Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ciaře

    no,letos jsem nebyla,ale loni jo,byla tam strašná sranda,a ty jsi loni byla??? A kam jedete???
  • Kdo si chce se mnou pokecat o Joshovi tak piste na www.Suchankova18@seznam.cz
  • zuzce

    My jsme minule byli, byly jsme v Janoušově( to asi nebudeš znát)kam jezdíte vy?
  • Joshík

    Jo Pearl Harbor je skvělej já brečela nadávala ,mohl umřít ben afleck né když navíc denni měl být tátou.josh je fak senzační
  • Ciara

    my jezdíme do Jizerek,do Kořenova(to asi taky neznáš,co??)
  • Já nevím,beru ho prostě jako supr herce,nevím teda čím mě tak dostal,ale ty jeho filmy uolně žeru,a má fakt okouzluzící ˇusměv,a nadhernej kukuč,je to prostě borec,a nechápu nekoho jak tam muže napsat,že má každej tejden jinýho hošíka,beztak je to ze závisti,ale je to jenom můj názor,a chci vám holky říct,že až jednou potkáte toho pravýho tak vás to malinko opustí,teda pokud toho druhýho budete opravdu milovat jako já s vyho Michala,ale to sem pletu už zas něco jinýho,tak se mějte fajn fanynky Joshua,papa
  • zuzce

    Ne to taky neznám:o)
  • Je k sežrání

    Je strašně hezký,není namyšlený,já ho tak miluju,moc hezky hrál v Pearl Harboru,Černému jestřábu sestřelen,Hallowen H20.Jestli máte jeho fotky pošlete to na:Mar.Andrea@seznam.cz Ty namyšlený husičky jenom závidí!!!!!!!!
  • Ciara

    no,nevadí:o)co klucí???:o)))))))
  • můj josh

    moc ho miluju a je fakt skvělej.v pearl harbru byl sexy.miluju ho .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit