Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • web

    Ahojky, pro Pawlinka: adresu na Joshe najdes na mem blogu o nej a to na adrese http://hartnettjosh.blog.cz/ *14*
  • klára

    Já jsem tam nebyla, to máš pravdu, ale ani nepotřebuju!!Ale nebudu se tu bavit s čúzou, kterou nedohonil rozum!!!!Já jsem narozdíl od někoho vychovaná!
  • Je k sežrání

    Josh Hartnett je moc pěknej a sexy herec,snad nejvíc se mi líbil ve filmu Pearl Harbor-tam byl fakt k sežrání,ale bylo mi líto,že nakonec zemřel,to jsem obrečela *9*
  • Josh:-)))))))

    Josh je fakt móóóc hezkej!! Sice mam radsi Heatha Ledgera,ale Joshik je taky strášně sládkej! No jó... Jsou to oba moc krásní kucííí...
  • NO je úplně klásňoučkej....a ještě jak byl v Pearl Harboru takovej ušmudlanej...no *14* mňam *14*
  • milacek

    je krasnej skvelej uzasnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!v pearl harbor mu to slusi je proste sladkej!!!!!!!!!§
  • Josh je úžasnej Já ho chci *4* *14*
  • Krásnej Josh

    Jsi fakt super!!Jsi tak hebký a krásný fakt boži!!!Fakt super hraješ filmy!!!Vyděla jsem Miluj mě,prosím!!!Romantickej film byla jsem z něho uplně vedle!!Fakt jsi super!! *14* *14* *14*
  • Josh

    jo jo Josh je nejkrasnejsi herec keryho sem kdy videla...mam moc rada vsecky filmy v kterych hraje *3*
  • lásečka

    plosim mooc nemate nekdo adresu Joshicka.....prosim napiste ....Pavlina160@centrum.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit