Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro ZASE JÁ...

    Fakt by mě zajímalo, jak ses dohrabala na prázdniny s Joshem,už vidím nějakou tvoju kamošku jako jeho sestřenici... haha, to byl fakt ubohej, ale celkem vtipnej pokus - no, tak to ti nevyšlo...
  • milášek

    Josh je uplně nádhernej chlapík!já ho uplně žeru!potkat ho na ulici tak se tam asi rozteču:-)tak ho pozdravuj te!!!!!!!!!!!! papanek
  • krasavec

    ja nechapu proc ho urazite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!vzdyt je uplne skvelej!nadhernej,sexy,ma peknej zadecek ja bych ho sezrala!!!!!
  • josh

    je to nejhezci a nejlepsi herec...zahral dobre jak pearl harbor tak i cerny jestrab sstrelen... je proste super
  • Miláček Joshík
  • Joshua

    ať táhnou na jinou stránku co h onesnáší,prostě jenom závidí že je dobrej a taaak úžasnej a namyšlenej není vůbec prostě úplně normální jako kdyby ani známej nebyl né??serte na ně ldi fak jen závidí a ať nám nechají joshe na pokoji né??každej má svůj názor a já mám ten dobrej-SUPER HEREC ,DĚSNĚ PĚKNEJ A TAAAK ÚŽASNEJ.tak jo se mějte papa Jájinka Harnettova(ne to je vtip kéž by to ale nebyl).tak čau!!!
  • Joshšík

    Lidičky já ho miluju!!!!On je ten nejúžasnější herec,jakej kdy může bejt.Je prostě k sežrání!!!A v tom Pearl Harbor byl nádhernej,škoda,že pak umřel.Pěkně jsem si u toho pořvala.Je KRÁÁÁSNEJ!!!!A JÁ SEM DO NĚJ BLÁZEN!!!MILUJU DO!!!prosím a kdyby ste měli ňáký jeho fotky,tak je pošlete na muj e-mail M.Kryslova@seznam.cz DĚKUJU PAPAPAPAPA
  • Je fakt bozi............co jinyho rict
  • Už jsem tu,tak píšu!!!!!Byla jsi na lyžáku,nebo tam pojedeš,nebo tam nejedeš?????:-)))))))
  • JOSH JE SUPER,JE NÁDHERNEJ A OKOUZLUJÍCÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit