Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh-náš miláček

    Josh je úplně super,skvěle hraje atd....,krásnej chlap,to hlavně!!!Chtěla bych ho jednou potkat,to je můj nej,nej,nej sen.
  • pro kláru

    tak koukám, že nám tady některá zakomplexovaná a asi inteligentní osoba vleza do diskuse, divim se ti, že na to reaguješ. jak sem tak pochopil, tak ty už vlastně čekáš jenom na to, až tady budeš mít svůj profil co?? - inteligentní blonďatá modelka co zná naomi, tak až ti tady ten profil udělaj, tak dej vědět,rád si tě prohlídnu, já už ho tady taky brzo budu mít, jako dvojník Brada :-)
  • Ciara

    hele.......nevim sice, co si zač, ale jestli psala Klára pravdu, tak je fakt dobrá-je asi hodně pěkná, chytrá(právnická škola....) a ty jí nejspíš jen závidíš!!!!!! Tak se radši snaž se sebou něco udělat, protože je to fakt ubohý!!!! Třeba jí moc nevěřim, že bude bydlet vedle joshe(mimochodem-josh je jednička!!!!!!), ale to je její věc, jestli si jen vymýšlí, nebo říká pravdu..... Kdyby ale nelhala, tak si myslím, že takovýchhle holek by mělo být víc!!!! No tak lidi.....dyť se z nás stávají totální, namyšlené a pitomé krávy! To je můj názor-přeberte si ho jak chcete........
  • Happy Birthday

    Dnes je Joshovi 30 let.Myslel jsem,že je starší.Vypadá docela mladě.Přeju mu hodně štěstí!
    • Re: Happy Birthday

      myslel si, že je starší, ale vypadá mladě? seš v tom zamotanej ne??? *15* *15* *9*
  • Martin

    já bych ti jen chtěla říct, že se s Klárou vůbec neznám, jen sem narazila na tuhle diskusi a ....... Srazit auto může každýho......může se stát i spousta jiných věcí!! Mě už třeba taky jednou srazilo auto-a nebylo to zrovna pěkný.....
  • vejula

    Krááásnýýý

    On je strasne krásnej *14* v pearl harbor uplne nejlepsi..... *14* bylo to hrozne smutny jak umrel.... *9* i love you josh *1*
    • Re: Krááásnýýý

      presne v Pearl Harboru je upe nej.....jsem bulela jak male decko kdyz ho zabili *14* *14* ......radeji mel fak zemrit Raff(Ben Afleck) *4*
      • Re: Re: Krááásnýýý

        no to teda nee :) ja sem rada jak to dopadno a nechtěla bych aby ona byla s Denim stejně milovala Reffa
  • Dasho!!!

    Dasho,,,vzpamatuj se!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro *Ciara*

    Ahojky Ciaro já ti jenom chtěla říct že máš abslolutní pravdu, než "modelka Klára"!!! psala jsi že studuješ konzervatoř-quatro! já se jen chtěla zeptat jestli 1 nebo 2?díky (kláro, jsi ubohá!)
  • Josh!!

    Nádhernej herec a profík!!Úžasný tělo a on celej *14* *14* *5*
  • Joshík

    Krásnej,roztomilej,sympatickej,sex y-prostě k sežrání *14* *4*
    • Re: Joshík

      Kráásnej,Roztomilej,pěkný,sladk ýý,dokolaný, a hlavně super herec...miluju hoo!!! *14*
      • Re: Re: Joshík

        .... já víc.... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit