Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám te rada

    Jsi nej jed tak elý život nehlet na ostatní ale na sebe jsi prostě nej nejrači bisme te všechny sbalili.S pusinou beťas. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je úplně normální

    Ten kdo oněm chce psát nějaké keci,tak ať si to píše jinám.Je úžasný a ktomu moc pěkný.Teď je v bravo girlu jako plakát.Kupte si ho kdyžtak,moc mu to tam sluší.Ahoj.
  • Prostě ho chci!!!

    Prostě ho chci!!!!A jak mooooooooc *4* *5* *14* *14* *14* *14*
  • pro Šárianka

    no nemyslim si to jenom já že je normální a tak.jo a to by asi nechodil s holkou kdyby byl teplej!!no a jakej máš teda důkaz že si sním mluvila,to můžu napsat i já a budu tvrdit že je to pravda,ale pravda to nebude.jo a nechci se hádat o joshovi
  • zuzce

    No..u mě to takhle jde taky.....jak de vůbec život?
  • Neni teplej!!!

    Josh nemůže bejt teplej!!!A i kyby byl tak je to jedno,protože pro mě bude pořád ten nejroztomilejší a nejhezčí herec s nejkrásnějším úsměvem na světě!!!!!
  • JA jsi myslím že vy o něm nic nevíte ale ani ale jak může vědět jak se chová.Já to znám ze svých zkušeností.Opravdu krásnej kluk usmíval se na mě,ale jak jsme se víc poznali prásk a je z něho protiva .Já také Josinka obdivuji ale jeden nikdy neví pošlete mi fotky prosím já možná o prazdnínach jedu do Kalifornie a jestli ho uvidim tak mu řeknu jak ho tady zbožňujeme a vyfotím si ho .Sice by to musek být zazrak,abych ho potkala ale kdo ví?????
  • Ciaře

    život jde zrovna teď hodně blbě*9*...hele neptáš se mě pořád na to samý??? *1*
  • zuzce

    Já už fakt vůbec nevim na co se tě mám ptát... *9* nechceš mi dát tvůj mai-l? Že by jsme si mohli psát mai-lem, jestli nejseš proti...
  • Ti co o nem pisou ty trapny veci treba ze je teplej atd.. tak pouze zavidej a jsou to oni co jsou trapny!!Josh je proste nej....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit