Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :))

    Vzkazy typu "Miluju Joshe!!!" Mě fakt dostávaj..... *1* No určitě i tyhle 12-15 lety holky trochu dospějou a budou si víc než vzhledu všímat toho jak hraje. A musim říct, že hraje fakt výborně *4* !! Filmy jako třeba Lucky number Slevin, 40 days and 40 nights, nebo Virgin suicides (kterej asi moc lidí nezná). Jsou vážně špičkově zahraný. Všechna čest *4*
  • Můj milášek

    Josh je ten největší kořen,kterého jsem kdy potkala!!!Já ho fakt miluju!!!Já bych pro něho hlasovala jako nejhezčího chlapa na světě je fakt boží *4*
  • fuck of

    jo fuck of super hlavně Pearl Harbor *5* a taky detektivové z hollywoodu *3* *1*
  • Josh and Laky

    Josh je asi kluk snem všech holek,... je jedinej originální typ prostě něžnej krásnej milej a asi každá by ho chtěla vidět a spatřit na svý oči!! tak yjsem taková jeho faninka a chtěla bych vše to co tad ypíšu chtěla bych se s ním seznámit neboa pson vidět,... je upe nádhernej,... *14*
  • Krásnej Josh

    Jsi fakt super!!Jsi tak hebký a krásný fakt boži!!!Fakt super hraješ filmy!!!Vyděla jsem Miluj mě,prosím!!!Romantickej film byla jsem z něho uplně vedle!!Fakt jsi super!! *14* *14* *14*
  • Je úplně suprovej...Boží. je krásnej a umí skvěle hrát...je prostě celej GREAT!! *14*
  • Je to krasavec:o)

    Josh je uplne nejhezci herec pod sluncem...někdy bych ho chtěla vidět ve skutečosti;-) umí se krásně usmívat. Já ho prostě zbožňuju:-*
  • kocor

    jeto heskej chlap ale ja ho miluju *4* *14*
  • Josh

    Josh je fakticky super herec!!! P.S.: Pokud ho máte taky rádi, tak můžete navštívit můj blog: http://joshua-hartnett.blog.cz/ Díky móóóc
  • NABÍT A ZABÍT je supr film a on je tam taky suprovej!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *5*
  • *14* *14* ja ho proste zboznuju,je nejlepsi na celym svete a co vic,muj milanek je mu podobnej..proste kraasa *14*
  • Jo a kdyžtak on vás tady neslyší a ani si to nečte.Raděje napište anglicky a na stránku www.josh-hartnett.org *5*
  • Prokrista,on je V-I-N-I-K-A-JÍCNĚ skvělej.U Pearl Harbor vždycky brečím.On se nedá popsat slovy.Je strašně krásnej a sexy.Kdyby ste si o něm chtěl kdokoliv popovídat pište na Ivana.Friebova@seznam.cz Jo a nemáte ne něj někdo kontakt?Moc bych ho chtěla.Zbožňuji ho jako vy.Pá *3*
  • je to plostě klaaaasný zlatiško :o)

    je nejlepší... *14*
  • je moooc klasný.. *14*
  • *16* *5* *4* *5* *13*
  • I love him!!!!

    Miluju Joshe Hartnetta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lidi, pokud milujete Joshe... Tak se mrkněte na www.megacool.blog.cz!!! Zrovna tam budu dávat jeho živoťák a fota!! Paa Vaše Adminka *3*
  • joshi miluji te!!!!!

    Joshi,ty ses ten nejkrasnejsi kluk na celym svet!!!! *14* *14* *10* *7* Ses muj idol,jedinej ze vsech hercu.......Vim,ze te nikdy nemuzu mit,ale chci abys vedel,ze jsem tvoje nejvetsi a nejvernejsi fanynka.Timto vas vsechny zdravim..:-)miluju joshe *14* *14* *4* *7* *14* *5*
  • I love Josh

    Josh je úplně úžasnej a žádnej kluk se mu nevirovná.V Perl Harbor je totálně slaďoučkej.Pokaždý brečím,když umře.Je mi ho tak líto. *9* Jinak ho strašně miluji.Asi jako v¨šechny jeho faninky.A tímhle vás chci taky pozdravit.A Joshovi posílám někonečno pusinek. *14* *14* *14* .Je strašně SEXY!!!Je strašně podobnej jednomu klukovi,kterej o mě ovšem nemá zájem *9*.A prostě ho zbožňuju.To se nedá popsat.Však víte jak to myslím!!!!!!!!!!! *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší