Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josh

    je boží,skvělej,fakt super
  • nejlepší

    nejlepší jsou dvojčata.
  • *4* *4* *4* *5* *13*
  • Ty vole, sledujete to? Josh se asi za 40. místa vyhupnul až na 2. Co že takový zájem ,lidi? Víc než deset tisíc lidí si ho tady hledá, jo? Teda kámo, nevěřim svým očím. Je to machr. A ne žádnej ubožák. A už vůbec neni teplej. Vy co to tu píšete jste asi trochu mimo obraz, páč Josh pěknejch pár let chodil s Ellen Fenster. Mimochodem ta je z Polska, což je hned vedle....... Do toho'''
  • Já bych ho zulíbala!!!!Miluju tě joshuo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Josh je bezva a má charisma.Prachama určitě nerozhazuje,to by hrál v každým filmu,který mu kdokoli nabídne,jenže zas v tolika filmech nehrál ne?Vybírá si to,co se mu líbí. Sice ho neznám ale připadá mi,že mu nejde o prachy,prostě má rád herectví.A teplej není a i kdyby byl,vám to může být ukradený,většina z vás ho ani neuvidí.Tak pa.
  • Bylo to nádherný

    Byla jsem na dovolené, kde jsem potkala Joshe...dloouho jsme si povídali, jelikož umím anglicky:o)Pozval mě na večeři a je moc milej..pak mě chtěl políbit, ale já jsem uhla, na to jsem ho znala velmi málo:o)Asi ho miluju a letos tam jedu zas:o))) *3*
  • Miluju Joshe hlavně ve filmu fakulta. Komu se taky líbí ať mi písne mail a můžeme si posílat fotky. *14*
  • Jo a kdyžtak on vás tady neslyší a ani si to nečte.Raděje napište anglicky a na stránku www.josh-hartnett.org *5*
  • Já jsem teda moc filmů, kde hrál neviděla. Ale viděla jsem "O" a tam byl fakt sexy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit