Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ON-JE-FAKT-BOŽÍ!!!!!!Když Deny v Pearl Harboru umřel tak sem nehorázně bulela a ještě druhej den sem z toho byla celá špatná.Kámoška prej viděla nějakej film kde hrál hroznýho parchanta,ale neodradilo jí to:-))
  • Lidi, pokud milujete Joshe... Tak se mrkněte na www.megacool.blog.cz!!! Zrovna tam budu dávat jeho živoťák a fota!! Paa Vaše Adminka *3*
  • holky,já ho chcíííííí!!!!!!:-))))))
  • milacek

    moc moc moc krasnej klucina *14* *14* njn takovych byt vic tak to by byl luxus *1* *14* *14* *14* *14* wow a dobrej herec KRASNEJ
  • já sem mu prej ale vážně podobnej, akorát nemám zuby a vlasy a v mládí sem omylem snědl mutagen - to bylo takový komunistický hnojivo, a vyrostla mi třetí ruka.jinak tam toho džoše pozdravuj, že ho miluju, já sem totiž bisexokvadrosexuál.
  • Joshik

    Ahojky nemate nekdo fil miluj me prosim a nabit a zabit mooots ho schanim a kdo by mi ho posall na e-mail RudolfovaP@seznam.cz budu mots wdecná!!!!
    *3*
  • adelka2222

    josh

    Jéj.. Josh je upě sladkej =* *14* *14*
    Nejlepší *3* *14* *14* *14*
    • nikolka77

      Re: josh

      jojo Josh je upa kláááásnej a třeba v Pearl Harbor mu to tam sekne akorát ho potom zabijou:( *9* *9* a jinak je mooc klááásnej *14* *14*
  • pro Kláru

    jako kláro komu ty kydy pořád cpeš,už si to jednou napsala že si modelka a dooost inteligentní a že si hraješ na víc než máš.tak proč sem lezeš furt nikoho to stejně nezajímá a mají s tebe akorát všichni prdel!!
  • DASHA

    Daaho je vidět,ža aspoň jedna myslí!!!máš pravdu!!!!!!!!!!!!!!!
  • miley1995

    josh

    je skvělej herec hlavně v pearl harbor je boží *14*
    • zuzulkajoshik

      Re: josh

      JJ MÁŠ PRAVDU JOSH JE NEJLEPŠÍ BOREC *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší