Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • itachi4077

    AHA

    TEN FILM: THE FIX TOCILA VE 17
  • itachi4077

    bad

    hele muzou se sem dat i nevhodny fotky juliany rose??
    • Re: bad

      Mas nejake hanbate fotky Juliany rose Mauriello?
    • itachi4077

      Re: bad

      ty ses debil
  • fortturp

    Bóóóže

    Tak si nevěřte že í je 17.Může bejt menší nebo Lazy townu jenom tak udělaná.Ale v obličeji je to vidět...
  • ano má pravdu

    ano ta první holčička co tam je na těch dyskuzích má vravdu že jí je 17.byla sem na její vystoupení v mexiku.její 17 a sportacusovy je 44 vim to
  • itachi4077

    -----

    ted sem skouknul ty videa boze co ja bych za to dal bejt s ni ve stanu¨

    ishnu-alah
    • Re: -----

      maš recht uplne bych ji vydřel *16*
  • nwm co napsat

    nechte to na odborníkách proboha není jí 17 ani 12 nebo 11 ta pochopte ze jí je třebe 18.představte si kdyby takhle někdo o vás mluvil třeba jako že je někomu z vás 10 a někdo by říkal ,,ne je ti 6,,tak jako jak by ste ho předsvědčili že je vám deset?
  • Akio kedy

    Stephanie je pekné ale ťeraz je uš menej pekná.. *3*
  • martas41

    FILM:A fix

    Nevíte někdo kde by se dal sehnat film A Fix
  • lazy town

    neví někdo pls jak se jmenuje ten herec co hraje sportakuse... *14* *14* *4*
    • Re: lazy town

      sparkatus - Magnús Scheving *3*
      • Re: Re: lazy town

        díky za odpověd *4*
  • Seriál Lazy Town jsem milovala když mi bylo tak 7,8 let..Musela sem vidět všechny díly..ale a ani nevím že tedka ke konci to hraje někdo jinej (Po pravdě..už na to ani nekoukam xD a ani nechci..) Juliana neni nak extra slavna..Zahrala si v lazy townu na 2 serie a to je vše..Nic víc...3 ? Serii hraje ta dalši holka .. :-D no tak co stejně to bylo v roce 2004..A je to pěkne starej film..Tak pro děti do 10 let.. :-) Neni nak extra dokonala ..nemam ji v oblibě ae když sem byla mala tak sem se aspon pobavila tedka už mi to přijde jako nesmysl.. =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit