Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro tudora:

    počkej nerozumim a co si ty tý Kláře vlastně udělal nebo co si začel? promiń že se ptam,jen mě to zajímá protože sem si ničeho takovýho nevšimla:-)
  • narozky

    vsechno nej,at se ti dari,at najdes tu pravou a jsi porad tak skvelej jako do ted ti k narozeninam preje ivca...mimochodem vim,ze to cis nebude,ale to je jedno xD... *14*
  • zuzulkajoshik

    JOSHÍK

    JE KRÁÁSNEJ MOC MOC MOC MOC
    I LOVE YOU JOSH *4*
  • pro kačku:

    Ahoj Kačko!! JÁ JÍ TAKY NECHÁPU! Víš, ona si myslí že je jak hodně úžasná!!!!!
  • pro šáriánku:

    To si myslíš jen ty!!!!!Prosimtě ta tvoje šáricie tady dlouho nebyla, já vim o kom mluvim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lili444

    Josh

    V Pearl Haroboru je prostě k nakousnutí...a ve filmu O/Othello nebo jak to bylo je prostě k nakousnutí..psychologický drama bych řekla..krásný film (kýv kýv) *3*
  • claire

    Je super herec!
  • Josh je nej

    Joshík je ten nejhesčí kluk!!!! A ve filmu Pearl Harbor se sním Ben Afleck nemohl vůbec rovnat!Vypadá jako plyšový medvídek. Je to ten nejsuprovější kluk!!
  • pro fanynky

    Dlouho sem tu nebyla-nebyl čas zabejvat se takovýma buzíkama jako Joshík.Nechápu co na tom idiotovi vidíte...snad jeho hnusný debilní očička, nebo jeho slaďounkej úsměv...Je to největší ubožák na světe, vypadá jak teplouš a je ubohej. Jinak zdravim Šaricii...:)
  • Josh je nej!

    Je to ten nejlepší a nejhezčí herec na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MILUJU HO...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit