Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adelka2222

    josh

    Jéj.. Josh je upě sladkej =* *14* *14*
    Nejlepší *3* *14* *14* *14*
  • Happy Birthday

    Dnes je Joshovi 30 let.Myslel jsem,že je starší.Vypadá docela mladě.Přeju mu hodně štěstí!
  • sladous,ale nechlap!neni moc sexy

    peknej chalan,jen co je pravda.ale nepride mi jako chlap,nemuzu si pomoct,takovej "nanicovatej"nemuzu se pomoc,ale porad ho mam tendence srovnava s benem affleckem..nejspis proto,ze spolu hrali v PH..no to je fuk...proste josh je spis takovej klucik:)..ale je roztomilej *3*
  • sladkej!

    Ten je tak sladkej!
    *14* *14*
  • web

    Ahojky, pro Pawlinka: adresu na Joshe najdes na mem blogu o nej a to na adrese http://hartnettjosh.blog.cz/ *14*
  • joshík

    Moc krásný klučina!!Škoda že takových neni víc!!! A nebo takový jsou ale určitě ne tady v čechách......Film 30 dní dlouhá noc je dobrej, hlavně kvůli joshovi, kterej tam hraje hlavní roli ale na konci chudák musí umřít... *9*
  • Joshik

    Ahojky nemate nekdo fil miluj me prosim a nabit a zabit mooots ho schanim a kdo by mi ho posall na e-mail RudolfovaP@seznam.cz budu mots wdecná!!!!
    *3*
  • Josh

    Má ty nejhezci oci,co jsem kdy videla...a je sladkej...nejvic v Pearl Harboru. *14*
  • lásečka

    plosim mooc nemate nekdo adresu Joshicka.....prosim napiste ....Pavlina160@centrum.cz
  • nejsladsi..

    nejsladsi..a nejklasnejsiii *14* *14* *14*
  • foto

    oprava : předposlední* *7* *7*
  • foto

    Čau, nevíte prosim, z kama je ta předpolední fotka? Dík *7*
  • Josh:-*

    Nejroztomilejší herec.. *14* ..upa klásný.. *14*
  • Re: Re: Re: Re: klasavec

    mno tak to neni pravda protoze vin je velmi dobry herec ma za sebou mnohem vic filmu nez oni dva a je hezci nez oni!!!!!!!!!takze uz neopdepisuj protoze pro me vin je a vzdy bude ten nej nej nej .......... *5* *1* *14*
  • Re: Re: Re: klasavec

    proste vin na joshe a desmonda nema proste mas smulu a uznej to konecne *5* *10* *13*
  • Re: Re: klasavec

    no ale po vinovi *1* *8*
  • Re: klasavec

    no ale musis uznat nejhezci je desmond harrington *15*
  • klasavec

    mishell:je to fakt peknej kluk a pro reterezku mam vzkaz je urcite hezci nes vin diesel
    retezka:no musim rict ze josh je peknej a le na vina diesela nema *1*
  • milacek

    moc moc moc krasnej klucina *14* *14* njn takovych byt vic tak to by byl luxus *1* *14* *14* *14* *14* wow a dobrej herec KRASNEJ
  • Pro Šaricii:

    Jsi trapná Josh nemůže být teplouš když se ve filmu líbá s holkama *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit