Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte,,,,,,,,,Joshík je skvelej ale mam jeho podpis ja tak mi polibte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • když vás josh nezajímá tak sem nelezte a stejně ty keci nikoho neberou né.do prdele my vám taky furt něco necpem.josh prostě skvělej a dobrej tak co
  • Ty máš jen podpis?!To je hrůza, já měla naprosto rufusní cucflek by Josh...škoda, že už zmizel
  • JÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

    *14* JE PROSTĚ ÚŽASNEJ!!!KJÁSNEJ... *14*
  • ninja

    si fakt dobrek-kéž bych měl tvůj kdicht aby po mě holky letěly
  • Pavlo kam ti tu fotku mám poslat? *3*
  • aa podpis může mít každá z nás né?kdo chce my sme se s holkama už domlouvaly že budeme posílat ,akorát na tý naší posraný poště neměly mazinárodní lísteček!!to nasere.tak mu napište a budete mít taky podpis a ne jenom ta kravka,která to furt nikomu cpe :_)
  • Krasavec Josh:)

    Josh Hartnett je prostě dokonelej ve všech ohledech - ¨krásnéj,přitažlivej, sexy!!!:) Co víc dodat?! Ještě by mě zajímalo jaký je ve skutečnosti.......
  • Je nááááááádhernej!!!!!!Nikoho tak dokonalýho neznám.Miluju tě! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • A LOVE YOU

    A LOVE JOSHE HARTNETTA.MŮJ BEST HEREC.VY VŠICHNI HO TAK NEMULUJETE JAKO JÁ.THE END

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit