Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslis?

    nekdo kdo vipada jako ona *14* *14* *14* preci musi umnet VSE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ishnu-alah
    • Re: myslis?

      mas recht je sexy *14* *14* *14* *14* *14* za elune!
  • umi zpivat?

    umi ona zpivat odpovezte prosim pp
    • Re: umi zpivat?

      umí *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • mileycyrus.87

      Re: umi zpivat?

      umííí dyť to vidíš v lazy townu:D:D *3* *1*
  • ajusinkal

    malá

    hele lidi nevíte kolik meří?přijde mi celkem malá *1*
  • je to kunda

    Julianna Rose Mauriello je kunda takže kdo ma na ni nejaky kontakt tak pisnete pls
    *5* *5*
  • miley-kiki

    17

    jí je 17 ???
    • Re: 17

      jo je
  • Julianna Rose Mauriello

    Je to strasne hezka holčina *14*
  • milunka.op

    Má email

    jesly jo¨napište ho prosím do novinek *3*
  • umi zpivat?

    a ona umi zpivat?
    • Re: umi zpivat?

      jo to si piš *13* *13*
    • mileycyrus.87

      Re: umi zpivat?

      umííí dyť to vidíš v lazy townu!!:D:D *3* *1*
    • miley4cyrus

      Re: umi zpivat?

      no to je jasnee ze ano *13*
      • miley1cyrus

        Re: Re: umi zpivat?

        no kdyz dam na youtube miley cyrus(je neeej)songs sou tam jeji pisnicky ale kdyz dam ji jsou tam je rozhovory
  • miley4cyrus

    Julianna

    *14* je suprova a viem na akej stranke sa da zistit jej adresa a byva v New Yorku a tie keci co tu pisete ze je mala a ze hraje v kreslenom serialy nieje jej chyba tak sa uz z nej prestante vismievat ale o nej piste veci a je to najuzasnejsia 17 rocna a nie16 ani 18 rocna spevacka a herecka z celej celuceckej galaxie a kto s tym nesuhlasi tak nech si lahne spat lebo asi nevidi aka je zlata a az tak nech napise diskusiu a ne taku ze ju neznasa alebo podobne ale len pekne diskusie a dufam ze vas vsetkych o tom ze ak ju nemate radi tak sa mate vipchat alebo si ju ani nevihladavat a kazdy co ho od tejto chvile uvidim ze napisal nieco skarede tak nech si ma nepraje tak dufam ze vam to je jasne a ked nie dak viete co sa stane!!! a ak nechcete dostat slovnu bitku tak sa neopovaste pobit viede co nenadavat jej a podobne lebo dobre neskoncite a viete co vas caka uz som to tu spominala viac krat a pametajte len pekne veciiii *13*
    • Re: Julianna

      v akom state byva
    • pupicek2009

      Re: Julianna

      Souhlasím,Julianna je strašně hezká holka!!!Krásně zpívá...Zadejte si na youtube.com Lazy Town-Bing bang a uslyšíte to anglicky a je to fakt krásné!!Julianna je super!! *14* *14* *14* *3* *8* Takže žádné ošklivé věci o Julianně!! *10*
    • Re: Julianna

      jo a ty jsi ji poznala?lazy town je ta nejdebilnější "pohadka" kterou mohli vymyslet.už ji bude 18 äle vypada tak na 10... *5* *5* *16* *8* prostě je to muj nazor a ten nazor je,že se ten serial nesnašim a nesnašet ho budu po celej muj život *9* *9*
      • Re: Re: Julianna

        No a co že je málá, dnes se už všechno dá udělat počítačem! A pokud se ti to nelíbí tak proč sem lezeš?!!! A mimochodem se Lazy Town natáčel v roce 2007
        • mileycyrus.87

          Re: Re: Re: Julianna

          sorry nevim jestli jsi se překlikla nebo co, ale natáčel se v roce 2004 ne v roce 2007... fakt sorry jestli jsi se překlikla nebo se tě to nějak dotklo prostě je to napsaný na úvodní stráce...LAZY TOWNU *4* *4*
      • Re: Re: Julianna

        jo je to tvuj nazor kdyz nejsi sprosta tak je to jedno ale deset ji neni a tohle pocitac muze udelat(myslim ji udelat malou)ona totiz tak ma vypadat *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
        • pupicek2009

          Re: Re: Re: Julianna

          nebo to natáčeli dřív.. *13*
    • Re: Julianna

      jo a ty jsi ji poznala?lazy town je ta nejdebilnější "pohadka" kterou mohli vymyslet.už ji bude 18 äle vypada tak na 10... *5* *5* *16* *8* prostě je to muj nazor a ten nazor je,že se ten serial nesnašim a nesnašet ho budu po celej muj život *9* *9*
    • Re: Julianna

      neni úžasná je přímo trapná
      • Re: Re: Julianna

        hele jednou to faaaaakkkkkkttttycky staci a na co si hrajes hannah montana je narozdil od tebe uzasna a nenadava
    • Re: Julianna

      neni úžasná je přímo trapná
      • Re: Re: Julianna

        a nejsi tak trochu trapnej ty asi
        jo co
    • Re: Julianna

      neni úžasná je přímo trapná
      • miley4cyrus

        Re: Re: Julianna

        ty si trapna *1* *1*
    • Re: Julianna

      Stephanie je pekná a je sexy.
  • A Fix

    nemáte někdo A Fix? v jakýkoli podobě,formátu,délce,kvalitě.. *7* sííím kdo by o něčem věděl at mi nechá tady odkaz nebo mi dá vědět..děk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší