Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JT

    ma dobrou hudbu a hlavne dobry telo!!!Proste hustej manik!!!!
  • Luky1987
    Je to dobrý zpevák
  • AHoooooj

    Tak Justin je úúúžasnej....
    Viděli jste někdo ten film Black Snake Moan???? Já sem viděla různý ukázky, ale jako jak se tam miluje s tou Christinou Ricci *15* Závidííím a strašně, nebo když se tam líbou...atd. *14* Opravdu se má.
    Určitě jste taky viděli různý videa z jeho koncertů, takže co říkáte na Damn Girl, jak tam tančí s těma tanečnicema???*7* Rozhodně je co závidět, viděla jsem, že se tam jednou s Nancy Anderson (ta blondýna) líbal *9* Záviděla jsem a jááák! Ale jak už jste tady MILIONKRÁT psali... MŮŽEME SI NECHAT ZDÁT!
    http://www.youtube.com/watch?v=wd bnmUmSRsE&feature=related (JUKNĚTE TADY NA TO VIDEO, JE TO Z BLACK SNAKE MOAN, JAK TAM SE TAM SPOLU MILUJÍ *14*)
    jak si myslíte, že to natáčeli??? Myslíte si, že spolu doopravdy š*kali??? Justin, když si všimnete má holej zadek... Napište prosííím *14* Pááá
  • Justin!

    V Dead and Gone je děsně sexy *14*
  • no jo furt, už jsme to slyšeli!!><
  • justin timbrlake je zpěvak na urovni ma hodně dobrych skadeb a dokonale tanči mame mu co zavydět je to muj oblibenec liby semi jeho styl a jak ho podava svym famouškum tak si všichny trhnete ha
  • Krásně napsáno Billy, tady Lukáš má asi fakt nějaký komplexy či co *1*
  • ....

    Nevíte,jestli se nějak chystá do Česka na nějaký koncert(Někdy)?..JInak si myslim,že jeho talent na tancování a zpěv,je úžasnej.Nejlepší písnička:Cry me a river:))
    • V roce 2014 okolo léta bude mít koncert v Praze! :)
  • Luky1987
    Justin Timberlake je prostě o ničem zpěvák fakt
  • Je dobrej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší