Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro všechny fanynky

    Ten kdo tvrdí,že Josh je sexy je asi slepej!Je naprosto šíleně hnusnej a nemá žádný svaly..Nejradši bychom mu rozmlátili ten jeho sladkej ksichtík:-(
    • mickey.mouse

      Re: pro všechny fanynky

      Já se divím že se svou inteligenci dokazes vubec zapnout pocitac *1* *15* .
    • Re: pro všechny fanynky

      tak hele jak ty muzes vedet jestli Josh Hartnett má svaly nebo nemá podle mě (aspon si to myslim)že vy dvě nejste naky nádhery hele tyhle hovadiny sem radši ani nepište vy čupky rači to nechte pro sebe vy krávy!!! *5*
      • Re: Re: pro ty holky ktery vykládaj blbosti o JOshoj

        ne pro fanynky ale preo ty holky co vykládaj blbosti
  • I love you!!!
  • nechapu jak si nekdo muze myslet ze je teplej naprosto sladkej muj milacek
  • poděkování

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* joši,děkuji ti že mě miluješ já tě taky MILUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • proč joshe tak řešíte nikomu se líbí a tak.já taky nikomu furt necpu jaká je to gemba hnusná a tak.josh se nedá řešit je prostě skvělej a dobrej a né žádnej haizl.to zas nikdo závidí no,ale to je už jeho problém!!
  • Odepiš

    Ahoj Josh! Když jsem poprvé viděla film Pearl Harbor tak ses mi tam strašně líbil.A teď když jsem ho viděla podruhé a seš tam prostě úžasnej!!!!*14*
  • Je skvělej

    Josh je skvělej a já tímto zdravím všechny kteří se mnou souhlasí.Je to sladkej medvídek...Ještě že to není 4ech protožr to bysme ho jeho ctitelky semou láskou snědli!!!Pokud máte někdo jeho foto pošlete mi ho na mail.Předem děkuju.Vaše Jana
  • pro Šárinku

    Když Joshe tak nesnášíš, tak sem vůbec nelez a neotravuj. Aby někdo nerozmlátil ciferník tobě, ty náno...
  • MILUJU Joshe

    Josh je milacek nekrasnejsi,nehezci a nejlepsi . I Love Josh ,,P.S. Ben Affleck je taky peknej" *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • užasná

    Seš stašně sexi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit