Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobrej........
  • Další bláznivý fanda:)))
  • Teplej debílek,úplnej idiot
  • pro ciaru

    já se taky netěšim,páč mě tam všichni odsuzujou kvůli jedný věci...:-((((((((
  • to samí

    je úplně nemožnej, zbohatlej, rozmazlenej harant. Vím to ,protože sem s nim strávila prázdniny-je to my kamošky bratranec,a tak sem snim mluvila-je to teplej debil,kterej má každej tejden jinýho hošíka.
  • zuzce!

    Kvůli jaký, jestli se můžu zeptat?
  • Josh Hartnett je dobrej herec.Nejlepsí jeho filmy jsou Pearl Harbor,Black Hawk Dawn,30 dní dlouhá noc a Fakulta
  • krasavec Joshík

    Já nechápu proč sem píšou takový lidi,kterým se nelíbí a nenávidí ho!!!!! Když ho nemáte rádi,tak sem nepište!!! Akorát ukazujete to,jak mu závidíte...Joshík je úplně úžasnej,sladkej,dokonalej,...Do nedávna jsem ho neznala a když jsem ho uviděla,tak mi spadla brada:-)Je mladej,talentovanej a má nádherný oči a úsměv:-)))Hrozně se mi líbí a vždycky když ho vidim,tak jsem úplně hotová a mimo:-)Jednou bych chtěla,aby mu byl můj kluk aspoň trochu podobný:-) I LOVE YOU, JOSH!!!!!!!!!! PS:Ikdyž tě neznám:-)
  • Ciaře!!!!!!!

    ale,mám trošku víc jednoho kluka,a už to ví i on a celá jeho i moje třída,a všichni mi říkaj,jakej je to d.e.b.i.l. a jak ho vůbec můžu mít ráda,takovýho blbečka,prostě maj kecy...:-(((((((((((
  • neeeejKrásnější kluk světa

    no to je prostě ten neeeeeejhezčí kluk to prostě ani nejde jinak říct

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit