Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley1995

    josh

    je skvělej herec hlavně v pearl harbor je boží *14*
  • Re: Jajinka

    čauky..=) prosímete dke bydlí joSh..? když si tam byla s tema roidčema...? papec *3*
  • joSh

    liDi...? newíte nekDO kde bydlí prosíím :* napiš te :-) pleasee *7*
  • .. joSh

    _*nádHernEj_* každej na nej má jinej názor..=) beru že každýmu se nelíbí tak at ho aspon nebuzerujte *5* *5* *13* *8* je
    _*SladKej_*
    pRostE dOkonAlej_* mYLuju Těě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • terulinkab

    Super

    Podle mě je to super chlap a má nádherné oči a ještě hezčí úsměv..je prostě úžasnej..
  • Re: Úžasnej a hezkej Josh:)

    Je vážně skvělej!!
  • lindisek

    Úžasnej a hezkej Josh:)

    Souhlasím z angel 15,u mě je to taky přesně tak:))) *14* *14* *14*
  • angel15

    je dobrej:)

    je to dobrej herec a je to muj vzor:D
  • Největší fanynka Jose

    Josh je nej,nej,nej kluk na celim světě!!! *14* *14* .Kdybych Jose potkala na ulici tak bych se asi roztekla *14* .Jeho nej film je Pearl Harbor *14* ,je to hrozně smutný jak umře *9* .Jo a nevíte kde Josh bydlí?? *7* .V USA a v ???????
  • Re: Krááásnýýý

    presne v Pearl Harboru je upe nej.....jsem bulela jak male decko kdyz ho zabili *14* *14* ......radeji mel fak zemrit Raff(Ben Afleck) *4*
  • vejula

    Krááásnýýý

    On je strasne krásnej *14* v pearl harbor uplne nejlepsi..... *14* bylo to hrozne smutny jak umrel.... *9* i love you josh *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: THE BEST OF

    Se mi nechce, ale uznávám že Enri taky dřív nebyl dokonalej(na těch starších fotkách), ale teď už skoro dokonalej je!!! Ale to prostě nemůžeš řešit, každá máme svůj styl ne??? *14* *14* *4* *8* *15*
  • monnycka_of_lnd

    Re: Re: Re: Re: THE BEST OF

    di někam! *13* *5* *8* *10* *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: THE BEST OF

    A mě se zase líbí víc Enrique než on!!! *13* No nic mno, hádat se můžeme i ve škole, ale radši se nebudem hádat vůbec!!! Enrique je lepší cha, chá!!! *1*
  • monnycka_of_lnd

    Re: Re: THE BEST OF

    bééé me se libi vic nez enrique....ale na nekterych fotkach vypada divne... *13* nwa
  • pelclovajana

    Re: THE BEST OF

    JJ, je celkem pěknej, hlavně v Pearl Harbor, ale pro mě to pořád není #1!!! *3* *4*
  • monnycka_of_lnd

    Re: THE BEST OF

    upe nejklásnější. kdyby mu bylo mín tak si ho vezmu...ale nevipada tak starej....a nejhezčí je jeko danny v pearl harboru *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Happy Birthday

    myslel si, že je starší, ale vypadá mladě? seš v tom zamotanej ne??? *15* *15* *9*
  • monnycka_of_lnd

    THE BEST OF

    NEJHEZČÍ!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • nikolka77

    Re: josh

    jojo Josh je upa kláááásnej a třeba v Pearl Harbor mu to tam sekne akorát ho potom zabijou:( *9* *9* a jinak je mooc klááásnej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit