání Eldorada
        17. 7. 2011, 15:30 - ČT 2
        Dokument, USA 50 min, Skryté titulky
        Dokumentární cyklus USA. Je bájné město zlata mýtem, nebo čeká na objevení?
        Další díl dokumentárního cyklu vede do jihoamerických pralesů, kde se prý skrývá legendární zlaté město - Eldorado. Město pokryté zlatem, bohatší než si kdo dovedl představit. Byl to sen, který zlákal tisíce dobrodruhů, aby riskovali život. Byl hnací silou objevování Jižní Ameriky. Po staletí ti střízliví předpokládali, že Eldorado je jen mýtus. Nové objevy teď dávají badatelům naději. Může skutečně existovat zlaté město, čekající na objevení?
        • Re: Re: Re: Další díly:

          12.díl



          Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov

          24. 7. 2011, 15:25 - ČT 2

          Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

          Dokumentární cyklus USA. Cesta za obřími sochami na nejodlehlejší a nejtajemnější místo v Tichém oceánu

          Po staletí udivovaly cestovatele a archeology obrovské kamenné postavy na Velikonočním ostrově. Kdo postavil tyto kolosální sochy a proč? Jak dávní obyvatelé objevili tento malý ostrov v Tichém oceánu bez kompasu a map? Jak se jejich kultura rozvíjela a proč upadla? Na tyto otázky hledá odpověď další díl dokumentárního cyklu Objevování pravdy.
          • Re: Re: Re: Re: Další díly:

            Mýty a fakta historie: Tajemství Anasaziů 13.díl

            31. 7. 2011, 15:25 - ČT 2

            Dokument, USA 50 min, Skryté titulky

            Dokumentární cyklus USA. Návštěva jedné z nejúžasnějších archeologických lokalit v Severní Americe - Mesa Verde

            Na americkém jihozápadě existuje jedno z nejzajímavějších archeologických nalezišť - proslulé Mesa Verde. Kdysi tu dávní obyvatelé - Anasaziové - postavili neuvěřitelné skalní obydlí - aby je o pár desítek let později opustili a zdánlivě zmizeli z historie. Proč se rozhodli přestěhovat do stěny útesu a proč náhle odešli a nechali za sebou většinu majetku? Napadl je snad jiný kmen? Nebo je vyhnalo sucho? Proč se celá složitá civilizace náhle zhroutila? Vědci hledají odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit