Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9.díl Ztracený kmen Izraele, Lembové

    Tak v tomto dílu se Josh opět vypravil do Izraele :-D a do jižní Afriky za kmenem Lembů. Co mě asi zaujalo v té Izraeli nejvíc hned na začátku dílu bylo, že Josh se vypravil na Olivetskou horu a navštívil poprvé ve svém životě hroby jeho prarodičů a praprarodičů z otcovo rodové linie, jelikož jeho otec se v Izraeli narodil. Josh po 10 minutách bloudění po židovském hřbitově našel jejich hroby, tak tak chvíli postál a dokonce je nám ukázal i zblízka, což bylo od něho hezké, já bych totiž toto štábu nepovolila, vše co je spojeno s mou rodinou a soukromím je pro mě svaté. Když cestoval do Afriky, tak v Zimbabwe se mi líbilo, jak dělal sám oheň a zkoušel nějakou starobylou techniku, při které sama díky tomu ohni pukala skála. Připadal mi u toho jak malé dítě, radoval se tam u toho jak puberťák, že rozdělal oheň.:-D Akorát říkal, že musí od něho dál, nebo přijde o obočí.:-D Pak se mi líbilo, jak Josh chodil po trzích v Africe a říkal, že by tam nejraději koupil úplně všechno /koukám, že americký materialismus se u něj projevil:-D/, no a pak tam chodil a kupoval jak drak a šibalsky mrkal do kamery /no jo, to se mu to nakupovalo, když to pro něj bylo za pakatel/. Josh se taky v Africe prolétl letadlem nad územím, kudy procházeli předci Lembů a kde je doteď hodně krokodýlů, ale naštěstí nespadli. Ale bylo to takové lehké letadýlko, vítr by je snadno odfoukl. V Izraeli mi přišlo trochu vtipné, jak byl Josh v té laboratoři pro zjištění DNA Lembů, převlékl se do pláště a pak šel za tou paní do laboratoře a podával jí ze slušnosti ruku, ale ona měla rukavice, tak mu řekla, ať promine, ale že má rukavici, tak mu nemůže podat ruku a on s tou napřaženou rukou jakoby vytuhnul, udělal takový rozpačitý obličej a pak si sednul a řekl, že je to v pořádku.:-D
    • Re: 9.díl Ztracený kmen Izraele, Lembové

      tak dnešní díl byl dost nabitej nebezpečnejma situacema teda ty vocasové s těma samopalama mě fakt sejřili a joshíka jsem fakt litovala.. ještě že to dopadlo tak jak to dopadlo protože kdyby ho nebožáka na fleku odbouchli tak bychom přišli o nejlepšího cestovatele a moderátora v jedné osobě a to by byla dost škoda..:-( úchylové jedny izraelský..:-(( doufám že příští díl bude víc v pohodě
      • Re: Re: 9.díl Ztracený kmen Izraele, Lembové

        To jsme dvě.;-)
        • Re: Re: Re: 9.díl Ztracený kmen Izraele, Lembové

          docela mě ale překvapilo jak si joshík odložil láhev s vodou na hroby svejch předků to hraničilo až s neúctou k jejich památce a taky jsem slyšela že židi dávají při každý návštěvě svým zemřelým na hrob kamínek to jsem u něj taky neviděla že by udělal kluk jeden zlobivá :-D
          • Re: Re: Re: Re: 9.díl Ztracený kmen Izraele, Lembové

            Výprask mu za to dát nemůžeme, tak nám oběma nezbývá nic jiného, než mu to odpustit, říká se přece "Chybovat je lidské, odpouštět je božské.";-):-))
    • Re: 9.díl Ztracený kmen Izraele, Lembové

      Největší drama ale bylo, jak jel Josh v tom opancéřovaném autě po nebezpečném území v Izraeli. Když jel s tím pánem v autě, řidičem, který je na nebezpečí zvyklý, neb tam žije, tak mu ten řidič říkal, že mu nemůže zaručit že se mu nic nestane a Josh říkal, že u něj doma je to jiné, tam že lidé chodí nakupovat, koukají na televizi a tloustnou. Prostě typický americký životní model.:-D A když z toho opancéřovaného auta vystupoval, tak ho chudák Josh skoro nemohl ani otevřít a říkal, že ty dveře snad váží tunu.:-D Ale na tom místě, tam byli ozbrojení vojáci, Josh k nim šel, že se s nimi nějak domluví, kvůli archeologickým památkám na tom území, jenomže stráž je nechtěla pustit a navíc neuměli anglicky, jenomže Josh vypadal dost vyděšeně a z toho strachu zapomněl i hebrejštinu, otočil se do kamery a říkal, že zapomněl i mluvit hebrejsky, že je to těžké, když mluví s někým, kdo má zbraň. Takže se s nimi bavil anglicky a prokládal to nejspíš hebrejskýma slovama, ale moc nepořídil, vrátil se k autu a zkoušel se pak s tou stráží domluvit jejich producent, ale ani ten nepořídil, takže nakonec museli změnit plán natáčení a jeli k jiné archeologické památce, kde to už nebylo naštěstí tak nebezpečné. Jsem si myslela, že je tam snad všechny postřílí, to bylo tedy dost akční a napínavé na můj vkus! Za tento díl uděluji Joshovi přímo Bobříka odvahy.
  • josh jako potápník:-D

    hej lidi, tady se mrkněte na video kde se josh potápí v podzemních jeskyních systémech někde na floridě... *14* *3* byl tam před pár dny, píše o tom na svém webu *3* *5*

    Armadillo Sidemount Cave Dive

    http://www.youtube.com/watch?v=kvIlOuZR3Rs

    hezké koukání *4*
    • Re: josh jako potápník:-D

      Krásné video. *3* Psal o tom na svém Twitteru, že prý si rozedřel o skály do krve všechny prsty, chudinka můj malý. *9* Ale jinak psal, že si to užil. Vlastně se tímto připravoval na svou další práci, kterou bude mít v lednu, pojede se potápět do skal, kde bude pátrat po májské kultuře. *4* Snad se mu tam nic nestane, je to nebezpečné. *9* *9* V tom videu na mě osobně působí moc roztomile pod tou vodou, tak neohrabaně. *1* *4* Ale před tím potopem vypadal velmi unavený a bez nálady, nebo byl možná vystresovaný z toho všeho, ani se mu ale nedivím. *5* Moc ho obdivuji, že to takhle zvládl. *3* *14* *14* A je fajn, že se to tu po dlouhé době zase oživilo, vím, že te´d před Vánoci je málo času.. *9*
      • Re: Re: josh jako potápník:-D

        jojo výstižně (opět) od tebe napsané.. *3*
        jo tak na tohle bych si taky netroufla, jsme to ale "odvahy".. *1* bejt na místě jeho snoubenky tak se třesu strachy to jí moc předvánoční mír, klid a pohodičku nedopřává.. *9* *1* prstíky rozedřený do krve se mu určitě do Vánoc zahojej.. *3* *5* *5* *4* neboj! *3* ani mi nemluv o předvánočním stresu toho mám teďka požehnaně ale už finišuju se všema těma vánočníma sr*****a.. *5* jo a ještě něco .. josh se nemůže potápět v lednu na floridě páč tam májové nebyli ale pojede myslím do mexika kde se mimochodem už jednou potápěl před pár lety v rámci natáčení pořadu mýty a fakta historie.. *5* je to opravdu dost nebezpečný ponor tak to teďka musel trénovat... *3*
        • Re: Re: Re: josh jako potápník:-D

          Vím, že Josh se pojede potápět někam jinam a ne na Floridu. *3* Tohle byl jen výcvik. *5* A je to opravdu moc a moc nebezpečné, takže jeho snoubence nějak taky moc nezávidím.. Čím víc tak na Joshem přemýšlím, tak si myslím, že vedle něho asi nebude žádná žena dlouhodobě moc šťastná, vzhledem k jeho povolání. *9* I když lidé okolo jako my mohou z jeho práce nějak těžit a být šťastní. *3* *14*
          • Re: Re: Re: Re: josh jako potápník:-D

            no nám to může bejt volný páč nikdy jeho snoubenky /s nejvyšší pravděpodobností *1*/ nebudem.. *13* *9* *5* ták lily je třebas psychicky odolná a třeba jí jde o jiný věci než o joshovo zdraví... *1* ne ale vážně měl by se brzdit páč mu už přeci jen táhne na čtvrtej křížek.. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: josh jako potápník:-D

              Jednou jsem viděla pořad, kde říkali, že existuje určité procento lidí, kteří mají trochu odlišný řetězec DNA od většiny lidí, tito lidé se prý téměř bezhlavě vrhají do riskantních situací, myslím, že Josh patří mezi ně. *3* *1* Strach o něj mám i když jeho snoubenka jak píšeš nejsem.. *9*
  • soukromej kanál :-)

    našla jsem joshovo soukromej kanál na yt pod přezdívkou XplorerJB... *14* *3* uff, ale že to dalo fachu, ten chlap musí bejt v utajení všude.. *8* *9* *9* *1* *5*

    tady je link

    http://www.youtube.com/user/XplorerJB#p/u

    je tam spoustu videí ale bez názvů, proto se to nedá zrovna moc dobře jinak dohledat.. *8* za to bych mu nasekala holí na holou.. *1* videa z let tak 2006, 2007, 2008 v době kdy cestoval ať už kvůli svýmu vlastnímu pořadu nebo kvůli DFTT.. *5* tak nějak jsem je zběžně shlídla všechny a je tam jedno šokézní video na kterým josh málem umřel.. *9* *9* *9* slabší nátury proto nekoukat..!!!! *13*
    • Re: soukromej kanál :-)

      Ty jseš hotový Sherlock Holmes! *3* *3* *4* *4* Opravdu, klobouk dolů před Tebou. *4* Koukala jsem na ty videa zbytek odpoledne a ještě teď večer, i když jsou to jen rozhovory atd.., v podstatě nic tak ohromujícího, takže jsem se nedívala na všechno tak, abych to shlédla celé. Ale Josh je z těch videí velmi slušný, milý, přátelský, laskavý, charismatický člověk, který tu svou práci bere opravdu moc a moc vážně a nechybí mu ani smysl pro humor, ani se nedivím, že ty ženské po něm tak šílejí. *14* *14* *14* To já taky. *3* Bohužel nebo spíše BOHUDÍK to video s umírajícím Joshem jsem asi přehlédla či neviděla celé, ale nenašla jsem to. Vlastně si nejsem jistá, zda se na to chci vůbec podívat.. *9* *9* Ale našla jsem video, kde Joshe evidentně balí jakýsi moderátor, od pohledu tzv. bukvice. *9* *9* A ano, máš pravdu, Josh je opravdu velmi skromný a plachý tvor, protože najít jeho kanál na www.youtube.com muselo dát opravdu práci. *1* *3* *4*
      • Re: Re: soukromej kanál :-)

        thanks girl! *3* *4* na svou detektivní práci jsem taky dost hrdá..! *1* *5* *3* se vším naprosto s tebou souhlasím *5* to video ti sem (zlomyslně a s jistým sadismem) hodím *1* ale ne je mi toho "mouly" taky líto to si nezasloužil.. *9* *9*

        http://www.youtube.com/user/XplorerJB#p/u/12/W5MjYkezoAU

        je to mezi 2.52 až 3.27... jinak *9*
        je to smolař ale má setsakra velký štěstí

        *4* už se vylízal z mnoha věcí kdy mu šlo o kejhák.. *5* *5*
        • Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

          Je mi jasné, že při tomto nebezpečném povolání mu šlo mockrát o život, ale tohle bylo asi nejhorší.. *9* Udělalo se mi z toho úplně špatně, obcházela mě zima a mráz, fakt mám úplně husí kůži.. *9* *9* *9* Jak se to vlastně celé stalo a co se mu přesně stalo, z čeho měl ten otok atd.? *9* *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

            podrobnosti ti sem písnu jen co to na netu najdu je to pár dní co jsem o tom četla na netu na nějakých stránkách pokusím se to znova najít a pak ti napíšu info protože ti sem nechci psát dezinformace, hmm.. *3* *4* *5*

            no a tady jsem našla fanvid z toho dílu kde josh málem zemřel.. tak jestli chceš skoukni visí to na yt už od půli srpna.. *9*

            Josh's Journal - America's Pyramids (podcast)

            http://www.youtube.com/watch?v=hcZSOU0UnO0
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              *5* *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              Ale to víš že mám, bez Tebe bych o něm nevěděla, co teď vím. *3* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              nemáš za co! *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              Děkuji moc, jsi zlato! *14* *4* *3* *4* "že má unikátní směs intelektu, osobnosti a nádhery..." - S TÍM SOUHLASÍM! *3* *4* Hmm, tak to je strašný, fakt ho obdivuji, dělat cestovatele je opravdu dřina a děs.. *9* *9* Děkuji Ti moc za překlad, jseš moc hodná! Je to hezky přeložené, srozumitelné i pro mě. *3* *4* *5* Jen bych přála Joshovi ještě nějakou tu rodinu, svou, hodné chytré dětičky s tvářičkou po Joshovi. *3* *4* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              Při natáčení druhé série málem dvakrát zemřel.. poprvé při natáčení epizody "the Lost Colony of Roanoke" když byl pokousán hnědým samotářským pavoukem při lezení na strom.. podruhé zemřel ale opravdu málem při natáčení té samé epizody.. chodil po hustých lesích severní Luisiany a zkoumal americké pyramidy a byl pobodán více jak čtyřicetkrát ohnivými mravenci.. během několika vteřin dostal život ohrožující alergickou reakci známou jako anafylaktický šok......... Josh vzpomíná " naběhlá tvář, oteklé údy, intezivní svědění, to bylo strašné"...... přestali filmovovat a josh si píchnul sám adrenalinovou injekci ale prý to nepomohlo a tak musel vyhledat záchrannou službu.. prý to bylo v životě poprvé kdy byl opravdu velmi blízko smrti... ohnivý mravenci jsou velmi nebezpeční proto tam vše v tom dílu nechali tak jak to bylo kvůli varování pro lidi, josh říká, že lidé by si měli sebou nosit antihistaminika které dokážou zachránit život... během roku 2006 když nenatáčel psal josh /protože je vždy ctižádostivý/ knihu o dft která měla údajně vyjít v lednu 2007, kdy měla vyjít i natočená třetí série dft.. dále tu ůíšou že i když se jos těší na natáčení třetí sezóny dft tak doufá že si do té doby dá do pořádku svoje tělo páč natáčení je tak tvrdé že doufá že při tom dalším neztratí tolik hmotnosti, síly a pružnosti.. Konec. tečka.... to byl vejcuc můžeš na to mrknout sama..;-)

              jinak omluv můj kostrbatej překlad je to z int. překladače.. *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              ... dál něco říkal, že ve skutečnosti on doufá, že se stane jeho plán natáčení pružnější a po dokončení by rád zůstával víc na jednom místě aby si mohl založit rodinu a být více u BOSS /to je ta organizace kde šlojí lidi k přežití v divočině jak víš../...
              josh má tituly psychologie a antropogie z Cornell univerzity.......
              říká "no , já nejsem archeolog, jen jednoho hraju v televizi".. napůl žertuje.
              během natáčení dft navštívil skoro všechan starověká místa, on a štáb byli denně konfrontováni s výkyvy počasí, nebezpečnými zvířaty i kulrutními zvyklostmi... když byl dobrý natáčecí den.. jinak josh prý v jednom natáčecím dnu tzv. klidném třebas čůral nad obřím hadem, byl pokousán jedovatými pavouky a byl konfrontovám kvůli oděvu se zvláštními kmeny.. vše v jednom dni.... dvakrát během natáčení mu museli volat záchrannou službu..
              kvalita tohoto žoviálního hostitele dft spočívá v tom, že dělal jako kdyby vše bylo jednoduché, tak to ale nebylo.. říká.. je to dost fyzicky náročné, ale i psychicky, nosíte si svůj "život" v kufru a každou noc jste v jiným hotelu po týdny, jednou jsme byli za 6 dní v pěti zemích..!...
              Druhá série vyšla v lednu 2006, sotva od ledna josh vybalil kufry neváhal a podepsal další smlouvu na třetí sérii, která se začala natáčet poslední víkend v dubnu.. čekalo ho stálé filmování po dobu 8 až 9 měsíců... než tak udělal, tak od ledna do dubna trávil svůj čas mezi prpagováním v show a Coloradem a Utahem kde byl v kanceláři jako vedoucí
              u BOSS.....
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              článek z 31.7.2006 docela už starý....:-d


              od Tonya Parker Morrison
              QuestMagazine.com
              ------ -------------------------------
              Jo sh Bernstein: Explorer a antropolog - Ano,
              Indiana Jones - Ne
              Hvězda History kanálu a pořadu "Digging for the Truth" se nám svěřuje, co je a co není.........

              je televizním hostitelem, antropolog, ekolog, expert přežití, generální ředitel a mladý autor, ale ne Indiana Jones..... dále se tu píše že má unikátní směs intelektu, osobnosti a nádhery... více pozornosti se mu prý dostává přes média /internet atd.../ než v osobním kontaktu ale je prý zájmem o jeho osobu polichocen a poctěn říká se skromným smíchem josh...:-d
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              odkázeček na článek kde o tom píšou jsem po usilovným opětovným hledáním nakonec našla huráá *3*

              http://www.questmagazine.com/z_ tonya_morrison_qm200607_s2-digging- for-the-truth-josh-bernstein-histor y-channel.html

              zkusím ti sem z toho napsat vejcuc *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              Božínku co mi to děláš.. *9* Tohle video je ještě horší než to první.. *9* *9* *9* *9* Z toho asi neusnu.. *9* Joshe mi bylo opravdu moc a moc líto, chudinka můj malý. *9* Josh musí mít určitě nejakého anděla strážného, když to přežil. *4* Díky Bohu za to. *3* Budu jinak ráda, když mi o tomhle neštěstí co potkalo Joshe během natáčení napíšeš nějaké ty informace, jak si mi slíbila, díky. *3* Chtěla bych vědět, co se mu to vlastně přesně stalo.
        • Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

          Video s homosexuálním moderátorem Ti sem samozřejmě s radostí hodím, neb to je aspoň trochu k zasmání, i když jinak samozřejmě Joshe moc a moc lituji. *9*

          http://www.youtube.com/watch?v=7SIfgtdrAwM

          Josh je na to ale jinak zvyklý dle jeho staršího rozhovoru, protože v době jeho největší slávy kdy cestoval a byl každý týden na obrazovce v hlavním vysílacím čase mu chodily prý dopisy jak od žen, tak od mužů kde se mu vyznávali z lásky k němu a posílali mu svoje akty. *1* *1* No, nevím co si asi tak myslel, když vytáhl fotku nahého chlapa a jak se asi při tom tak cítil.. *8* *8* *1* Ale vzhledem k tomu, že je to heterosexuál mu to moc dobře asi nedělalo. *13* *3*
          • Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

            *1* *1* *1* *3*
            bukva je fakt hustá.. *1* ten co tam dělal, tédy jsem si nemyslela co chlapi dokážou vyvádět když se jim líbí jinej chlap no i když bukvě se chlap říkat nedá aspoň né tomu blonďáku kterej z joshe nadskakoval na své barové židličce.. *1* *1* *1* chudák josh nejdřív byl z toho perplex ale pak si chudák musel zachovat dekorum.. *3* no a o těch fotkách nahejch homíků jsem kdesi kdysi taky četla.. *1* *3* no asi se tvářil na to obdobně jako na tohohle bukvu z videa.. *1* *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

              Asi máš pravdu. *1* *3* *4*
        • Re: Re: Re: soukromej kanál :-)

          jo a ještě prosbu pro tebe tady mám *1* hodíš mi sem link na video s "bukvicí", pls... *1* to nemůžu zasejc najít já.. *9* *1*
  • Josh na YT

    Díl Stonehenge - bohužel ve francouštině..
    • Re: Josh na YT

      ahojky jo dívala jsem se před pár hodinama h***u jsem rozumněla ale joshík byl srandovní jako vždy vypadal skvěle a to je to už druhá série takže ho ta první dostatečně nezrychtovala:-D ne vtip:-D jináč celek nic objevnýho tam nedělal lítal letadlem nad těma mystickýma šutrama, taky sekal kmen u sromu v lese s tou pravěkou sekyrkou co mu vyrobil ten starej dědouš.. lezl do nějaký podzemní šachty s tou ženskou.. pak s tím dědoušem rozdělával po primitivním zpsobu oheň a taky ještě s jeho starou dělali všichni společně nějaký provazy a provázky z kopřiv což bylo zajímavý protože vypadali opravdu že držej však to joshík ozkoušel:-D ale trhat kopřivy se mu evidentně nelíbilo to dělal docela ksichtíky ale nebude mít revma kluk jeden:-D no taky slaňoval s nějakým chlápkem takovým malým otvůrkem do nitra skály která byla pod povrchem obrovská... a zlatej hřen na konec.. joshík tam tahalz tou bandou nabušenejch hošíků takovej malej šutřík no malej oproti šutrům ze sounehnege určo:-D a dalo jim to dost práce až na nějokikátej pokus s tím trochu hejbli a to použili i moderní techniku:-D takže je to záhada jak se tam ty šutry octli...
      À la recherche de la vérité - saison 2 - Stonehenge partie 1
      http://www.youtube.com/watch?v=pa a8RPjHD5I
      link;-)
      • Re: Re: Josh na YT

        Dívala jsem se odpoledne, "dala" jsem si ho hned po Čárách v Nazce, hezký díl, Stonehenge je pro mě magické místo, ale větší požitek bych z toho dílu měla, kdybych Joshovi rozuměla aspoň slovo.;-)
  • 10.díl Čáry v Nazce

    V dnešním díle Josh navštívil Peru v jižní Americe, aby přišel na kloub této záhadě. Nasedl s pilotem do ultralehkého letadla a létali nad tou pustinou a prohlíželi geolify, při tom Josh poznamenal, že je on sám snad těžší než to letadlo a že to letado vyapdá poněkud chatrně, rovněž nebyl nadšem ze zjištění, že pilot se mu "pochlubil" s tím, že už s tím letadlem několikrát spadl, jednou dokonce vážně. Pochvalu si Josh zaslouží za to, že má oši jak ostříž a že při prvním přeletu objevil nový geoglif "květinu", asi 345 v pořadí toho času. Pilot měl z toho velkou radost, že je nový obrazec na světě a loudil po štábu fotku.:-D Pak se Josh plazil starobylýma podvodníma kanálama, které vybudovali Nazcové, ale dalo mu to dost práci, plazil se v malém úzkém prostoru, lilo z něj jak z konve, navíc v bahně, ve vodě, zimě, skrčený po čtyřech a musel čuchat zápach bahna. Nakonec ho neprolezl, kvůli své "tloušťce" a musel vylézt "náhradním" východem ven a řekl, že bude potřebovat ihned sprchu, asi hodně "voněl".:-D Legrace byla z Josehm na pobřeží, kde byl s rybáři a s tou paní, co ho prováděla. Rybáři mu ukazovali techniku lovu ryb z moře, Josh na ně koukal, pak si najednou sundal klobouk, podal ho té paní, řekl, ať jí ho podrží, začal si sundavat sandále a odhazovat na zem a ta paní byla jen v údivu a pak mu řekla, to už Josh bežel do moře mezi rybáře, co dělá a on, že si to musí jít zkusit.:-D Voda prý byla studená a proud silný, takže Josh byl velmi unavený, ale šťastný, že si to mohl vyzkoušet.:-D A sám si dělal srandičky z toho, že rybáři chudáci byli z jeho činu jaksi zmatení, nevěděli najednou co mají dělat a asi se ptali sami sebe "proboha, co ten chlap mezi námi dělá?". :-D Jopshovi to ale v zájmu vědy ani trochu nevadilo.:-D Na geoglify se letěl podívat s jiným letadlem a jiným pilotem i nad Mohawskou poušť v Kalifornii v severní Americe. Josh mě rozemíval i celkem při návštěvě muzea mumií Nazců - tedy jen těch usekaných hlav - Josh držel opatrně jednu z hlav a dělal u toho slušné obličeje, různě kroutil oči, pusu, celý obličej...
    • Re: 10.díl Čáry v Nazce

      Byl naprosto iritovaný představou, že Nazcové měli takové obětiny a dokonce i Inkové.:-D Taky na něho silně zapůsobilo velmi rozlehlé pohřebiště Nazců v Peru, dolsova stál na mnoha a mnoha hrobech s mumiemi a všude kolem byly rozsety kosti a lebky Nazců. Říkal, že je to celkem děsivé místo, ani se mu nedivím. Myslela jsem si, že tenhle díl nebude nic moc, ale mile mě překvapil.
      • Re: Re: 10.díl Čáry v Nazce

        mě se líbilo jak joshík radostí nadskakoval v tom letadle a tlemil se do kamery div z něj nevypadl to už byl teprv uvolněnej..:-D když objevil tu květinu jak píšeš;-) a ještě na zemi když přistáli tak tomu snad nemoh ani věřit a nějak chytil i barvu dočervena asi se styděl nebo co ale byl opravdu takovej načervenalej v ksichtíku a blaženě se u toho usmíval že přispěl k dalšímu objevu kolem těch záhadnejch obrazců..:-D:-D jinak bych řekla že měl před letem a snad i v průběhu slušnou úzkost..:-D ale já se mu nebudu smát neb sama bych se podělala strachy.. jen s plenkovejma kalhotkama bych se cítila při takových letech bezpečně..:-d
        • Re: Re: Re: 10.díl Čáry v Nazce

          Taktéž.:-D
  • Ten jeho právník by mohl možná býti tenhle muž http://www.hodgsonruss.com/applications/AttorneyBiography/biography.aspx?lid=6&par%3a%40intIdent=300&QToK=%2b5o4vEc4H8Dtn5Cf8UC3bA%3d%3d , v infu v podstatě má, že se zabývá těmito právními problémy, který nastal Joshovi kvůli vstupenkám. *9*
    • od pohledu je to žid jak poleno stejně jako joshík *1* i podle jména teda.. *5* no a jsou si klucí trochu podobný dík předkům akorát že ten jeho právník je ošklivej a bez vlasů ale zuby mají oba poamericku běloskvoucí... *1* *3*
      • To je pravda, ale ten člověk vypadá jinak solidní. *5*
        • *5* *3* *4*
  • 11.díl Hledání Eldorada

    V tomto dílu se Josh jel podívat do jižní Ameriky, do Peru k městu Nasca, kde prozkoumával úpadek incké říše. Resp. zničení této staré indiánské kultury Španěly a jejich obrovskou touhou po zlatě. Vydal se k nejvýše položenému jezeru na světě Titicaca, kde měl údajně indiánský náčelník Eldorado což znamená pozlacený vhodit ke dnu jezera obrovské množství inckého zlata, které uchránili před Španěly. U jezera Titicaca se špatně dýchalo, vzduch byl příliš řídký a Josh dost lapal po dechu, poznamenal že jezero Titicaca mu přímo vzalo dech.:-D Trvalo mu pár dní, než se aklimatizoval. Pak vyjel s archeologem na lodi a potápěl se v tomto studeném jezeru /pouhých 9 stupňů/, což bylo nebezpečné, Josh říkal, že je trochu nervózní, protože v ledové vodě a v takové vysoké nadmořské výšce se ještě nikdy nepotápěl. Když skočil do vody, tak si sundal potapěčské brýle a tak trochu zařval, že je ta voda opravdu studená.:-D Ve vodě musel dělat kvůli nízké teplotě pomalé pohyby a musel pomalu dýchat. Ve vodě nemohl být ani půl hodiny, takže asi po 25 minutách se vynořili. Nic nenašli jak jinak. To pravé dobrodružství na něj čekalo spíš až ve druhé polovině dílu, vydal se hledat zlato do amazonského pralesa, podnikl expedici. Jel do Andských hor autem, v horách se mu dýchalo sice o něco lépe, ale ne o moc. V horách na něj čekali dva potomci Inků a lamy, Josh poznamenal, že dostal nějakou divokou lamu /ona byla opravdu nějaká nebezpečná, ač jsou jinak lamy plachá zvířata/.
    • Re: 11.díl Hledání Eldorada

      S nákladem šli pěšky s lamami do hor po starodávné stezce Inků. Což bylo docela náročné, vzduch byl i tak poměrně řídký a Josh se smál, když viděl jak za ním cupitá stádo lam s nákladem.:-D Nejnebezpečnější část přišla, když se vydal Josh s expedicí takovým člunem po řece v Amazonii, v pralese, na mnoha místech byla řeka mělká a tak museli vylézt a člun tlačit, v řece přitom byli různá jedovatá zvířata atd.., takže to bylo dost nebezpečné. Naštěstí se nikomu nic nestalo, na jednom místě však museli vylézt, nechat člun na břehu, poněvadž řeka končila a rozejít se do pralesa, kde to také bylo nebezpečné, samé jedovaté rostliny, zvířata, prales byl velmi hustý a nebylo vidět na 3 metry, cestu si museli prosekávat a smůlu měli v tom, že je zastihl intenzívní déšť. Takže expedici museli vzdát a jak řekl Josh, nálada byla pod bodem mrazu. Museli se vrátit k člunu, byli celí promoklí a unavení. Domluvili se potom s místní leteckou poštovní společností, že je vemou letadlem nad údajně incké pyramidy hluboko v pralese. Jak poznamenal Josh, nálada v letadle bylo o dost lepší, než v pralese o den dřív. Když letěli nad pralesem místama, kudy šli, Josh říkal, že si ze země neuvědomoval, jak moc je prales hustý a široký. Byl naprosto fascinovaný, bohužel žádné zlato nenašli. Takže tento díl byl tak trochu fiasko, i když byl velmi zajímavý a napínavý.
      • Re: Re: 11.díl Hledání Eldorada

        njn bych se mocky divila kdyby nějaký to zlato našli:-D;-)ale bylo to good 8-)
        • Re: Re: Re: 11.díl Hledání Eldorada

          S tím jsem ani nepočítala, že ho najdou, abych byla upřímná.8-)
  • důležitý!!!! :-))

    jaké ženy se mu líbí?
    *1* *7* *14*
    prý ......
    inteligentní, zábavné, vtipné, hravé, sebevědomé, odvážné, milující, sexy, ambiciózní, spontánní, dávající a ochotný k růstu......

    *14* *3* *14*

    jojo nemá malé nároky.. *4* *5*
    • Re: důležitý!!!! :-))

      Dobrý, jdou tyhle vlastnosti všechny vůbec dohromady..? *7* A když se dívám na jeho přítelkyni, nepřijde mi ani přespříliš inteligentní a zábavná, vtipná, hravá, odvážná, sexy a spontánní už vůbec ne. *13* *1* Sebevědomí jí ale z fotek pravda neschází, to malé rozhodně nemá, takže jí tipuji i na dost ambiciózní osůbku.. *9* *9* A jestli je milující, dávající a ochotná k růstu, to nemohu tak jednoznačně posoudit. *3*
      • Re: Re: důležitý!!!! :-))

        asi ano ale potíž takovou ženu sehnat se všema těma vlastnostma.. *1* ale kdoví třeba se mu už konečně zadařilo když tu svou v létě požádal o ruku má jistě tyto kvality.. *5* doufejme že milující a dávající je jinak má joshík smůlu.. *9*
        • Re: Re: Re: důležitý!!!! :-))

          Pořád mě vrtá hlavou, co ona vůbec dělá, čím se živí, co vystudovala.. *7*
          • Re: Re: Re: Re: důležitý!!!! :-))

            nevím taky ale myslím že tatínek jí nějaký to teplý místečko obstaral i kdyby byla blbá až by bučela.. *1* uvádí že je ze sothebys manhattan nevím co to je jestli normální mrakodrap na bydlení a jmenuje se to tak nebo její pracoviště každopádně jsem našla na netu jistou budovu s tímto názvem kde se vystavují např. umělecká díla obrazy atd.. ale fakt nevím s tím nepomůžu.. *13* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: důležitý!!!! :-))

              Přesně!
            • Re: Re: Re: Re: Re: důležitý!!!! :-))

              no prostě protekce je všude *5* *8* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: důležitý!!!! :-))

              Dívala jsem se také a máš pravdu, ale v tom mrakodrapu je i vinotéka a další jiný věci, ale pochybuji jak píšeš, že dělá někde např. ve vinotéce.. *3* Typuji, že pracuje někde u historických předmětů nebo uměleckých, třeba malířská díla. *5* Když má někdo tatínka za ředitele muzea, známé a nadité obálky s penězi, jde vše, ale já jí to přeji. *4*
  • Joshovo Twitter, dlouho jsem tam nebyla, ale má tam za posledních 14 celkem dost novinek + nějaké ty fotky.
    Např. zde http://twitter.com/antroastronomo/status/203671696459309057/photo/1/large , není tam sice on osobně, ale visí na takovém obřím plakátu, či co to je. *3*
    • to je jeho starší podoba..? *3* vypadá tam nějakej zachmuřenej až přímo nas..tý.. *1* *4* *5*
      • Nevím, ale skoro bych řekla, že je to z DFTT. *3* Takže jeho starší podoba. *5* *4* *3*
        • *14* *14* *14*
    • Tady je u Mountainfilm, kam je Josh zván každoročně. *3*
      http://twitpic.com/9pz9sz , den čerstvá fotka. *3* *14*
      • dobrý *3* ale stárne nám chlapec ba přímo fotrovatí... *13* *9* nějak vedle lily nerozkvetl.. *7* *6* ale nebudu kritizovat.. *1* *5* drží si v pacině zasejc jeho širák koukám *1* *3*
        • Už to není to co to bývalo, ale to k tomuto věku a k procesu stárnutí už patří, taky nebudeme věkem krásnět. I tak, pořád vypadá na svůj věk 41 let velice dobře. *3* *14* *4*
          • nemyslela jsem to tak drsně jak to asi vyznělo *5* jasan pořád vypadá good *14* *3* *4* *5*
      • A tady je Josh u jídla s nějakým chlápkem z branže. Ta fotka je z března http://twitter.com/#!/JoshBernstein/media/slideshow?url=http%3A%2F%2Ftwitpic.com%2F90eg1u, dávají si pěkně do nosu, co říkáte? *1* *3*
        • to teda jo taky nám mohl poslat *3* *4*
          • To by už stejně nebylo jedlé. *1*
            • asi tak *1* *2* *12* *3*
  • Joshovo dvojče

    Trávila jsem dnes dost času na YT a našla jsem k mé potěše nové fanvideo s Joshem, jsou tam záběry z letiště atd., moc hezké, Josh je roztomilý a moc krásný i přes tu viditelnou únavu. *14* *14* *14*

    Maya le royaume des morts
    http://www.youtube.com/watch?v=9oOvakU8OmI

    Bez klobouku nedá ani ránu, jsem se musela smát. *3* *4*
    • Re: Joshovo dvojče

      *1* pravda pravda má drahá joshík na letišti k zulíbání *14* klobouk si kupoval i na letišti a jaký u toho dělal legrační ksichty *1* *3* *4*
      • Re: Re: Joshovo dvojče

        Koupi klobouku na letišti jsem se také smála a několikrát jsem si ten výjev z letiště musela přehrát. *3* *1* *4* *3* Moc legrační! *4*
        • Re: Re: Re: Joshovo dvojče

          jj *1* *1* *1*
    • Re: Joshovo dvojče

      A světe div se, nalezla jsem i video s Joshovým bratrem, jednovaječným dvojčetem Andym. *3* Vím, že to video měl před několika měsíci Josh na svém oficiálním webu, chtěla jsem si jeho bratra pořádně proto prohlédnout, ale po shlédnutí tohoto videa jsem došla k závěru, že Andy není ani tak hezký, charismatický, ale dokonce že ani nevypadá jako Joshovo jednovaječné dvojče! *7* Jistou podobnost v rysech vidím, ale jinak.. *13* *9* Povahově mi přijde zcela jiný než Josh, Andrew je vedle něho takový ulízaný suchar! *1*

      The Myth of Stress
      http://www.youtube.com/watch?v=DLgamDqfUNY

      Joshův bratr má opravdu originální přezdívku na YT - mythofstress. *1*

      Ve videu hovoří o své knize, kterou nejspíš vydal na jaře 2010 s názvem "The Myth of Stress".

      *5*
      • Re: Re: Joshovo dvojče

        taky na mě tak působí.. nevim neni mi tolik sympatish jako josh *13* je to taková typická kancelářská myš zalezlá od devíti ráno do šesti do večera ve své lékařské ordinaci.. *1* on je prý myslím psycholog nebo nějakej psychoterapeut.. občas má nějakou tu přednášku.. ta knížka je jeho první myslím.. *5* ale vypadá že je úspěšná mezi čtenáři... *5* o joshovu knížečku bych měla zájem páč tam píše o zákulisí, natáčení dft + pár soukromých osobních informací ze svého života a má tam taky nějaký svý fotky z dětství atd.. *3* *4* andy mi přijde takovej hodně hodně umírněnej od dětství i když josh není žádnej drak tak oproti andymu.. *1* *5* no mají podobný rysy i hlasy ale josh má jak hezčí hlas tak je hezčí celkově má vymakanější postavu a tak i když je o kousilínek menší jak jeho brácha.. myslela jsem si nejdřív že andy je jeho o něco málo starší bratr ale pak jsem se dočetla tu informaci o jednovaječných dvojčatech.. *1* *3*
        • Re: Re: Re: Joshovo dvojče

          Trefa do černého! *3* Ano, také jsem si myslela, že Andrew je jeho starší bratr. *3* Tu knížku od Joshe bych vážně chtěla čím víc, když čtu tvoje zprávy a informace o ní. A kdo by nechtěl vidět malého Joshe, musel být strašně roztoumiloučký a už tehdy krásný klučík. *14* *14* *14* *4* Nevíš, co Josh psal o svém soukromí v té knize? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

            joshík je známej jako velkej tajnůstkář takže o jeho soukromí toho prej moc neprozradil v podstatě tam napsal jen takový ty základní údaje + nějaký perličky ale nic moc.. *9* *9* hlavně s zuřivostí sobě vlastní psal o pořadu dft a jeho zákulisí... *5* no šmatrám v paměti ohledně jeho soukromí a vupomněla jsem si na tyhle věci že psal že jemu a jeho bráchovi Andymu říkali rodiče habibi když byli malý což v arabštině a hebrejštině znamená miláček *14* dál že je židovskýho původu jeho otec george bernstein se narodil ve starým městě v jeruzalémě v izraeli a umřel 6 tejdnů před joshíkovejma 15 narozkama ve spánku na infarkt.. *9* prarodiče a praprarodiče z otcovýho strany jsou všichni pohřbený v jeruzalémě.. jeho matka pamela ještě žije a pracuje v nějakým knižním vydavatelství pokud mi paměť dobře slouží a byla prej první která si přečetla joshovu knihu o dft... *5* jinak rodičové joshe se rozvedli když mu bylo pět let.. pak je vychovávala matka a otec si je občas "půjčoval".. josh taky psal že rok po smrti jeho otce zahynula při tragické automobilové nehodě i jeho teprve tříletá sestra.. *9* jinak josh má prej ještě o rok mladšího nevlastního bratra.. *5* josh říkal že jeho idolem byl clint eastwood z westernů josh si na to hrával a jeho babička mu prej upletla i pončo.. *1* jeho nej film je hodný zlý a ošklivý s clintem v hlavní roli jak jinak.. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              asi osud.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              Víš, asi nejhorší na tom je, že ty ostatní jeho bývalé přítelkyně na mě nepůsobí o nic lepším dojmem. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              ále jaký bříško správnej chlap by měl mít trochu pivní břich nebo ne? *1* ale co i kdyby měl tak špíček sem špíček tam.. *4* aspoň má tukový zásoby ty potřebuje k tomu povolání jinka by se ztratil bez funusu.. *5* *5* tak když tak čtu tvůj novej vzkaz tam nahoře tak už asi chápu proč se chtěl stát rabínem.. *9* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              Tak to já bych tomu, že Josh je trochu v soukromí lenoch i věřila, protože jsem si všimla, že Josh má sice malý, ale jistý sklony k bříšku. *3* *4* Mě to ale vůbec nevadí. *14* *14* *14* No, už jsem psala, že se stydím *8* rozebírat jeho sexuální život. *8* Ale je jasné, že pokud není doma, tak žádný nemá. A když přijede z cest, bude nejspíše nějakou dobu po příjezdu bez energie. Bože dej pokoj..., s chlapákem. *7* *8* *13* To bych spíš už napsala s tou slečnou. *3* Josh a prostatický impotentní dědek, tedy ten kdyby si to chudák přečetl. *8* Já vím, že si to myslela ve srandě. *3* *4* Tak doufám, že se mu tohle všechno vyhne. *5* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              mnó tak já bych u něj tak ty dětičky neřešila protože u chlapa je to jedno.. u chlapa je největší hrozba impotence nebo když se stane prostatickým dědouchem ale když se tak dívám na joshe u toho to zatím ještě nehrozí.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              no tak že drží na hafo fotkách sklenku s chlastem se dá pochopit, je to na společebnských akcích kde tu sklenku srží všichni *1* *3* jde o to kolik takových sklenek za večer stihne.. *4* *3* *7* *5* no mě docela překvapilo že se joshík přiznal že je v soukromí poměrně línej na pohyb, v tom smyslu že necvičí jen sporadicky.. *1* myslím si že jeho pomalé stárnutí souvisí s genetikou páč jeho dvojče má taky ksichtík jak dětskou prdýlku i když je to jinak suchar.. *1* *5* joshovo sexuální život raděj necháme při jeho pracovním vytížení ho asi moc divokej mít nebude *9* *8* *4* tak mu přejme aspoň ten co měl dodnes a bude ještě mít *5* *14* doufám že na rabína nechtěl jít po nějakým nepříjemným zážitku s nějakou slečnou /nebo i možná chlapákem/ *7* ne dělám si srandu *1* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              *8* A už se zase musím červenat.. *8* *8* *8* Kvůli jeho reprodukčním orgánům. *3* Já pevně doufám, že ty děti pořád stále nemá z důvodu, že se např. na tom koni natřásá jak pytel brambor jak píšeš. *9* Ale to snad ne. *13* Možná je to něco psychologického jak píšeš, nebo také ne. *13* A pravý důvod zná jen on sám. V současné době si myslím, že stále dává přednost práci před soukromím. Nevím, zda je to dobře, možná by si měl pospíšit než mu tzv. ujede vlak. *9* Bylo by škoda, kdyby takový úžasný človíček zůstal bezdětný. *9* Proto mu přeji do budoucna hlavně ty děti a aby mu dělali jen samou radost. *14* *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              *3* Nevím jak moc Josh holduje alkoholu, doufám, že moc ne, jelikož jsem ho dost často na fotkách viděla se sklenkou v ruce, ale věřím, že to moc s ním nepřehání. *4* Drogy, cigára - to se ho snad netýká. Působí na mě jako velmi slušný muž pečující o své zdraví i tělo. Kdyby to byl nějaký feťáček atd., na jeho obličeji by se to v tomhle věku už promítlo. *3* Ono se nadarmo neříká, že do třiceti si za svůj obličej nikdo nemůže, ale od třiceti výš ano. *1* *5* A Josh na mě nepůsobí naštěstí jako vyžilý člověk. Ani ve svých skoro čtyřiceti nemá prakticky žádné vrásky. *4* *3* Netroufám si tady tvrdit, z jakého důvodu nakonec na toho rabína nešel.. *13* *3* Ale jeho sexuální život bych se asi tady styděla rozebírat. *8* *8* *3* Nehledě na to, že nic o něm nevím. Proto si jen tak sním jaký Josh asi je, nemyslím teď po sexuální stránce. *8* *1* *14* Co dělá jeho matka coby literární agent opravdu nevím, nejsem z téhle branže.. *9* *13* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              jo taky si myslím že josh se otcovství podvědomě bojí a má z něho obavy i když si jináč děti moc přeje myslím že nekecá když to tvrdil před pár lety že děcka chce.. ale je nějakej bloklej nevim jestli přímo kvůli traumatům z děstství kvůli smrti vlastního táty potažmo ségry ale je to moc smutný.. může mít nepříjemný vzpomínky i z rozvodu rodičů... důvodů může být spoustu nejsem psychoanalytik.. že přežil svou smrt jako předčasně narozený mimčo to je prostě boží zázrak, souhlas! střílet z luku umí joshík rozhodně líp než jezdit na koni je totiž na něho moc těžký a natřásá se na něm jak pytel brambur..:-D a navíc to není zdravý pro jeho reprodukční orgány.. ;-) josh slítl z koně..? :-D hlavně že přežil...8-) asi zasejc při tom pádu zapracoval ten anděl strážnej jak píšeš..:-) dobrá dobrá josh je "náš" kluk ráda se podělím s tebou jo!:-D projednou udělám výjimku..:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              jo tak o tom že rád doutníčky to jsme už myslím tady probírali ale neměl by to fakt přehánět i když ještě že neholduje alkoholu drogám a cigárám.. to by bylo zhoubnější pro jeho zdraví.. i hezký chlapi se stávají rabíny, faráři, mnichy a já nevim co ještě ale důležitý je to že se nakonec na toho rabína nedal.. asi jeho židovská víra není tak pevná nebo bůhví proč na to nakonec nešel.. třeba má rád hodně sex a nechtěl sexuálně abstinovat..:-D vzhledem k tomu co blondýnek stálo po jeho boku...:-D acháá tak literární agentka je jeho máti díky za upozornění ale nebim zda pracují i agenti v knižním nakladatelství spíš bych řekla že knihy nějak udávají na trh nebo tak něco ani nevim jakou mají vlastně pracovní náplň krom četby knih..:-D jinak nemáš za co pořád ti to píšu! *5* *1* *3* *5* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              Josh rozhodně neměl lehké dětsví, ze smrti otce a sestry byl dost zdrcený a mám z něho takový pocit, že přes odloučení a následnou smrt svého otce se doteď nepřenesl. *9* Možná v sobě doteď hledá otcovský model a má možná obavy mít své vlastní děti, jen mě to tak napadlo. Ale snad si tyto traumata už v sobě vyřešil. *4* Hrozné je i to, že málem zemřel jako novorozeně.. *9* Josh musí mít zaručeně anděla strážného. *4* *3* Joshe jsem viděla v DFT nebo na fotkách hodněkrát střílet z luku a opravdu mu to moc šlo, je šikovný, přirozený talent. *3* Ale co se týče jízdy na koni, v jednom krátkém videu z něho spadnul. *1* Ale nic se mu nestalo. *5* Celkově mi je Josh svými zájmy a životním postojem strašně sympatický, to je můj kluk. *14* *14* *3* Nebo "náš" kluk, jak chceš. *1* *3* *4* Jak jinak píšeš, informací je o něm všude spoustu, chce to prohledat google. *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              Děkuji Ti moc a moc! Na Tebe je vždycky spolehnutí! *3* *4* *14* Některé ty informace jsem věděla, ale spousty i ne. Já jsem se zase někde dočetla, že Josh se dost dopoval během natáčení DFT kofeinem a kvalitními doutníky, doutník je prý jeho vášeň, i když to s ní nepřehání naštěstí. *5* *4* To, že se chtěl stát rabínem mě upřímně šokovalo neboť takový krásný chlap..! *7* Ale myslím, že to souvisí s jeho stránkou osobnosti, která je duchovně a nemateriálně zaměřená. *5* *4* Kdesi se psalo, že v druhé polovině 80. let mu začal vadit typický americký materialismus, všichni jeho spolužáci chtěli spoustu peněz, drahá auta, domy atd., Josh byl jinde. *4* Zajímal se prý hodně o knihy, navštěvoval v dětství městskou hlavní knihovnu v New Yorku a trávil tam veškerý svůj volný čas, byl velmi sečtělý a je. *5* Také jsme zjistila, že Joshovi už od děství vadilo americké nezdravé stravování a tak si nosil do školy zdravé obědy, něco jako biopotraviny atd. *3* A chtěla bych Tě malinko opravit, jeho maminka je prý literární agent, ale asi i ti pracují v knižním nakladatelství, nebo ne...? *7* To je jedno. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              pak tam píše že se narodil na manhattanu a vyrostl tam.. josh psal že se narodil o několik týdnů s bratrem předčasně a skoro málem umřeli neboť oba měli něco s plícema v důsledku předčasnýho porodu v tej době na to byla téměř na sto procent úmrtnost páč lékaři to ještě neuměli v těch 70. letech léčit a v podstatě to že to josh a andy nakonec přežili popisuje jako malej zázrak..uff *4* *3* v dnešní době už to mají doktoři prej na háku *5* josh chodil s bratrem do vysoce prestižní školy Horace Manna *5* v roce 1989 na cornell univerzitu kde študákoval v oborech antropologie a psychologie, pak študoval ještě indiány a jejich kulturu a taky studia blízkýho východu.. *5* když absolvoval strávil rok v postgraduálu v jeruzalémě kde studoval mysticismus a starověký texty.. taky se chtěl stát rabínem.. a joshík umí plyně hebrejsky mluvit a psát.. taky říkal že se věnoval někdy mezi 15 až 20 lukostřelbě na dost slušné úrovni dost vyhrával taky jezdil na koni atd.. u BOSS kam se dostal prvně jako student když mu bylo sedmnáct.. *5* vlastně tam začala jeho kariéra u boss kde je doteď krom spousty a spousty jiných aktivit.. *5* no chce to projet internet spousta informací je na http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_Bernstein *3* tak na to mrkni.. *3*
      • Re: Re: Joshovo dvojče

        Tady na téhle adrese jsou informace o té jeho knize http://www.activinsight.com/individ uals_overview.html pokud to bude někoho zajímat, já osobně si myslím, že to jsou samé blafy. *4*
        • Re: Re: Re: Joshovo dvojče

          upřímně děvče.. psychologické blafy mě nijak nezajímajůůů.. *13* *1* já bych raděj tuhle knížku od joshe http://www.amazon.com/Digging-Truth-Adventure-Exploring-Archaeological/dp/1592402771 "Digging for the Truth: One Man's Epic Adventure Exploring the World's Greatest Archaeological Mysteries" *3* bohužel v češtině jak jinak nevyšla.. *5*
          • Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

            Psychologie je sice zajímavý obor i když jsem psala o blafech, ale v tuto chvíli mě opravdu nezajímá, ne v anglickém jazyce. Jak píšeš, raději bych chtěla tu knihu co napsal Josh. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              Jsem toho názoru, že duševní nemoci se nedají léčit, pokud si to nebude přát ta vyšší síla co nad námi bdí. *3* *4* Proto si myslím také, že nějaká duševní jóga je k ničemu. *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              jak to funguje to nevim ale cítím z toho popravdě řečeno nějakou chujovinku ze který hafo lidí bude živo a těm lidem - pacientům to nebude stejně k ničemu *13* no třeba mu teď ubližuju ale stejně...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              Duševní jógy? *7* Jak to asi funguje.. *7* Nechť ať si jí tedy nechá patentovat. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Joshovo dvojče

              hele a víš co ten jeho brácha je prej "vynálezcem" takzvané duševní jógy.. *1* ale já chci taky tu joshovu raděj *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit