Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejlepší, ale...

    Josh je nejúžasnější mladý herec-to mi nikdo nevezme-je krásný,...Ale je tu jeden háček-proč skoro všechny jeho filmy propadly?! Neberu v potaz Pearl Harbor a Black Hawk Down! Kde je tedy chyba?! Nepochybuji o jeho hereckém umění, ale zdá se mi, že ještě nedostal pořádnou šanci ukázat co v něm je. Fakulta je přece už nějaký pátek stará... Josh je božskej :-))
  • pro Péťu

    Drž hubu!Tak si to nečti,když se ti to nelíbí!!!A navíc:kdo říká,že se mi Josh nelíbí???Josh je nádhernej,tak nevim,co tady píšeš takový kraviny!!!Tak jdi na Ushera,tam je asi podobnejch 5 krav,co si tam píšou,že jsou u babičky,a že jsou v knihovně,a jak jsou chudinky nemocný atd.Oproti nim je to tady absolutní nic,tak drž hubu,ty hovado!!!Jdi na jiný stránky,když tady nemáš co dělat,ty dilino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro Ciaru

    No vidíš.Přišel další chytrák,co?Myslim Péťu.To zas budou kecy jak od Šarianky, že jo?
  • Každej, kdo kdy napsal, ze je Josh krásnej je naprosto trapnej, je to ubožák, kterej ještě nic nedokázal. NEVÍM, CO NA NĚM VIDÍTE!!!
  • zuzce

    počkej od jaký šaiánky??
  • zuzce

    zuzko promin prosím ,ale spletla jsem si přezdívky pod Jordie-DeFeo jsem na jiný diskuzi, já si to neuwědomila:-(
  • Josh IS VERY BEST

    Josh je ten nejkrásnější a nejlepší herec na světě je jediněj madej a krásnej v dnešní době já ho prostě miluju strašně se mi líbí, a moc se bojím a obávám že tady u nás žadný takoví jako je JOSHUA nejsou. A tak se musím dostat do Ameriky abych mu alespon řekla že je prostě skvělej herec a že mu děkuju že nám holkám tolik láme srdce. Miluju tě Johi víc než cokoliv na světě. I love you Josh Hartnett
  • Ciaře

    Jak jsi mi psala pod Jordie-DeFeo,tak to mi je jedno,hlavně,abych věděla,že jsi to ty:-),a tu zprávu jsem nepochopila(Jordie-De Feo)-ty jsi snad na Šarianku zapoměla či co?Ale už se tu dlouho neukázala,co?Buď šla buzerovat jinam,nebo už ji to přestalo bavit.
  • je to nejhesčí člověk na zemi!!!!!!!!!!
  • Jste trapny!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit