Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pearl harbor

    dneska jse viděla konečně pearl harbor a musím říct, že bycj chtěla být evelínou. v těch padácích to muselo být nádherný...prostě nej herec=o)
  • -máte pravu drahé faninky,J.je opravdu přitažlivý a okouzlující,ale ruku na srdce holky-český kluci nejsou k zahození!Proč toužit po jednom klukovi vzdáleném 1000km,když jich máte kolem sebe tolik.Té která touží jen po Joshovi dám malou radu-kup si jeho plakát a vibrátor,uvidíme jak ti bude plastový Josh vyhovovat
  • strasne blbej hezoun

    pako,pako,pako
  • Je pravda, že Josh je skvělej a má super filmy a kdo by mu chtěl nadávat ať se pokusí, ale nevim jestli se dožije zítřka. Je nejhezčí ze všech a hlavně neni nafoukanej. :)
  • Pro Ciaru

    Dům voskových figurín jsem neviděla,toho Muraye neznám,Vojta se mi líbí a na Alíkovi nejsem.Zodpověděla jsem všechno,co jsi chtěla vědět:-)?
  • zuzce

    jo je:-))) ŠKODA, že nejsi přihlášená na Alíkovi, je tam tam fakt dobrý... sleduješ big brothera? komu fandíš? já všem 3, je mi jedno kdo dnes vyhraje..
  • No tak k Joshovi, je to jiná osobnost než ostatní celebrity ... a to je na něm to pěkný .... je fajn....nevidím se, že ho máte rádi, ale já radši Johnnyho Deppa, Josh je pro mě druhej, nezlobte se ....Ahoj všichni !!!
  • zuzce

    Já celkem taky, jsem ráda, že to vyhrál právě on. Ty tys byla na té diskuzi s usherem???jestli já tam taky něco přidala:-))))Ale jako Jordie-DeFeo
  • Jejejejeje

    Podle me je Josh jeden z nejkrasnejsich hercu na svete.Hraje bezva filmove role ktere mu mu sednou "na miru" a je v nich naaaaaadhernyyyyy a taky k nakousnuti.Doufam ze semnou souhlasite a jestli ne tak jste teda fakt moc divni!!!!!!!!!!Joshovi posilam velikajznou pusiiiiiiinku,doufam ze mu dojde.Tak se vsichni mejte a divajte se na filmi kde hraje Josh protize je to fakt kus.
  • pro Ciaru

    Tak to se tam musim podívat:-)Ty seš na FAMU????Byla jsem na Hilary Duff a tam jsem si to jaksi přečetla:-0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit