Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha no,tak to po tom chápu...ale zkus dělat něco užitečnějšího bude to pro všechny jistě uleva:-)
  • .. joSh

    _*nádHernEj_* každej na nej má jinej názor..=) beru že každýmu se nelíbí tak at ho aspon nebuzerujte *5* *5* *13* *8* je
    _*SladKej_*
    pRostE dOkonAlej_* mYLuju Těě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Katuska

    On prostě užasnýý,krasnýý,pěknýý,sexy y,prostě pořád myslím josha..protože hral výborný ve filmu...hlavně nikdy nezapomenu!!!
  • pro super ŠÁRIANKU

    Ahojky,zdravim..když to tady čtu tak se směju jak blázen,to sou naivky..
  • Prudko pojebatelny :-)

    Akoze Josh Hartnett je the best!!!!Nikto nie je krajsi ako moj Joshik!JA HO MILUJEM VIAC!!!!!!
  • Ciaře

    Já bych se připojila:-)Kam ještě chodíš???????Já zatim na Ushera,ale asi to rozšířim:-)
  • je to takovej kocourek.v pearl harboru byl takovej hezkej *14* *14*
  • pro Natulka

    no to se máš já ti tak závidim,proč máš takový štěstí?a proč tam jedeš?Tak mu to vyřid že je úžasnej co?a pak si ho určitě vyfoť a pošleš mi tu fotku že jo?prosím díky se zatim měj Jana
  • Jajinka

    Ja tam jedu se svmi rodiči na dovolenou.jo určitě mu to vyřídím.tak pap a jestli maš nějake fotky tak mi je pošli!!!díky nati
    • Re: Jajinka

      čauky..=) prosímete dke bydlí joSh..? když si tam byla s tema roidčema...? papec *3*
      • Re: Re: Jajinka

        to jo no *15*
  • tak toho mít doma... to bych se asi po**... fakt nádhernej chlap.... *4* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší