Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh Hutcherson je ten najkrajší chalan na zemi. On je úžasný a zbožňujem ho! Tak isto naňho myslím a rada by som sa sním stretla a objala ho *3* Keď vidím jeho fotku na ktorej je s ním nejaké dievča, tak žiarlim na to dievča napr.Victoria Justice. Videla som jeho filmu a už dosť dlho sa mi páči.Jednoducho krásny chalan *14* Dúfam, že momentálne nemá priateľku :P
  • S Joshem Hutchesonem jsem viděla tuny filmů, ale začal se mi líbit až ve filmu Hunger Games. *14* Přijde mi tam roztomilej a je mi ho tam líto jak ho Katniss odmítne *16* . Holky a neví některá z vás kde se dá zkouknout film Detention taky tam hraje je to z roku 2011, ten film bych chtěla hrozne vidět. Dyžtak díky za odpověd *3* .
    • Ahoj film v (Aj) se da shlednout tady :ffilms.org
  • hanamiley
    Takže dámy..Asi očividně vážně nejsem jediná,která se do něj totálně nejvíc zamilovala a nemám žádný důvod ( bohužel ),proč by měl být zrovna on ... ale moje jediný momentální přání je,abych ho mohla potkat na živo,popovídat si s ním a aspoň jednou ho obejmout .. vím,že se mi určitě ani tohle nesplní,ale nemáte na něj někdo číslo?!:DDD Protože to ON je ten vyvolený,na kterého myslím od rána do večera,o kterém se mi každou noc zdá,na kterého nemůžu přestat myslet a který je ten roztomilý,krásný a úžasný,že si musím stahovat každou jeho fotku! to ON je nejspíš to nejlepší,co mě mohlo potkat..jo sice to zní dost přehaněně,ale je to bohužel tak:(( :'((
    • Já jsem na tom stejně.HE IS THE ONLY REASON,WHY I'M STILL ALIVE <3
    • jsem na tom dost podobně, takže vim, že nepřeháníš
  • Josh se mi líbí už od třetí třídy a to jsem už v osmý !!!!!! A děsně jsem se do něj zamilovala , když jsem ho viděla ve filmu Upírův pomocník .... Na nikoho jinýho nedokážu myslet !!!! *14*
  • Holčičky všechny si nechte zajít chuť Peeta je můj a vždycky bude :D zbožňuju a viděla jsem všechny jeho filmíky ;) nejlepší herec na světě :**
    • ne, josh je můj. ale jinak jsi měla pravdu
  • Nech si zajít chuť, Peeta je můj!!!!!! *16*
  • Videli ste Hry o život??? Je úžasný... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • i love you josh miluju te joshi chtela bych byt tvoje holka a drzet se s tebou za ruku skoda ze se mi to nesplni *14* *14* *14*
  • To je ten nejkrásnější kluk jakýho jsem kdy viděla *14* *3* Miluji ho :)
  • je nejhezčíííííííííííííí kluk na svěŤe a ten novy film cesta na tajuplny ostrov 2 ja proste sezzačni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit